Jump to content


Photo

Rdeče pikice na nogah


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Anchi

Anchi

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 24 July 2004 - 11:31 AM

Dan...

Jst mam eno težavico. Že dlje časa mam na nogah (predvsem nižje od kolen) majhne rdeče pikice, ki niso posledice vnetja al pa alergije. Nikakor se jih ne morm znebit, pa sm že poskušala s peelingi, kremami itd., ampak ni nč pomagalo. cry.gif Kaj naj naredim?

LP vsem wink.gif
Anchi
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 July 2004 - 06:11 PM

Jih pustiš na miru ali jih po možnosti še stiskaš in praskaš? Če jih, ti proporočam, da nehaš, ker se jih boš težko znebila. Meni so se naredile takšne pikice na nogah zaradi suhe kože. Z rednim (vsakodnevnim) mazanjem kože so počasi izginile. Če bodo pikice še vedno prisotne in se stanje ne bo izboljšalo obišči zdravnika.

LP N
  • 0

#3 Anchi

Anchi

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 25 July 2004 - 06:27 PM

Ne, ne stiskam jih in ne praskam. Bom še naprej poskusila z mazanjem in upam, da bodo kmalu izginile, ker mi je neprijetno kazati takšne noge.
LP
  • 0

#4 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 July 2004 - 11:58 AM

kaj pa ce si brijes noge, pa se ti poznajo rdece pikice? noge so gladke, pikice so pa vidne.

saj vosek sem ze imela, samo me boli pa se nikoli mi vseh dlacic ne potegne ven.
  • 0

#5 Anchi

Anchi

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 28 July 2004 - 12:06 PM

Hm, js rdečih pikic nimam od britja, se mi zdi. Poskusi s kakšnim losjonom ali kremo za po britju, tisto verjetno pomaga, da koža ni tako razdražena.
LP
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 July 2004 - 05:12 PM

Hej

Verjetno bi aspirin pomagal tudi pri depiliranju nog. rolleyes.gif

lp N
  • 0

#7 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 29 July 2004 - 06:15 PM

Tudi meni so se letos pojavile take pikice na nogah, pa ne od britja, bolj kot neka alergija ali nekaj podobnega. Kupila sem si tonic od Afrodite Aloe vera, zelene barve na šprico in mi je pomagal. Po nekaj dneh se je koža umirila in pikice so zginile. Mislim pa, da so bile pikice posledica sončenja.

lp
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users