Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#581 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2012 - 08:39 AM

Jaz imam eno vprašanje glede barv.
Moja mami je popolnoma siva in se že leta barva s Keune barvami, na rdeče. Zadnje čase opažam, da se ji barva zelo hitro spere. Poleg tega se mora barvati zelo pogosto, ker ji izjemno hitro rastejo lasje in se to na laseh vidi.
Priporoča katera kakšno drugo barvo, da je manj agresivna, obstojna in se ne spere?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#582 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2012 - 09:08 AM

moja frizerka barva s Schwarzkopf.
  • 0

#583 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2012 - 02:32 PM

Kakšne frizerske specialne barve? Čeprav pri rdečah je itak tako, da se spirajo v vsakem primeru.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#584 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2012 - 08:57 PM

Katere pa so to?
Spira že, samo ne že po 2, 3 pranjih in to v taki meri.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#585 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 June 2012 - 10:36 PM

Rdeča se ji bo spirala v vsakem primeru.
Mogoče da poskusi raje z rjavo? No, če ni pripravljena menjat barve las potem ne, ampak rjava je definitivno bolj obstojna.

Drugače pa da mogoče poskusi z barvami iz Estelle?
  • 0
Viens, reste ici!

#586 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2012 - 10:45 AM

Ja lahko barve iz Estelle. Ali pa, če vpraša v kakšnem frizerskem salonu katere rdeče obstojne barve uporabljajo.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#587 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2012 - 06:00 PM

hvala, se bom pozanimala glede teh barv :)
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#588 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2012 - 11:35 AM

Zanima me, če v Sloveniji obstaja kakšen salon/frizer/oseba, ki se zelo dobro spozna na barvanje las s kano?
S tem mislim na to, da se spozna na mešanje, % itd., za dosego željene barve - odtenka las.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#589 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22352 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2014 - 06:41 PM

Ima katera izkušnje z Matis barvami? Sem v tej temi že brala, da punce niso bile zadovoljne, pa me zanima, če se je v vmesnem času kaj spremenilo. Naj bi tudi prekrivala sive lase.

 

Kaj pa te Sante barve? Mislim, da so to neke nove barve, vsaj jaz jih nisem prej videla. Če prav razumem, naj bi pobarvale tudi sive lase, razen črna barva ne, ampak je treba pustit barvo na laseh kaki 2 uri. 

 

sante-pflanzenhaarfarbe-testsieger.jpg

 

Sicer pa sem gledala še nekaj barv, ki so brez amoniaka, nagledala sem si Olia odtenek Brown in pa Nectra Colour, odtenek Nougat brown.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#590 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 October 2014 - 10:49 AM

Ali kdo pozna bolj naravne ampak trajne in obstojne barve za lase?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#591 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2014 - 11:04 AM

Kana?


  • 0
Viens, reste ici!

#592 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 October 2014 - 11:34 AM

potrebovala bi kaj, kar ima že v naprej predvidene odtenke - kana, kakor razumem, je samo en odtenek in ga potem sam mešaš po želji.

Jaz bi pa vseeno potrebovala nekaj "premešaj in nanesi", ampak da so čim manj agresivne, saj imam precej občutljivo lasišče.

 

Na drugi strani imam pa že res veliko sivih las in si brez barvanja ne znam predstavljat.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#593 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2014 - 12:17 PM

Jaz ti svetujem da kupiš v Estelli in sama zmešaš. Po mojih izkušnjah so to najbolj obstojne barve.


  • 0
Viens, reste ici!

#594 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 October 2014 - 12:52 PM

super, hvala za predlog!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#595 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2014 - 01:15 PM

Saj ti bodo prodajalke pomagale. Nič posebnega ni, vsak lahko to naredi doma. Je pa celo ceneje kot pa če kupiš barvo v trgovini. :)


  • 0
Viens, reste ici!

#596 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22352 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2014 - 06:10 PM

Drugače so Martis Respect tudi bolj naravne (ne pa popolnoma) in so trajne ter prekrivne. Vsaj tako sem prebrala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#597 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22352 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2015 - 07:41 PM

Ima katera izkušnje z Garnier Olia barvami? V živo pridejo taki odtenki, kot so na vzorcih ali kaj temnejši?

Ta vikend imajo v DM-u 2 za ceno ene in sem kar vzela. Po vzorcih pa se nisem mogla odločit med odtenkoma Brown in Dark brown, zato sem vzela oba.

 

Sicer pa sem bila zelo zadovoljna z barvnim rezultatom Martis barve, odtenek 04 Rjava. Zelo dober približek moji naravni barvi. Je obstojna, vendar na sive lase malenkost svetleje prime. Ker še nimam veliko sivih las, me to ne moti, za bolj konkretno sive lase pa ne bi bila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#598 elanor

elanor

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 401 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2015 - 09:51 AM

Jaz se barvam z Olio, samo da se barvam na črno, tako da ti okrog odtenkov težko pomagam. Se mi pa zdi da so to trenutno ene boljših Box-barv, pa tudi pohvaljene so zelo.. :)


  • 0

A painting is complete when it has the shadows of a God. - Rembrandt


#599 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22352 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2015 - 08:06 AM

No lepo. :) Najprej bom se bom s svetlejšo pobarvala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#600 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 May 2016 - 08:44 AM

A je že katera doma zmešala dva odtenka kupljenih barv?

 

Jaz zdaj uporabljam 562, ampak mi je malo preintenziva (sploh zdaj, ko je sonce). Zanima me, če bi jo zmešala z 370 (npr 1/2 : 1/2)

 

562.jpgPDL_370.png

 

Imam pa nekje svetlo so srednje rjave lase.

 

In ali bi lahko čez cca 4 tedne iste dve odprti barvi porabila za drugo barvanje?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users