Jump to content


Photo

SebaMed Clear Face Coloured Anti-Pimple Cream


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2007 - 09:18 PM

Učinkovita pomoč pred mozolji in ogrci. Omili rdečino in izsuši mozolje. Panthenol in allantoin obnavljata kožo. pH vrednost 5,5 okrepi zaščitni kislinski plašč kože. Obarvano kremo nanesite natančno na mozolj ali problematično mesto. Prekrije rdečino zaradi vnetja, uniči bakterije, prepreči nastanek brazgotin.

Tole obarvano kremo za mozolje sem kupila zato, ker mi zadnje čase koža zelo čudno reagira na vse tekoče pudre, pojavi se mi srbečica, po odstranitvi pudra pa me koža peče in pojavijo se rdeči izpuščaji. Ker imam drugače lepo kožo, sem se odločila, da vsaj začasno preneham z uporabo pudrov, tole pa je moj nadomestek, če se mi občasno pojavi kakšen mozolj, ki ga hočem čim hitreje ozdravit in medtem tudi nekoliko prikrit. Ne gre ravno za klasičen korektor, ampak za precej dobro prekrivno obarvano kremo, ki pa res deluje kot nekakšna svetlo rjava kremica srednje gostote, ne deluje mastno ali pregosto, maže se krasno in se zelo lepo zlije s kožo. Odtenek je menda samo en, nekako srednji (ne zelo svetel, pa tudi prav temen ne) ampak mislim, da je kar nekako univerzalen, saj se - kot sem že omenila - zelo lepo blenda z odtenkom polti. Kremico se lahko nanese tudi bolj na debelo in samo malo potapka, saj vseeno nudi naraven, neizstopajoč rezultat. Jaz sem jo celo dvakrat nanesla na večje področje (celotni T predel) in se je prav tako odlično obnesla, deluje naravno in se je porabi minimalno. Sestavinsko se meni zadeva ne zdi slaba, vendar tudi ni kakšen strašen presežek - vsebuje vitamin E (v acentatni obliki, kar je dodaten plus), karitejevo maslo in jojobino olje ter pantenol, ki pomirjajo, ščitijo in regenerirajo kožo, nadalje zadeva vsebuje še rapeseed sterol, ki baje deluje protivnetno, chloroxylenol pa skupaj z alkohol denatom (sicer je slednji šele na 6. mestu) razkužuje. Kremica kljub karitejevemu maslu in jojobinem olju ni niti malo mastna in zatorej kože ne masti, se mi pa zdi, da lepo pomaga pozdravit mozolje ter preprečuje nastanek brazgotin. Ovojnina je lična 10 ml tubica z malo odprtinico, ki omogoča precizno doziranje. Sama sem kremico kupila v Sanolaborju in zanjo odštela nekje med 1000 in 1500 tolarjev, če me spomin ne vara.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users