Jump to content


Photo

BRADAVICE


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 May 2006 - 02:03 PM

Mislim, da se jih nalezeš v kakšnem bazenu.
Ko sem jih imela jaz, so mi predlagali, da naj brisače uporabljam samo jaz, da ne bi še kdo drug staknil bradavice.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 14 May 2006 - 02:14 PM

ja na kašnem bazenu se jih kr da dobit ja....
drugače pa je bradavic več vrst in več vzrokov, zakaj se jih dobi....lahko je razlog tudi v črevesni flori ali v črevesni oblogi...baje tut nepravilna prehrana lahko povzroči nastanek....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#23 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2006 - 02:31 PM

Uf, potem pa še dobro da nisem frik na bazene, mi tista klorirana voda, v katero vsak spusti lužico ne diši ravno najbolj mamljivo...

Ja, sej pri nas v OŠ je bilo to nekaj časa aktualno, jih je kar nekaj imelo bradavice, kasneje pa nič več. Vem , pa da ti jih lahko "odmrznejo" ali pa zažgejo in da boli kot sam vrag... Samo je pa smotan, če se ti potem še kar pojavljajo...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#24 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 14 May 2006 - 07:13 PM

Uh jaz si zdaj odstranjujem 2bradavici na rokah.Odstranjujem pa z eno rozico ki raste na vrtu in mi je ta odstranila do zdaj 4.Bratu pa se pojavljajo nonstop in ko je sel k zdravniku mu je ta rekel da je to v bistvu virus,ki je v krvi.Odstranil mu je samo eno.V notranjosti je bila nekaksna crna pika oz. neke vrste crna "drobtinica". Imam pa na obrazu 3bradavice.No ne vem ce so to bradavice.Zdi se mi da je mastna pika in zgleda kot luknjica.Skratka-fuj,rada bi odstranila.
  • 0

#25 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 May 2006 - 08:07 PM

Glede bradavic: Sem mela eno na peti, pa je bla ful nadležna in sem si jo začela mazat z neko rjavkasto tekočino (podobno kot lak za nohte) in mi jo je počasi cvrlo. Pol pa sm enkrat šla na sprehod u gozd, se vrnem domov in se sezujem, češ da si bom umila noge, pa najdem bradavico v nogavici laugh.gif
je lepo odpadla brez problemov. Sem pa mela eno na palcu na roki in se se dostikrat kam udarla, odrgnila in to, pa sm šla do dermatologa in mi jo je z dušikom zamrznu. Je bolelo, ma je vsaj ni več smile.gif

Glede materinih znamenj: Lih danes sem si odstranla 2: eno na vratu, ker bi se lahko sicer razvilo v rakasto ne-vem-kaj, drugo pa na trebuhu ( natančneje - tam kjer je rob gat ). Kirurg mi je nekaj ubrizgal (pik je bil fuuuuul pekoč, ampak je tkoj minilo), da nisem občutla bolečine, potem pa ne vem kaj mi je delal, ker sem se enostavno obrnla proč oops.gif Nekaj je vleku, cukal, .. Bolelo ni, čutla pa sem da nekaj šara tam .. Pol je to zašiu, čez 9 dni morem na previjanje. Me pa boli ko preveč odprem usta al pa ko drobim v ustih prevelike kose hrane. Bom preživela. cry.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#26 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 May 2006 - 09:27 PM

Coco: Drž se! Upam, da bo vse u redu in da te bo kmalu nehalo bolet wink.gif .
Zakj pa tistega mazila nisi uporabila tudi na bradavici na dlani? Mogoče veš ime?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#27 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 May 2006 - 04:06 PM

QUOTE(crna)
Coco: Drž se! Upam, da bo vse u redu in da te bo kmalu nehalo bolet wink.gif .
Zakj pa tistega mazila nisi uporabila tudi na bradavici na dlani? Mogoče veš ime?


tenkju ;) čeprau je ful svinjsko, ker je vrooooče in se potim .. bo že.
tisto mazilo sem potem zgubla .. joooj, glede imena -sanja se mi ne ... oops.gif u glaunem steklenička je rjava, se pa maže s čopičem .. ne vem res .. uprašaj u lekarni
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#28 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 18 May 2006 - 04:38 PM

Coco mogoče se ti je zdelo, da je cukal, ker baje ta znamenja majo take koreninice al kaj...pa more to vse očistit. Nekje sem to slišala samo ne vem če je to res oops.gif
  • 0

#29 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 May 2006 - 02:48 PM

Mislim da je neki tazga ja wink.gif
je blo kriziiii ki je blo na vratu, tu pa je tolko teh žilic in tega ermm.gif
samo zdej je use ok menda .. wiiii šivčke so pobrali vn .. wiii ke lepo smile.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2006 - 02:57 PM

