Jump to content


Photo

Oriflame


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#21 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 October 2005 - 03:37 PM

Kok pa tsane tale maskara + eye-liner???
  • 0

#22 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 October 2005 - 04:05 PM

1390 je cena kataloga ... zdaj je pa neka akcijska cena 590 SIT.

Visions 2 v 1 maskara in tuš
Dva super izdelka v enem! Vedno uporabna črna maskara vam v trenutku ustvari dolge trepalnice. S črnim tušem za veke pa lahko izredno natančno občrtamo oči. 2 x 3,5 ml.

http://www.oriflame....ers/index.jhtml
  • 0
Viens, reste ici!

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 04:06 PM

.

Meni je Oriflame (v primerjavi z npr. Avonom) totalno cheap zadeva.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2005 - 07:11 PM

Obe zadevi, torej Avon in Oriflame poznam precej dobro in moram rečt, da imata obe znamki nekaj zares dobrih zadev, seveda pa tudi nekaj malo slabših.

S tem da se mi zdi, da ima Oriflame malo manj izbire ... a se samo meni tako zdi?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 08:05 PM

.

Verjamem, da ima Oriflame nekaj dobrih izdelkov - ampak bi rekla, da jih ima Avon v povprečju več. Poleg tega imam z izdelki Oriflame izredno slabe izkušnje - sem si ene par stvari naročila (neke maske, pa šampone, pa nek univerzalni balzam za vse - ta je sploh totalna nategancija in bedarija) in sem bila s vsemi totalno razočarana. Nikoli več.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 02 October 2005 - 11:47 PM

Jst mam pa rada Oriflame (sam ne kupujem vseh zadev)... lakci so kul, k se ful hitr sušijo, pa ene kopeli je mat kupla, k tolk lepo dišijo... drugač pa sam pri njih kupujem šminke, ker imajo eno kolekcijo takih šmink, ki se svetijo in so mi totalno perfektne... barve, obstojnost, mazljivost res 100% zadovoljna in ne vem kaj bom, če jih nehajo delat wink.gif biggrin.gif aja pa Giordani Gold sem s kupla krogljice za lička, tud super (roza)
  • 0
Posted Image

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2005 - 02:08 PM

Všeč mi je njihova krema za roke Silk Hand Cream ... lepo navlaži in zmehča kožo. Pa še tak ful prijeten vonj ima, po baby kremicah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 October 2005 - 04:46 PM

Jaz sem sicer včlanjena in sem veliko zadev že kupila, ampak vedno bolj ugotavljam, da se ne splača. Tudi meni je Avon mnogo boljši in raje dam malo več denarja pa sem z izdelki bolj zadovoljna. Je pa res, da imata in Oriflame in Avon svoje prednosti in slabosti.
  • 0

#29 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 October 2005 - 11:59 PM

ma nikol ni ena stvar absolutno dobra... jst ponavad kupim zadeve, ki so po možnosti kej znižane, pa še to ne kar karkoli

krem za obraz recimo že ne bi šla kupovat... to mi pa res ni vseen kaj bom dala na svojo faco, al pa kakšna čistilna kolekcija (sej itak še bolj kot ne iščem, kaj mi bo odgovarjalo... sam pri Oriflamu tega zihr ne grem kupit)

s tistim kar sem kupila, sem bila pa še vedno zadovoljna, RAZEN wink.gif vedno je je en razen... eno črtalo za ustnice... komi sem črto potegnila, sem si skor ustnico fentala, ko sem tolk drgnla, da bi se kaj poznalo biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#30 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 09 October 2005 - 09:46 AM

Visions izdelki so zame zanič, ostala dekorativa- tista, ki je v temno modri embalaži, pa se mi zdi čisto ok wink.gif
Zelo dober je tudi balzam za ustnice Skin Quencher ter tisti balzam SPA, izdelki za nego stopal,... meni so všeč nekateri parfumi npr. Lucia in ta novi Nomadic biggrin.gif
  • 0

#31 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 October 2005 - 11:25 AM

QUOTE(Anie)
Visions izdelki so zame zanič, ...

men so pa lakci kul... ker so nežni in tud ko se mičken okruš še ni panike (tko da bi te blo sram zuni)... si pa pol doma lepo dam na novo. Pa fajn mi je predvsem ker so tolk hitr suhi smile.gif Ene šminkice od Visons so mi pa bolj kot vazelini, ker niso baš obstojni.
Sem pa tud jst najbolj zadoboljna z uno temno modro (pa zdej neko vijoljčno) kozmetiko - šminke.

  • 0
Posted Image

#32 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 09 October 2005 - 12:16 PM

ja, Visions laki so ok, ampak barvice, senčke... :confused2:
  • 0

#33 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 09 October 2005 - 08:20 PM

Sem uporabnica Oriflame kozmetike, sem pa že skoraj vse sprobala, tako da je čisto res, ene stvari so super, druge pa manj. Visions kolekcija ni toliko kvalitetna kot ostala. So pa senčila v temno modri embalaži zelo kvalitetna, ker se ne sprijemajo v gube - hvala bogu. Škoda le, da nimajo še kakega črnega odtenka wink.gif Zelo dobri so tudi pudri (ne visions-s temi nimam izkušenj), vsaj meni, ker pokrijejo zadost, po drugi strani pa ni videt, da sploh imaš puder gor. Kar je zame idealno smile.gif GG puder v kroglicah je ena a, res super zadovoljna, nasploh GG kolekcija je res dobra.
  • 0

#34 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2005 - 09:09 PM

QUOTE(Chandra)
nasploh GG kolekcija je res dobra.


Meni je tudi ta kolekcija še najbolj všeč, moja mami skos kupuje iz te kolekcije puder.
  • 0

#35 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 09 October 2005 - 09:10 PM

Tudi moja ;)
  • 0

#36 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 10 October 2005 - 11:07 AM

jaz pa si bom verjetno eno šminko GG vzela wink.gif
  • 0

#37 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 October 2005 - 09:34 AM

mene pa zanima kje se da vclant v ta oriflame, k sm slisala da je to ful dobr pa da lohk ful zasluzs k mas folk pod sabo pa to... sam mi noben ni znou dobr razlozit kako to gre sad.gif ce je kle ksna punca k ma izkusnje s tem nej mi pise zs smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#38 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 22 October 2005 - 09:40 AM

Lahko mi pises na ZS pa ti bom razlozila! wink.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 October 2005 - 10:16 AM

Pikica, ponavadi je tako, da dobiš procente od vsake, ki jo včlaniš. In potem če kupuje več, dobiš več, če ne pa manj. (to govorim na splošno in ne prav za Oriflame).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 October 2005 - 10:43 AM

QUOTE(mishka)
QUOTE(Chandra)
nasploh GG kolekcija je res dobra.


Meni je tudi ta kolekcija še najbolj všeč, moja mami skos kupuje iz te kolekcije puder.


men je tut ta najbolš biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users