Jump to content


Photo

težave..


  • Please log in to reply
978 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 25 August 2006 - 11:48 PM

Kaj glede podpisa pa noben ne ve, zakaj ne morem velikosti in barve spreminjat? sad.gif
  • 0

#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 August 2006 - 06:40 AM

Nila, probaj tukaj: http://www.sloganizer.net/en/
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 August 2006 - 06:41 AM

Aja, pa da se spreminjati barvo in velikost. Za barvo vtipkaš tole: .

Izbereš si poljubno barvo in velikost.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#44

  • Guests

Posted 26 August 2006 - 01:00 PM

O, hvala sonchika! Bom poskusila! smile.gif
  • 0

#45

  • Guests

Posted 01 September 2006 - 10:24 AM

Em, kako se znebim tega nadležnega velikega roza okna od alplesa na desni? oops.gif Prav nadležen je. ermm.gif

Aja, pa ne rečt, naj ga zaprem, ker ko to naredim, se pojavi znova (mimogrede, obvestila o prispelem ZS pa še vedno ne dobim).
  • 0

#46 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 September 2006 - 01:49 PM

@Nila:

Sep 1 14:08:15 localhost amavis[9658]: (09658-07) Passed, <www-data@nostromo.na
veza.si> -> <flo*@yahoo.com>, Message-ID: <14fecadc445812f11fa62ab1837b
b8c9@www2.lepa-si.com>, Hits: -2.2
Sep 1 14:08:15 localhost postfix/smtp[11516]: 82DAB550D6: to=<flo*@yah
oo.com>, relay=127.0.0.1[127.0.0.1], delay=2, status=sent (250 2.6.0 Ok, id=0965
8-07, from MTA: 250 Ok: queued as 1880E550D9)
Sep 1 14:08:15 localhost postfix/qmgr[10739]: 82DAB550D6: removed
Sep 1 14:08:16 localhost postfix/smtp[11526]: 1880E550D9: to=<flo*@yah
oo.com>, relay=mx3.mail.yahoo.com[4.79.181.12], delay=1, status=sent (250 ok dir del)

To je del izpisa od poštnega strežnika. Tvoj e-mail naslov sem (delno) zakamufliral, je pa to to. Pomemben del je pravzaprav samo "status=sent". Kaj je pa s tvojim yahoojem pa ne vem?
  • 0

#47 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 09 October 2006 - 04:14 PM

hoila biggrin.gif upam da je tu gor kaki računalniški frik....torej. js bi rada imela nov računalnik.n sicer moj brat pozna nekoga ki sestavlja računalnike vendar ta nekdo je rekel da naj mu povemo lastnosti računalnika podatke pa vse to. js pa o računalnikih ne vem skorajda nič...(internet pa kaka splošna stvar mogoče vem)

torej kaki računalnik bi bil najbolši za igranje iger, gledanj filmov, nalaganje muske in filmov pa seveda poslušanje, mora imeti osnovne funkcije(pač razni programi ki se jih kasneje naloži word office,...), msn (vsaj 7.5 plus)???
aja pa cena ne preveč visoka tako da bi bil računalnik skupaj z monitorjem okoli 200 000. hmm.gif

PROOOOSIM pomagjte ker js res ne vem... oops.gif

aja a bi blo kej takega vredu (kaj pomenijo razne kratice nimam pojma ker sem najdla te podatke na internetu): hmm.gif

cpu : 3200+, AMD Sempron

ram : 400MHz, 512MB, DDR

hdd : 160GB, vrt.7200min-1

vga : Ati Radeon X600 256MB

pom : DVD±RW DL zap.

dod : 19'' LCD C1908,12ms,500:1

i/o : Tv-out, USB 2.0


ŠE boljše pa je če kdo sestavi perfektno kombinacijo za moje potrebe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

(na mn3njalniku sem se probala registrirat pa se ne morem tko da niti tam ne morem vprašat)


  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#48 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 20 November 2006 - 07:54 PM

Sploh ne morem določenih tem pogledat,ko kliknem mi to napiše : Oprostite, manjkajo potrebne datoteke. Če ste hoteli pogledati kako temo, je bila morda izbrisna ali premaknjena.
Ko odprem kako temo mi cel seznam kdo je kaj napisal vrže, samo da enih sploh ne morem pogledat.
  • 0

#49 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 November 2006 - 10:20 PM

QUOTE(BRIANA @ 20. 11. 2006 - 19:54) View Post

Sploh ne morem določenih tem pogledat,ko kliknem mi to napiše : Oprostite, manjkajo potrebne datoteke. Če ste hoteli pogledati kako temo, je bila morda izbrisna ali premaknjena.
Ko odprem kako temo mi cel seznam kdo je kaj napisal vrže, samo da enih sploh ne morem pogledat.

