Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#101 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2007 - 07:02 PM



Immortelle, tale obarvana krema Cadea. Kolk jo je notri pa kakšen je najsvetlejši odtenek? Jst sem skoraj bela, pa upam da ne vleče na rumeno ali bohnedaj oranžno. =/ Pa a se je res popolnoma nič ne vidi?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#102 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2007 - 07:59 PM

QUOTE(Matilda @ 24. 11. 2007 - 19:02) View Post

Immortelle, tale obarvana krema Cadea. Kolk jo je notri pa kakšen je najsvetlejši odtenek? Jst sem skoraj bela, pa upam da ne vleče na rumeno ali bohnedaj oranžno. =/ Pa a se je res popolnoma nič ne vidi?


Najsvetejši je "Vanille". Tudi jaz imam zelo svetlo polt (ponavadi sploh ne najdem dovolj svetlega odtenak zase v Sloveniji), ampak mi tale odgovarja, saj ni toliko prekrivna kot pudri in se zlije z barvo kože.

Na mojem obrazu se je ne vidi. Niti moj fant ne ve, da imam kaj gor, pa vedno reče, da se mu dobro zdi, ko nimam nič pudra. Jaz se pa smejim sama pri sebi. tongue.gif

Jo je pa 30ml.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#103 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2007 - 05:50 PM

šefice, a bi se dal spremenit zadnjo oceno pri color adapt pudru? mislim, da tja ne spadajo komentarji.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#104 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2007 - 06:49 PM


Porihtano!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#105 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2007 - 09:57 PM



Izabela, citiram iz teme Cadea young clear obarvana krema:

QUOTE
No, po prejsnji oceni sem si sla kupit tole kremo, preden grem k opisu, bom sam popravla ceno: 50ml stane 2,75€ v Milerju, kljub temu da je vec kot je rekla Immortelle, je se vedno zanemarljivo.


Pa si prepričana, da imaš young clear? Jaz sem danes v Müllerju dala zanjo 1.95 €, bi pa namesto te skoraj vzela Cadea care obarvano kremo, ki pa stane približno toliko, kot si ti napisala. wink.gif
Pa kokr vem, je 30 ml embalaža. smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#106 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 January 2008 - 02:19 PM

Uporabnice pudra Revlon colorstay softflex!

Ali res nobeni ta puder ne maši por zarad titanium dioxida? Če ne, katero različico uporabljate - za suho ali mešano kožo?

hvala.
  • 0

#107 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 15 January 2008 - 02:31 PM

Meni se tudi dozdeva nekaj podobnega, ampak nisem čisto 100% prepričana...prejšnji teden sem imela kar nekaj tistih malih "mozoljčkov" po čelu in bradi...ta teden sem pa bolana in se od prejšnjega četrtka nisem mazala, pa se je koža normalizirala. Tako da nevem...moram še enkrat preverit.

Imam pa različico za suho kožo.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#108 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 15 January 2008 - 03:04 PM

vrana,jaz sem imela različico za mešano kožo,in mi je puder mašil pore.
  • 0

#109 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 January 2008 - 03:08 PM

Joj, zdej sem se pa še jst začela spraševat, če mam mozoljčke zarad poudra. hmm.gif Je res, da mi zdej že kar neki časa koža mal nori, sam ne vem zakaj... No, zadnje čase je bolje, tako da ne vem, če je od tega pudra. Bi blo ful bedno, ker mi je drugače super. biggrin.gif Mam pa različico za mešano kožo.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#110 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 January 2008 - 03:26 PM

No potem vidim, da je sestava še zmeraj ista in ne bom mogla uporabljat tega pudra sad.gif. Včasih sem ga uporabljala in mi je bil res najboljši puder ever ampak sem ugotovila, da mi je kar konkretno mašil pore in povzročal mozoljčke. Sedaj uporabljam Nive Ideal Finish, ki mi zaenkrat ustreza.
  • 0

#111 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 15 January 2008 - 05:11 PM

maši pore? sad.gif sem mislila, da ni K. jaz uporabljam pa različico za mešano kožo, a ne vsak dan pa še to ga nanesem bolj malo, ker mi deluje malo težek. nisem bila pa nikoli pozorna na mozoljčke... ga bom uporabljala zdej redno, da vidim, če mi ustreza, ker moja koža je kar občutljiva za mašenje por.
drugače pa mi zelo ustreza collistar fondotinta illuminante, ki je zelo lahek, ne maši por in je primeren tudi za poletne dni.
  • 0

#112 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 January 2008 - 05:40 PM

Sam tale Collistarjev je kar drag, a ne? cry.gif Kateri puder vam je še všeč oz. je dober, za mešano kožo?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#113 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 January 2008 - 08:48 PM

Tale Collistarjev je super. Jaz ga imam in je trenutno moj numer one, to lahko rečem. Stane pa hmmm, ene 28€. Ampak ni primeren če imate kake večje nepravilnosti, ker ni dosti prekriven. Da pa zato prekrasen natural finiš.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#114 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 January 2008 - 09:43 PM

Aha, Sarah hvala. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#115

  • Guests

Posted 08 February 2008 - 09:55 PM

Immortelle, Baby, kje sta kupili tisti 99% naravni puder - Burt's Bees Tinted Faicial Moisturizer? hmm.gif Pri nas se ne dobi, a ne?
  • 0

#116 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 09 February 2008 - 10:11 AM

A je že ta novi puder Vichy dermablend Dermasmooth Corrective Foundation v prodaji tu pri nas?
  • 0

#117 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 09 February 2008 - 10:32 AM

QUOTE(Nila @ 8. 2. 2008 - 21:55) View Post

Immortelle, Baby, kje sta kupili tisti 99% naravni puder - Burt's Bees Tinted Faicial Moisturizer? hmm.gif Pri nas se ne dobi, a ne?


Ne. Samo preko eBaya.

  • 0

#118 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 09 February 2008 - 11:01 AM

QUOTE(Pupa20 @ 9. 2. 2008 - 10:11) View Post

A je že ta novi puder Vichy dermablend Dermasmooth Corrective Foundation v prodaji tu pri nas?


Mislim, da bi mogel bit. Kolikor sem prebrala, naj bi prišel v zač. februarja. Pejdi pogledat v lekarno. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#119

  • Guests

Posted 09 February 2008 - 11:26 AM

QUOTE(Baby @ 9. 2. 2008 - 10:32) View Post

Ne. Samo preko eBaya.


Hvala, Baby. Fant je zdaj v Ameriki in bi mi ga morda tam lahko kupil, samo kaj, ko na spletni strani nisem zasledila, kje (in ali sploh) imajo trgovine (ali samo internetno prodajo). hmm.gif
  • 0

#120 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 09 February 2008 - 01:45 PM

Sej je na njihovi strani Store Locator zgoraj na desni. smile.gif Pa tam vpišeš kodo kjer se on nahaja. smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users