Jump to content


Photo

barva senčila za oči?????


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2005 - 03:18 PM

Jaz imam eno tako neon zeleno od Manhattna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 03:21 PM

No, saj nism misla tk strupen zeleno, kt je tale smesko :alien: , mora bit vseen mal bolj umirjena, ampk vseen svetla, travnata. Grem pobrskat še Manhattan strani, thx.
  • 0

#43 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 03:24 PM

Aja, pa še tole, majčken off the topic; glede kremnih senčil. Jih sploh ne uporabljam, ker se mi vedno čist razpacajo, če še tk na tanko namažem, se sploh posušijo ne (probano od Nivea beaute)--kak ve to nanesete, da je obstojno, pa da nimaš une črte, ki je prvotno zarisana tik nad trepalnicami-preslikano do obrvi gor???? Saj za podlago dam itk v prahu kožno barvo, da se ne razpacka, sam to pali samo pri senčilih v prahu, kremni pa se vseeno razpackajo in sploh ne posušijo...Al sem samo jaz tak štor pri nanašanju?????
  • 0

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2005 - 03:45 PM

Ja, jaz imam tako barvo, kot je tisti vesoljček. In pride noro. smile.gif
Ne uporabljaj kremih senčil. smile.gif ta so najbolj bedna od vseh. Veliko lepše izpadejo senčila v prahu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 04:02 PM

QUOTE(sonchika)
Ne uporabljaj kremih senčil. smile.gif ta so najbolj bedna od vseh. Veliko lepše izpadejo senčila v prahu.


se strinjam, ja, sam sem skoz imela filing, da so drugače kr popularna, sam men pa niso sedla nekak. Drgač na netu se pa ne vidi dobr oddtenka unga senčila, grem jutri v drogerijo v izvidnico.
  • 0

#46 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 November 2005 - 02:22 PM

Nekatere ste rekle, da vaše oči spreminjajo barvo glede na to kaj oblečete. Moje oči pa spreminjajo barvo glede na to kakšnega razpoloženja sem... in ravno v tem je moj problemček. Prosim vas, da mi pomagate. Mam modre oči. Ampak nimam izrazito modrih - takšne živo modre imam le takrat ko sem srečna, to pa na žalost nisem velikokrat. Zato pa se vsem mojim sošolkam zdijo moje oči sive čeprav so modre!! Sej se mažem z modro maskaro in imam večinoma oblečene modre majice <--- to naj bi baje pomagalo, da imaš bolj izrazito modre oči. Povejte kaj naj naredim, da bodo moje oči izgledale res modre, kot tudi v resnici so!!
POMAGAJTE PROSIM!!
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#47 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 November 2005 - 02:24 PM

Zakaj pa hočeš živo modre oči? Tud sive oči so ful lepe.
  • 0
Viens, reste ici!

#48 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 November 2005 - 02:31 PM

Vem! Sam včasih bi pa rada, da bi se vidlo da mam modre oči...če veš kaj mislim... biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#49 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 03:28 PM

js mam pa temne lase, trenutno so rdece rjavi, oci imam pa tudi temne (crno-rjave), oci si pa namazem z crno al pa rjavo maskaro, crnim svincnikom po notranjem robu spodnje veke, po zunanjem dam pa sivo ali rjave, odvisno od barve senck... na zgornji veke si crte ne delam oz. redkokdaj... sencke dam pa v teh kombinacijah belo-roza, sivo-crna, bez-rjava... ponavad pa kombinram z oblacili. a je kul?? al ma kera ksn nasvet da bi se se leps namazala?

aja pa kako se lahko barva oci spreminja glede na barvo oblek????? blink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 November 2005 - 04:00 PM

Če so lasje svetlejši, je uporaba svinčnika za oči ne fajn. Ko se namažeš potem izgledaš kot zombii. Svinčnik (in spodnja črta) veliko lepše izpade, kadar so lasje temni.
Sicer pa sama uporabljam večinoma roza senčke, ki pa pašejo tako na svetle kot tudi na temne lase.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 November 2005 - 04:37 PM

QUOTE(*pikica*)


aja pa kako se lahko barva oci spreminja glede na barvo oblek????? blink.gif


Optična prevara..
  • 0
Viens, reste ici!

