Jump to content


Photo

Tekoči puder – NIVEA Beaute Beauty Lift (Lifting Effect Foundation)


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 04:01 PM

Za tale puder sem dobila tri testerje v odtenku 030 Beige in presenetljivo mi odtenek odlično ustreza, je namreč nekje srednje svetel (spada med svetlejše, ampak ni za porcelanke) z nevtralnim podtonom. Puder je srednje tekoč, vsekakor ni zelo gost, vendar je tak kompakten in nič ne kaplja. Nanaša se ga prav smešno zlahka, saj se lepo zlije s kožo in zato kakšno strašno blendanje ni potrebno. Prekriven je nekje srednje in naredi lep in izredno naraven finish oz. je eden tistih pudrov, ki so na koži res nevidni in moraš zelo od blizu pogledat, da se vidi, da imaš puder. Če takole povem - moj fant na meni sovraži pudre in vedno, ko ga dam gor mi teži, da ne rabim te fasade in da imam itak lepo kožo. Tokrat ni opazil ničesar, drugače bi sigurno komentiral, hehe. Kot sem že rekla, prekrivnost je srednja, meni povsem zadostuje ker krasno poenoti polt, poleg tega zakrije podočnjake in rdečico, za kakšne hude mozolje pa seveda ne bo dovolj prekriven in bo potreben korektor. Finish nekako satenast, naraven, polt deluje rahlo dewy, torej sveža in spočita, naravno sijoča.

Jaz pudra ne bom kupila iz enega samega razloga. Namreč, ni namenjen matiranju, jaz pa nujno potrebujem dobro matirajoči tekoči puder, ker sem prelena, da bi uporabljala čez še puder v kamnu/prahu. =) Ovojnina zelo uporabna, težka steklena s pumpico, torej takšna, kot jo imamo pri pudrih najraje. Točne cene žal ne vem, mislim pa, da je kakšnih 15€, kar se mi zdi primerno.

4/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users