Jump to content


Photo

Samodejna odjava s foruma - zakaj??


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 February 2009 - 09:40 PM

Kljukica "zapomni si me" po mojem dela čudeže?

Jo pa imaš samo na tem prijavnem obrazcu: http://www2.cudovita...c...gin&CODE=00

Če ne klikneš na "Prijava" ampak takoj vpišeš uporabniško ime in geslo in klikneš ono "GO" ikonico ... potem se pač ne shrani.
  • 0

#22 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2009 - 09:47 PM

Četudi odkljukano, se meni to dogaja VSAKIč, ko zaprem okno. Že nekaj mesecev.
Piškotke mam, na zapomnitev gesla sem pa tudi dala
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#23 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2009 - 09:57 PM

same here
  • 0

#24 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 February 2009 - 10:08 PM

Hum ... jaz lahko samo jamčim, da server-side ni sprememb že silno dolgo. biggrin.gif Damjan ima drugo delo in tega še povoha ne, jaz pa tudi nisem spreminjal česa.
Mi ne rata reproducirat - tako konsistentno to deluje, da se moram odjavljat, če padem na forum kot Hevea, ko se je kdaj pred menoj prijavila na mojem laptopu ....

Pravzaprav sem ji točno zaradi tega šel delat poseben account na laptopu, da se ne odjavljam/prijavljam stalno. smile.gif
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2009 - 11:40 PM


Tudi meni se je to dogajalo, pa tudi nisem nek računalniški trotl, da ne bi tam odkljukala "zapomni si me", itd. Vse je bilo, kot vedno pač. Ampak me je odjavljalo. Potem pa kar naenkrat ne več in je zdaj že nekaj časa tako, kot mora biti. Torej - trenutno se mi to že lep čas ne dogaja.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 09 February 2009 - 09:37 AM

A je možno da je to stranski efekt kakega ad blocka? Ne vem ... ne predstavljam si - server-side ne vem kako bi lahko kaki skupini to "priskrbel", bi moralo biti za vse enako ... kakšna skupna točka mora biti - enak brskalnik z napako, kaka pametna reč, ki briše piškotke redno ali kaj pa vem? Brskalnik si že lahko shrani piškotek, ampak če ga potem kak Ad-Aware zbriše v kompletu z vsemi ostalimi, je efekt enak, kot da ga ne bi bilo, ker ga ob novi prijavi pač ni več? Kaj pa vem ... ermm.gif
A to je hipno? Zaprete okno brskalnika, in takoj spet gor, pa že zateži s prijavo?
  • 0

#27 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2009 - 09:41 AM

ja, ko zapreš okno, se moraš naslednjič prijavit. jaz osebno za to krivim ad-block, saj tam, kjer ga nimam, vse deluje normalno. Če browsam v tabih je pa čist tko...včasih se moram prijavit, včasih ne.

Pri Google Chrome pa nimam adblocka pa se moram tudi vedno prijavit. Čudno čudno....
  • 0

#28 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 09 February 2009 - 10:49 AM

Meni isto. Sicer mam svoje podatke - uporabniško ime in geslo že vtipkane v kvadratkih, pa samo GO stisnem obstrani.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users