Jump to content


Photo

msn


  • Please log in to reply
227 replies to this topic

#41 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 08:53 PM

QUOTE(*missy*)
jst mam pa tak čudn problem z tem msnjem.... evil.gif
mam to novejšo različico pa sm jo uporablala vse dokler nism inštalerala antivirus in pol od takrat naprej mi ni več delal msn....ubistvu se mi ni hotel prijaviti na .NET service kao da mi to požarni zid ne omogoča al neki takega... rolleyes.gif
pa sm potem msn 155x inštalerala ponovno pa mi sedaj po treh mesecih msn še vedno ne dela. evil.gif mad.gif rolleyes.gif
a je kdo izmed vas že naletel na tak problem in kaj naj naredim???


izklopi pozarni zid? al pa si nastimi v nastavitvah tko da bo delal smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#42 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2005 - 09:16 PM

ma k da znam tongue.gif
sam sm use probala pa vrjetn tud kj zajebala umes pa nč ne pomaga.... evil.gif
  • 0

#43 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 December 2005 - 10:24 PM

pol si pa taka revca k js, k je racunalnik ne mara..sam da men zdj vse dela...se mi zdi ermm.gif
  • 0

#44 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2005 - 10:41 PM

QUOTE(*missy*)
jst mam pa tak čudn problem z tem msnjem.... evil.gif
mam to novejšo različico pa sm jo uporablala vse dokler nism inštalerala antivirus in pol od takrat naprej mi ni več delal msn....ubistvu se mi ni hotel prijaviti na .NET service kao da mi to požarni zid ne omogoča al neki takega... rolleyes.gif
pa sm potem msn 155x inštalerala ponovno pa mi sedaj po treh mesecih msn še vedno ne dela. evil.gif mad.gif rolleyes.gif
a je kdo izmed vas že naletel na tak problem in kaj naj naredim???


Nima veze kolkrat boš ti to gor inštalirala, požarni zid ali antivirusni program ti bo vedno blokiral msn. Zakaj? Zato, ker maš v ukazu tako naštimano in boš pač mogla to tam spreminjat. Kerga antivirusnga pa maš? Pa ker požarni zid?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#45 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 01:26 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(*missy*)
jst mam pa tak čudn problem z tem msnjem.... evil.gif
mam to novejšo različico pa sm jo uporablala vse dokler nism inštalerala antivirus in pol od takrat naprej mi ni več delal msn....ubistvu se mi ni hotel prijaviti na .NET service kao da mi to požarni zid ne omogoča al neki takega... rolleyes.gif
pa sm potem msn 155x inštalerala ponovno pa mi sedaj po treh mesecih msn še vedno ne dela. evil.gif mad.gif rolleyes.gif
a je kdo izmed vas že naletel na tak problem in kaj naj naredim???


Nima veze kolkrat boš ti to gor inštalirala, požarni zid ali antivirusni program ti bo vedno blokiral msn. Zakaj? Zato, ker maš v ukazu tako naštimano in boš pač mogla to tam spreminjat. Kerga antivirusnga pa maš? Pa ker požarni zid?


ja mela sm norton 2005, potem sm si dala bitdefender 9, potem pa bitdefender8 toda vseeno kater antivirus mam mi msn ne dela...
  • 0

#46 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 December 2005 - 03:34 PM

Antivirus nima z MSN nič. Firewall pogojno, če je neumno nastavljen (ali pametno s čudnim razlogom biggrin.gif). Brez točne napake nima smisla ugibat in modrovat ...
  • 0

#47 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 03:40 PM

ubistvu tm ko greš preverit povezavo pri msnju mi piše da je nekaj narobe z proxy serverjem in key ports ter da se ne morm povezati na net.... cry.gif rolleyes.gif
  • 0

#48 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 December 2005 - 04:07 PM

QUOTE(sajk)
Antivirus nima z MSN nič. Firewall pogojno, če je neumno nastavljen (ali pametno s čudnim razlogom biggrin.gif). Brez točne napake nima smisla ugibat in modrovat ...


Ja pa ma veze. Jst sm mogla v Nortonu spremenit ukaz, da mi dela Messenger. Ker Norton dovoli samo unga, ki je na XP.

Missy, jst mislm, da imaš nekje eno varovalo, ki ti ne pusti, da deluje ta program...ampak ne bi pa vedla kje. Lahko je tud router kriv, če ga imate.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#49 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 December 2005 - 04:13 PM

Norton? Norton kaj, to je širok pojem. Skoraj kot če bi napisala "Microsoft". Če gre za Norton Internet Security, pol ja, to vključuje tudi firewall.
  • 0

#50 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 December 2005 - 10:40 PM

QUOTE(sajk)
Norton? Norton kaj, to je širok pojem. Skoraj kot če bi napisala \"Microsoft\". Če gre za Norton Internet Security, pol ja, to vključuje tudi firewall.


