Jump to content


Photo

Labello


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#41 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 January 2006 - 12:55 PM

Ja jaz sem tudi probala SOS pa je bil na začetku še ql, zdaj pa še ena od label...
  • 0

#42 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 January 2006 - 02:52 PM

Jst sm učer dobila Milk & Honey, pa mi je zaenkrat dost kul, pa še zlo mastn je biggrin.gif laugh.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#43 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 11 January 2006 - 04:20 PM

Meni je tudi SOS zanič. Nagnusen okus, k se namažeš je sicer kul filing, sam že čez 2 minuti se vse vpije oz. izgine, pusti pa sam še razpokane ustnice. Klasik plava pa je pravi biser med labellami-za moje ful izsušene ustnice.
  • 0

#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 January 2006 - 10:25 AM

Po dolgem času sm spet kupla od Balee Sensitiv z avokadovim in mandljevim oljem. Je fajn masten in lepo se maže.
  • 0

#45 ~Isabelle~

~Isabelle~

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts
  • Location:London
  • Interests:Moda

Posted 16 January 2006 - 06:37 PM

Jst sem čisti labellofrik 8) Doma jih mam celo goro, od jagode do čokolade, najboljši mi je pa L'occitanov balzam za ustnice z medom tongue.gif
  • 0

#46 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 17 January 2006 - 09:06 AM

Jst sm pa ze ful let zadovoljna z Blistexom-relief, pa tud Labello SOS mi ni napačna. Samo zdej se je pa mojim ustnicam čist zmešalo. Če od četrtka, mam čist boge in nobena labela ne pomaga. Pa nimam razpokanih. Imam ful tanko plast kozice, ki se ful strdi in pol lušči, spodaj pa je zopet tanka plast in zgodba se ponavlja . Res ne vem več kaj naj naredim.
  • 0

#47 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 January 2006 - 10:03 AM

preden gres spat si usta navlazi z mlacno vodo, nato jih narahlo zdrgni s staro (oprano) scetko za zobe (da odstranis odmrlo kozo), splahni, obrisi, nato pa na ustnice nanesi debelo plast medu in zjutraj se bos zagoto zbudila s cudovitimi ustnicami! potem pa takoj eno labelo gor (vichyjeva je ucinkovita, stane malo manj kot 3k, so pa super tudi bebe-okrog 300sit, loccitaineov balzam z medom- okrok 2k, lushevi balzami-okrog 1k, garnier lipcoocon-okrog 300sit...)
  • 0

#48 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 17 January 2006 - 10:23 AM

Hvala, bom probala se z medom. Sem ze razmisljala o tem, pa nism se probala.
Ker si ze ves cas odstranjujem to odmrlo kožico, samo nobena stvar k jo dam pol na ustnice mi ne ugaja-pa je blo prej kakih 5 let čist vredu, ko sm dala gor po pilingu blistex. Bom še med probala wink.gif
  • 0

#49 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 January 2006 - 10:28 AM

med meni osebno zaenkrat se najbolj pomaga.
blistex pa naj dolgorocno ne bi bil dober za ustnice (mislim da zaradi mentola ki ga vsebuje in zna drazit ustnice oz. jih naredit se salbse cez nekaj casa) samo nekaterim ful ustreza.
  • 0

#50 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 18 January 2006 - 10:06 AM

...tud med mi ne pomaga cry.gif
Sem včeraj naredila, kot si rekla p ni nič bolše.
  • 0

#51 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 18 January 2006 - 10:20 AM

si prva za katero vem da ji med ni pomagal;)
hm....pa ti iz ustnic tece tudi kri? katero labelo pa uporabljas za cez dan? si si nezno odstranila odmrlo kozo in nadebelo namazala z medom?
edino kar se lahko spomnim je loccitaine karitejevo maslo v taksni mjhni posodici (okrog 1000sit)
  • 0

#52 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 January 2006 - 11:00 AM

Jaz imam Labello SOS, vendar se mi zdi boljša od Blistex -lip relief crem. Pa tudi o.k. je Labello activ - ta je tudi praktična.
  • 0

#53 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 19 January 2006 - 09:26 AM

Pa sej sploh nimam razpokane. Na ustnicah imam suhe del-odmrle. In si odstranm, je spodaj ful tanka plast, ki se takoj zasuši kljub uporavi ful mastnih label, blistexa, sos labelle, medu. Ko pa se nasmejem, morm pa ful pazt da mi ne poč ustnica...
Zdej si dajem, čez dan kar se da mastne labele gor v upanju, da se bo kmal kej uredilo.
  • 0

#54 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 19 January 2006 - 10:11 AM

upam da ti uspe! a slucajno uporabljas kaksen agresiven tonik ali kremo in pomotoma naneses tudi na usta?
  • 0

#55 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 19 January 2006 - 07:58 PM

evo pika, sem prisla do se ene ideje. Glede na to da ti ocitno res skoraj nic ne pomagajo labelle lahko probas z glossom. verjetno imas kaksen glos (kakrsnekoli barve) ki ti naredi super zascito na ustnicah in ki ni prevec tekoc, tako da ti priporocam da se cimveckrat namazes z glosom (pozimi ko je res ful mrzlo meni proti mrazu nic ne pomaga bolje od glossa)
  • 0

#56 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 January 2006 - 02:12 PM

No, bom še to probala wink.gif
Krema al pa tonik po mojem ni vzrok, ker jih uporabljam ze ful časa in nista agresivna. Po mojem je ta zrak kriv-centralna in mraz. In enkrat so se mi preveč izsušile , zdej pa bo kar trajalo, da pridm nazaj.
  • 0

#57 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2006 - 04:03 PM

ja, jst imam tud take blemez ustnicami. enostavno se mi čist trgajo. si naredim piling, namažem z medom in je tisti čas, ko sm doma čist kul. in potem grem v šolo, je pa vse slabš. mam labello sos, blistex, vichy, razne labele, res vse možno...
tko da samo čakam, da bo konec zime in bodo moje ustnice spet kul in bom lahko uporabljala barve šminkice in glosske, ker zdej bi pa grozno zgledal.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#58 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 21 January 2006 - 04:16 PM

princeska glos zagotovo ne bo izgledal grdo ce je kvaliteten (revimo revlonovi stanejo nekaj manj kot 2k, pa so zelo kvalitetni), ustnice ti bo kvecjemu polepsal in ful zascitil proti mrazu. Poskusi;)
  • 0

#59 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2006 - 04:41 PM

sam vseeno grdo zgleda, če uje kožica natrgana... se opazi.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#60 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 21 January 2006 - 04:49 PM

kateri gos pa uporabljas? ce si najprej namazes z labelo in das nato gor glos in ce glos doakj redno nanasas, se koza ne bi smela poznat
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users