#52 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 20 April 2006 - 06:00 PM

obujam temo...
trenutno se mi mudi in nimam časa da bi prebrala celo temo... oops.gif
zanima me kakšne senčila, barvice, maskare, šminke, glossi in laki bi pasali k mojemu videzu (če nisem namazana, seveda): zelene oči, temno rjave trepalnice, rjavi lasje, rdeča lička in lepa koža (zaenkrat) nohte imam pa večinoma kratke ker se mi dost plastijo sploh sedaj ko jem manj korenja (meni korenje pomaga do trših nohtov).... smile.gif

no, z idejami na plan...
aja pa čimbolj naravno naj bi bilo to, ker res ne bi ne vem koliko pacala na svoj obraz...
pomislila sem na essence coffe shimmer, ampak ne vem točno kakšen odtenek je ker sem videla samo po netu...bi pa bolj poceni verzije, ker je bolj malo denarja (žepnina pa to) smile.gif

hvala za vse nasvete biggrin.gif
  • 0

#53 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 April 2006 - 06:15 PM

V tej mapi v sosednji temi sem ti odgovorila na to vprašanje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#54 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 13 August 2006 - 09:59 AM

Malo obujam tole temo.
Sem še bolj začetnica v ličenju in se učim biggrin.gif imam zelene učke bolj zagorelo polt in rjave lase (zlati&baker prameni). Zanima me kakšni odtenki senčil, maskare in linerja bi mi pasali... brala sem da k zelenim učkam pašejo marelični, roza tudi rjavi odtenki... učeri sem nekaaj probavala v kopalnici biggrin.gif in mi je blo kar uredu smile.gif rada bi pa bolj strokoven nasvet, ker vidim da na tem forumu res obvladate 8)

hvala za nasvete biggrin.gif
  • 0

#55 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 13 August 2006 - 10:24 AM

Huh... pa še zame en nasvet prosim. Imam ravno namen iti v drogerijo po nove senčke, pa nevem kakšna barva bi mi najbolj ustrezala. Sama imam rada nevpadljiv naraven make up, oblačim se v oblačila toplih barv. Aja, pa kožo imam zelo svetlo, tukaj se vidi bolj zagorela zaradi umetne svetlobe.

IPB Image IPB Image
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 August 2006 - 10:27 AM

QUOTE(*petrca*)
Malo obujam tole temo.
Sem še bolj začetnica v ličenju in se učim biggrin.gif imam zelene učke bolj zagorelo polt in rjave lase (zlati&baker prameni). Zanima me kakšni odtenki senčil, maskare in linerja bi mi pasali... brala sem da k zelenim učkam pašejo marelični, roza tudi rjavi odtenki... učeri sem nekaaj probavala v kopalnici  :D in mi je blo kar uredu  :) rada bi pa bolj strokoven nasvet, ker vidim da na tem forumu res obvladate 8)  

hvala za nasvete biggrin.gif

Kakšni zlati, bakreni in vsi sončni odtenki.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 August 2006 - 10:28 AM

QUOTE(Izgubljena)
Huh... pa še zame en nasvet prosim. Imam ravno namen iti v drogerijo po nove senčke, pa nevem kakšna barva bi mi najbolj ustrezala. Sama imam rada nevpadljiv naraven make up, oblačim se v oblačila toplih barv. Aja, pa kožo imam zelo svetlo, tukaj se vidi bolj zagorela zaradi umetne svetlobe.

IPB Image   IPB Image

Tole senčko, ki jo imaš, je zelo lepa. Vzami kakšne rjavkaste barve, zlate.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 13 August 2006 - 10:34 AM

hvala smile.gif
Sonchika kaj pa barva linerja... rjava? ermm.gif
  • 0

#59 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 August 2006 - 10:43 AM

rjava crna zelena...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#60 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 13 August 2006 - 10:47 AM

Hvala smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users