Ja dobr no, mal sem ga okrajšala. Norton Antivirus 2006. Pa nič zveze s firewallom.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#51 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2005 - 12:02 AM

Hehe no, če je to tako, lahko spet napišem to kar stalno trobim: vrzi dol in namesti kak normalen antivirusni program. Tak ki dejansko zazna virus ko ga dobiš (Nortonov slovi po tem da mu marsikaj uide, vem iz prakse). Nod32 recimo je OK, F-Secure tudi. smile.gif Panda je baje dobra ... ma, saj je vse dobro, razen Norton Antivirusa biggrin.gif biggrin.gif

Pred nekaj tedni ko sem nov laptop dobil je bil Norton Antivirus res čisto prva reč od prednameščenih, ki je letela dol. Resda je bila verzija 2004, kar mi je nepojemljivo, kaj je delala na laptopu narejenem leta 2005, ampak niti ni pomembno. biggrin.gif

Kar se pa anch oziroma *missy* tiče ... potrebno bo ugotovit, kateri program se trudi bit pameten namesto tebe, ne bo šlo drugače ... biggrin.gif
  • 0

#52 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 December 2005 - 12:24 AM

a ni anch po novem *mala*? sej ma *missy* sam 5 prispevkov? biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#53 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2005 - 01:03 AM

Hm. Point. Ah, jebiga ... biggrin.gif
  • 0

#54 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2005 - 10:24 AM

QUOTE(sajk)
Hehe no, če je to tako, lahko spet napišem to kar stalno trobim: vrzi dol in namesti kak normalen antivirusni program. Tak ki dejansko zazna virus ko ga dobiš (Nortonov slovi po tem da mu marsikaj uide, vem iz prakse). Nod32 recimo je OK, F-Secure tudi. smile.gif Panda je baje dobra ... ma, saj je vse dobro, razen Norton Antivirusa biggrin.gif biggrin.gif

Pred nekaj tedni ko sem nov laptop dobil je bil Norton Antivirus res čisto prva reč od prednameščenih, ki je letela dol. Resda je bila verzija 2004, kar mi je nepojemljivo, kaj je delala na laptopu narejenem leta 2005, ampak niti ni pomembno. biggrin.gif


Nimam nič druzga, sej Norton je bil tud sam trial version. Men je rekel en računalničar, da je Norton 2006 najboljši in da največ virusov najde. Kar se tiče pa F-secure pa sploh ne bi komentirala, ker mi je ta antivirusni zjebov cel komp in so mi ga skup sestavljal 3 tedne.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#55 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2005 - 10:47 AM

Ja? To je povedal? Hehe no saj, na lastnih napakah se učimo, pravijo biggrin.gif:D

Jaz vem za najmanj dva primera ko Norton Antivirus ni nič našel, pa se je vrglo zadevo dol in F-Secure gor ... je pa našel virus in odstranil tudi. 8)
  • 0

#56 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2005 - 11:08 AM

QUOTE(sajk)
Ja? To je povedal? Hehe no saj, na lastnih napakah se učimo, pravijo biggrin.gif:D

Jaz vem za najmanj dva primera ko Norton Antivirus ni nič našel, pa se je vrglo zadevo dol in F-Secure gor ... je pa našel virus in odstranil tudi. 8)


Ej te antivirusni, če mene vprašaš, niso pol k... vredni. Čist vsak neki po svoje zagovarja, ker je najboljši. Ma ja, vsi zo za en drek.

Jst vem, da F-secure ne dam več nikol gor in tud un tip mi je odsvetoval. Kaj jst vem. On ma svojo računalniško firmo in se s tem že dolg ukvarja in mi je dal trial od Nortona, kao da najde 80% vseh smeti na kompu, ostali pa še to ne. Ampak to ta tanova verzija 2006. Ma zdej itak nimam nobenga, ker mi je trial potekel.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#57 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17770 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 03 January 2006 - 10:38 AM

Meni gre full na jetra, da že ene tri tedne ne morem uporabljati Messengerja. Ko se hočem prijaviti, se mi pojavi napis: Signing in to.NET Messenger Service failed because the service is temporarily unavailable. V helpu ne izvem nič pametnega (vsaj ne za mojo pamet), kao da je z msnjem vse okej. Ostane mi misel, da so naši kompjuterfriki šli v drobovje mojega računalnika in kaj coprali. Imam(o) Windows Firewall in Symantec Antivirus. Ima kdo kako predstavo o tem, kaj dogaja?
  • 0

#58 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 January 2006 - 10:53 AM

Heheheh, to sem pa opazil na fotrovem računalniku na vikendu, ampak se mi ni dalo poglabljat biggrin.gif Bom pogledal ko bom naslednjič tam, ali - še bolje - vprašam fotra kaj je copral biggrin.gif
  • 0

#59 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2006 - 04:59 PM

QUOTE(Errol)
Meni gre full na jetra, da že ene tri tedne ne morem uporabljati Messengerja. Ko se hočem prijaviti, se mi pojavi napis: Signing in to.NET Messenger Service failed because the service is temporarily unavailable. V helpu ne izvem nič pametnega (vsaj ne za mojo pamet), kao da je z msnjem vse okej. Ostane mi misel, da so naši kompjuterfriki šli v drobovje mojega računalnika in kaj coprali. Imam(o) Windows Firewall in Symantec Antivirus. Ima kdo kako predstavo o tem, kaj dogaja?


ej jst mam čist ist problem!!!!!! o tem sm bluzila prej!!!točno tooo!!!
ok hju da ma še vsaj ena oseba tak problem ker komerkoli sm rekla kaj se mi je zgodilo, kakšn problem mam s msn-jem, mi je reku da se to nobenmu kao še ni zgodil evil.gif evil.gif pa da si zmišljujem evil.gif evil.gif evil.gif

sam res a ve kdo kaj je narobe s tem???
  • 0

#60 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2006 - 05:00 PM

aja pa še to:

teb ne dela 3 tedne men pa že 3 mesce cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users