Jump to content


Photo

download filmi in mp3...rabim pomoc!!!


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#1 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 13 November 2005 - 12:11 PM

Zivio,mene pa zanima kater program za downloadanje mp3 glasbe in filmov bi bil najboljsi in bi bil dovolj hiter,prej sem imela BEAR SHARE...ampak mi je zadnje case nagajal zato sem ga zbrisala..zdej pa nimam nobenga tega programa in se tudi na netu ze nekaj sama probavala ampak ni nic slo...prosim ce mi lahko kdo da kaksne link-e od program ki so zastojn in so hitri.
Uporabljam ADSL interernet....hvala za odgovore.....

lp,urska
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 November 2005 - 12:52 PM

E Mula.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2005 - 01:13 PM

Emule, kot je že Sonchika rekla.

In potem maš tle gor eno krasno stran na netu, ti bom dala spodaj link in tle maš ogromno filmov, serij ... itd ... samo klikneš na link in ti začne v Muli downloadat. Meni vleče trenutno z Mule dol 30 filmov (vse dobla na tej strani). Upam, da bo čez kakšne dva dni gotovo.

http://www.slo-files...forum/index.php
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 November 2005 - 01:21 PM

Ni mi jasno, kje tu dobiš povezave... a moraš prebrati cel forum?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 13 November 2005 - 01:37 PM

jaz tudi ne vem kje dobis povezave...meni se je odprl forum..:sad.gif((
  • 0

#6 almighty

almighty

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:dosti stvari

Posted 14 November 2005 - 10:52 AM

Za muzko toplo priporočam limewire, ker je najhitrejši (ampak samo za muzko). Dobi se ga pa na internetu, obstaja freeware verzija.
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2005 - 11:06 AM

Povezave dobiš na forumu ... madoniš ste neučakane, bi lahko mal pobrskale. biggrin.gif

Imaš prav sklop (drugi po vrsti) ki se imenuje 'objave povezav'. blink.gif Greš pod temo 'filmi' pa jih imaš polno ... naslove, slikce, opise, spodaj pa še povezave. biggrin.gif

Npr. tale movie ...

http://www.slo-files...pic.php?t=34696

V prvem postu imaš spodaj povezavo če uporabljaš Torrent, v drugem postu pa povezavo če uporabljaš Mulo. Mulo mejte že odprto in ko kliknete tole povezavo, se vam sama prenese v Mulo in se začne downloadat.

To je vsa umetnost.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2005 - 01:25 PM

Jst za filme pa nadaljevanke uporabljam BitComet (Torent client), se mi zdi da hitrejš vleče dol od mule
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2005 - 02:55 PM

Hmm ... bo treba probat. Sicer se pa ne pritožujem nad Mulo, glede na to, da mi je v treh dneh dol downloadala 33 delov Desperate Housewives in ene 10 filmov ... pa je prižgan samo čez dan (no ja, enkrat tudi ponoči).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 14 November 2005 - 03:27 PM

QUOTE(LPgirl)
Jst za filme pa nadaljevanke uporabljam BitComet (Torent client), se mi zdi da hitrejš vleče dol od mule


Jaz pa imam BitTorrent (upam da je nekaksna razlika med BitComet-om k bom smotano izpadla biggrin.gif ) no zelela sem te vprasat kateri link uporabljas za izbiro filmov?Serije najdem na :
http://www.xtvi.com/
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#11 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2005 - 04:25 PM

lala: je razlika wink.gif drgač pa odvisno od razpoloženja biggrin.gif ne ne sej se hecam, mam shranjenih ene par strani pa pol med njimi zbiram

http://www.torrentspy.com/
http://www.mininova.org/
http://isohunt.com/
http://thepiratebay.org/
http://www.filelist.org/

Pa še fuuuuuuuul jih je (sam se mi ne da pisat oops.gif)... sam problem pr unih ta dobrih je da se morš tutu registrirat-večina jih je pa zaprtih evil.gif
  • 0

#12 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 14 November 2005 - 05:03 PM

kateri je potem najboljsi program...pa naj mi da katera tocen link ce ma...da jaz samo ze zlodam si ga na racunalnik....prosimmm naj katera prestudira...in mi poslje link:)

HVALA!!! biggrin.gif
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 November 2005 - 06:38 PM

Meni na tisti strani nekaj ni jasno... Kaj je torrent? Ta programček sem si potegnila dol in mi ni ravno jasno kako in kaj. A to je nekaj podobnega kot mula? (vse nas bodo pozaprli smile.gif ). Ker pri dosti filmih je samo torrent link.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2005 - 08:53 PM

Sonchika če se tole nanaša na stran, katere link sem dala gor, potem bo še najbolje da mi poveš katere filme želiš pa ti bom jaz poiskala tapravi link za Emule.

Piši mi na ZS.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 November 2005 - 10:43 PM

zakaj men prekinja muzka k sm jo naložila z interneta SHAREAZE??
včasih pa muske sploh ni čeprov napiše da jo je naložil????

prooooosim odgovorte!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 November 2005 - 08:21 AM

Ker so zanič fileji. Jaz dobim dostikrat zanič fileje in potem iz vsega skupaj ni nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 15 November 2005 - 05:56 PM

a se da to kako poravt??

al morš sam na novo naložt?? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 November 2005 - 06:15 PM

Ne, popravit se ne da. Lahko pa poiščeš drugi file in ga še enkra preneseš. In upaš, da je v redu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 23 November 2005 - 06:32 PM

evo ze imam program in spet snemam glasbo in filme:)...

mam pa EMULE 0.46c:)
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2005 - 07:09 PM

Jaz pa Torrent-a. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users