Verjetno si naletela na kake stare povezave, ki so bile pravilne na starem forumu ...? Če najdeš kaj takega, klikni na objavi "opozori", pa bo to fasal moderator ... in če se mu/ji bo ljubilo, lahko popravi povezavo z ustrezno, če je smiselno smile.gif
  • 0

#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2006 - 06:57 PM

Še enkrat bom vprašala, ker me res jezi.
Dostikrat (beri skoraj vsakič) se zgodi, da ko grem na Preglej nove objave, izginejo tisti kvadratki pred temo, ki te vržejo na nove teme. zakaj se to dogaja? A se da to kako popravit? Ker potem pač ne preberem 3/4 tem, ker ni zraven kvadratov, ne da pa se mi iskati po straneh, kje sem ostala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 December 2006 - 03:46 PM

Kako pa to, da danes ne dela vstopna stran? Cel dan sem se spravljala na ta forum, ampak ker vstopna stran ni delala, mi ni ratalo. Potem sem pa vpisala naslov foruma in je šlo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#52 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 January 2007 - 02:04 PM

Ja meni tudi ni delalo, ampak jst se nisem spomnila it direkt na link od foruma hehe
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#53 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 02 January 2007 - 03:12 PM

Men tud dans nedela vstopna stran,vedno me pa zeza ko pridem na vstopno itq takoj začnem kvadratek za forum napadat:)in mi nikol skor ne ofna,nemorm prit not,pol vse povprek začnem pristiskat in potem končno odpre.
Med favorites mam tud ene par linkov od foruma in tud malokdaj odpre.
  • 0

#54 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2007 - 09:07 PM

No okay men je pa zdejle neki se zje***...kar naenkrat k sm znova odprla forum in grem lepo odpret kakšno temo in mi lepo pokaže normalno samo prvi prispevek potem mi pa pod tem piše objave v temi in sam imena teh k so pisali še prispevke pol pa del kaj so pisali, datum, ura in moram pol vsakega posebaj pogledat kaj je napisu...prvi je pa normaln...nobenih slikc ne nič sm imena in prve besede, ki so jih pisal...pol pa datum+ura....kaj je to? ermm.gif upam, da sem dost jasno razložila kaj je narobe..
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#55 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2007 - 11:02 PM

Anybody? K tole že prav nadležno postaja, ne morem več foruma normalno brat. cry.gif


Edit: sm šla zdej na mozilo pa se tuki upisala pa je tukaj pa uredu.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#56 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 January 2007 - 09:48 AM

QUOTE(sonchika @ 31. 12. 2006 - 15:46) View Post

Kako pa to, da danes ne dela vstopna stran? Cel dan sem se spravljala na ta forum, ampak ker vstopna stran ni delala, mi ni ratalo. Potem sem pa vpisala naslov foruma in je šlo.

A te dejansko zanima razlog za napako ali samo kar tako vprašaš? smile.gif


QUOTE(Emily @ 2. 1. 2007 - 23:02) View Post

Anybody? K tole že prav nadležno postaja, ne morem več foruma normalno brat. cry.gif
Edit: sm šla zdej na mozilo pa se tuki upisala pa je tukaj pa uredu.

Na vsaki temi maš desno zgoraj Možnosti, pa tam izbereš način prikaza. Daš nazaj na Standard, pa je OK. V Mozilli ti dela ker se ti je piškotek z nastavitvami pač v IE shranil.
  • 0

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2007 - 10:44 AM

Mene bolj zanima odgovor na prejšnje vprašanje. To je, zakaj dostikrat izginejo kvadratki za skok na temo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 January 2007 - 11:00 AM

Tistega si pa sploh ne znam raztolmačit kaj misliš ...? Meni nič ne zgine p si potem ne predstavljam biggrin.gif
  • 0

#59 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2007 - 11:24 AM

Jaz ponavadi preberem najprej teme, katerih sem moderatorka. Kasneje pa kliknem na Preglej nove objave in glej ga zlomka - na prvi strani skoraj nikoli ni kvadratkov ob temi, ki te vržejo na nove objave v temi. Na naslednjih straneh pa kvadratki večinoma so, ne pa vedno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#60 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2007 - 04:46 PM

Sajk najlepša hvala, sm uredila zdej. smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users