Jump to content


Photo

Zobozdravnik


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#181 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 24 July 2020 - 07:05 AM

V Zelezniskem tudi najbrz se jemljejo. Vsaj na vratih je nazadnje pisalo, ce se ne motim. Midva sva oba pri Ivanu Kasetu. Prijazen, mlad. Ampak jaz nisem 100% zadovoljna z javnim zobozdravstvom. Tam ni nikoli casa pa vse, kar imam javnega in ni amalgam, je slabo ze. Zal.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#182 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 July 2020 - 11:43 AM

Aha, Kaše je tudi v sklopu javnega zobozdravstva?

 

Zadnjega stavka ne razumem, saj ne dajejo več amalgamskih zalivk? Jaz sem imela super zobozdravnico, res, ma, mi je šlo kar na jok, ko sem bila zdaj nazadnje pri njej. </3


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#183 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 24 July 2020 - 11:50 AM

Ja, v Zelezniskem dela :)
Zdaj ne (ali pa tudi na zadnjih zobeh, hm), ampak jaz imam se prastare javne amalgame v ustih. Od novih belih so pa zaenkrat samo od privatnika v redu, javne moram vse zamenjati.
Samo jaz imam slabe zobe :(
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#184 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 July 2020 - 12:36 PM

Jaz imam nove bele, pa vsake toliko, res na 4-5 let, se morda zrahlja/je potrebno posanirat. Meni se to ni zdel nek problem, normalno, kolikor prežvečim raznorazne hrane. 

 

Ma, sva na podobnem, s tem, da sem jaz v srednji šoli ful zanemarila ustno higieno (ker do takrat je bilo vse ok in super in sem mislila izgleda, da imam terminatorsko zobovje, well, nimam :D, ful časa odlašala z obiskom zobozdravnika in sram me je bilo, ker sem imela granulom, halo!?, in si nisem upala it pokazat/priznat in it to posanirat, dokler ni bilo prepozno. Zdaj imam pa posledice. Saniramo. Nimaš kaj, sekiranje ne pomaga, niti za denar, ki ga moraš zdaj investirat nazaj v sebe, niti za zobe. 


  • 1
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#185 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2020 - 01:08 PM

^^
Tudi jaz imam en zob na vesti iz časa faksa, na srečo ni prišlo do granuloma, so mu pa morali živec uničiti.

Pri nas tudi še sprejema ena nova zobozdravnica (je pa s poti, ja : )), menda je dobra, nisem še bila na prvem pregledu.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#186 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30680 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 July 2020 - 03:01 PM

Kuštrin? Super je, ja, ena dobra po dolgem času
  • 0

#187 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 July 2020 - 03:49 PM

Planet, hvala! No, ja, prej sem se pa iz Lj v Sg vozila. :lol: (je pa res, da sem potem še šla domov na obisk, ker je to pač moj okoliš).

Tako da ni čisto ven iz mojega dometa. Sem pisala najprej temu v Lj, pa bom videla. Iščem eno fajn in normalno osebo, ker mi je še vedno to kar malo zoprno. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#188 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2020 - 09:34 PM

_M_, ona ja. : )

Olivija, če boš potrebovala dodatne informacije, sporoči. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#189 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23454 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 August 2020 - 07:45 AM

Jaz jo imam v centru LJ - Petra Pintar.

Nisem bila pa že dve leti pri njej, ne vem, če še sprejema. Ravno čez en mesec imam kontrolo.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#190 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 August 2020 - 09:00 AM

Hvala tudi tebi, Kami. 

 

Morda bom tako narredila, da probam najprej v Lj, pa če mi ne bi odgovarjalo, selim v Idrijo. :D 

 

Iz ZD, ki ga je priporočila Podgana, se mi niso javili, jih bom še poklicala.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#191 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 12 January 2021 - 06:39 PM

Danes sem bila pri higienicarki in imam vidno bolj bele zobe. Me pa trenutno kar malo bolijo dlesni. Drugic v zivljenju sem bila, ampak bom zdaj redno hodila. V petek imam pa se zobozdravnika, mi mora pozdraviti nekaj izpred 15ih let, ko so samo kao zdravili in zaprli pa v resnici nic naredili.
Ce katera rabi zobozdravnika (sicer ne javnega) pa se jih boji, naj gre k Iztoku Cozu. Mega izkusnja.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#192 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2021 - 06:41 PM

Ooo se ena zadovoljna stranka. Men je on zakon, Katja pa tudi. Pri njiju je kot v dnevni sobi, skoz se nekaj zezata.
  • 0

#193 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2021 - 07:15 PM

Jaz kar redno hodim k higieniku. Večje beline ne opažam, hodim zato, ker se mi na spodnjih robovih zob, ob dlesni, naredijo temne obloge. Grem pa tko, cca vsaki 2 leti. Pozabim it prej. Je pa ful razlika med posameznimi. Mislim, da mi je do zdaj 5 različnih ljudi čistilo, zadnja je bila precej bolj groba, pa tudi niso mi vsi v nulo natančno očistili. Najboljša in najbolj poceni mi je bila ena v Šempetru pri Gorici.

Naslednji teden grem pa jaz na pregled, da vprašam informativno glede ortodontskega aparata, ker si že leta želim poravnat enko zgoraj. Da vidim, kaj bodo sploh rekli in kaj bi priporočali.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#194 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16130 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 January 2021 - 09:46 PM

Kaj tocno pa pocne higienik?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#195 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2021 - 09:56 PM

Čisti zobe, kamen... Pa pomaga zobozdravniku.


  • 0

#196 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2021 - 02:09 AM

Iztok Čož me zanima, je to to? Moram ata nekam usmerit, išče popolno zobozdravstveno storitev (ki seveda ne obstaja, on bo pa kmalu brez zob).

https://www.mi-zobozdravstvo.si/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#197 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2021 - 07:43 AM

Podgana, koliko si pa dala? Nisem videla cenika.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#198 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 13 January 2021 - 10:04 AM

To je ta, Planet.

Matilda ortopan je npr. 30, higienik (kamen, peskanje, poliranje) pa je bil 70. Za ostalo se ne vem. Ni pa med drazjimi ocitno. Take cene ima tudi Zobozdravnica Katja v Lascah, kamor hodi vsak Dolenjec. Mislim, da mi je prijateljica rekla, da je ortopan pri Ustni medicini 100+ :o
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#199 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2021 - 11:17 AM

Cene se ful razlikujejo. Tudi 70 € za higienika se mi ne zdi najbolj poceni. Jaz sem pri teh, kamor sem do zdaj šla, plačala od 40 do 63 €. Če je bilo vključeno še peskanje, je bila cena med 50 in 63 €. Se je pa večina izogibala peskanja, če so videli, da ni potrebno. Peskali so mi samo 2x, se mi zdi.

 

Enkrat sem pisala tudi v Fabjan, ker imajo v bližini enoto, pri njih je higienik čez 100 €. :lol:


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#200 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2021 - 11:34 AM

Meni se zdi 70 še sprejemljivo, če je vse to vključeno (kamen, peskanje, poliranje)


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users