QUOTE(Coco*)
QUOTE(crna)
Coco: Drž se! Upam, da bo vse u redu in da te bo kmalu nehalo bolet wink.gif .
Zakj pa tistega mazila nisi uporabila tudi na bradavici na dlani? Mogoče veš ime?


tenkju ;) čeprau je ful svinjsko, ker je vrooooče in se potim .. bo že.
tisto mazilo sem potem zgubla .. joooj, glede imena -sanja se mi ne ... oops.gif u glaunem steklenička je rjava, se pa maže s čopičem .. ne vem res .. uprašaj u lekarni

No, me veseli, da je zdaj že vse v redu wink.gif . Sicer pa sem vprašala zgolj informativno, saj sama težav z bradavicami nimam. Mi pa ni bilo jasno, zakaj greš na operacijo, če si se ene bradavice rešila s tisto kremo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 May 2006 - 09:05 PM

QUOTE(crna)
QUOTE(Coco*)
QUOTE(crna)
Coco: Drž se! Upam, da bo vse u redu in da te bo kmalu nehalo bolet wink.gif .
Zakj pa tistega mazila nisi uporabila tudi na bradavici na dlani? Mogoče veš ime?


tenkju ;) čeprau je ful svinjsko, ker je vrooooče in se potim .. bo že.
tisto mazilo sem potem zgubla .. joooj, glede imena -sanja se mi ne ... oops.gif u glaunem steklenička je rjava, se pa maže s čopičem .. ne vem res .. uprašaj u lekarni

No, me veseli, da je zdaj že vse v redu wink.gif . Sicer pa sem vprašala zgolj informativno, saj sama težav z bradavicami nimam. Mi pa ni bilo jasno, zakaj greš na operacijo, če si se ene bradavice rešila s tisto kremo.



čaki malo .. jst sm s kremo (oz. tisto tekočino) odstranla eno BRADAVICO, za drugo pa sm šla k dermatologu. Na operacijo oz. manjši kirurški poseg bi se temu reklo ( laugh.gif ) pa sm šla zaradi MATERINIH ZNAMENJ.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#32 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 27 May 2006 - 09:49 PM

jz sm mela k sm bla še mjhna ogromn bradavic,sam to samo po rokah cry.gif ,so ble bl mjhne sam jih je blo res velik in so mi jih ene parkrat zmrzoval, bolel je ful, šle pa niso pa niso dol ...pol mi je pa teta rekla da ma njena sestra eno tekočino k si morš tko najprej okrog bradavice s kšno kremco namazat k je tok močna da če bi pršla u stik z zdravo kožo,bi lohk nevem kr razžrla jo ...pol sm si pa dvakrat kaplna na dva tedna pa so takoj zginle ...zdej pa že kr dolg let nimam nobene biggrin.gif
  • 0

#33 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 08 June 2006 - 05:25 AM

Pozdravljena!

Pred leti se je meni naredila na nogah množica bradavic. Bilo je obupno in boleče, ker je bilo na stopalu in spodnjih delih prstov. Najprej sem si v lekarni kupila neke obliže. Napaka! Takoj sem jih fasala še na kvadrat zraven! Nato sem šla k dermatologu in sem dobila recept za neko posebno kislino, ponjo sem morala v Avstrijo-v lekarno. Bolelo kot hudič, dobesedno kislina, hodit sploh nisem vredu en čas mogla. A uspeh! Vse so mi izginile in mi ni bilo žal časa in bolečin!
Nevem od česa je to, dermatologinja mi je rekla, da lahko od kakšnega kopanja na bazenu, vendar sem bila tisto leto le na morju. Svetujem previdnost (že pri pomerjanju čevljev pri nakupih;).

Upam, da sem boš tega čimprej rešila; moje mnenje je, da če greš na to, da ti jih zažgejo, se vrnejo!;)

LP
  • 0

#34 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2006 - 09:25 AM

QUOTE(Barbi)

Upam, da sem boš tega čimprej rešila; moje mnenje je, da če greš na to, da ti jih zažgejo, se vrnejo!;)

LP
Moje izkušnje so take, da se NE vrnejo. ;)
  • 0

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 June 2006 - 10:16 AM

Meni se še tudi niso vrnile. Na srečo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 09 June 2006 - 08:00 PM

Jaz še zaenkrat na srečo nisem mela nobene bradavice. knock, knock, knock
  • 0
Memento mori.

#37 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2006 - 08:48 PM

QUOTE(Kalypso)
QUOTE(Barbi)

Upam, da sem boš tega čimprej rešila; moje mnenje je, da če greš na to, da ti jih zažgejo, se vrnejo!;)

LP
Moje izkušnje so take, da se NE vrnejo. ;)



men se jih je pa še pa več nardilo!!

Nej se pohvalim- premagala sm bradavice biggrin.gif
Ne resno, to je bil moj blem že par let in sm jih mela samo po rokah in to full veliko. In pol sm mela vedno predsodke in ni smel nihče gledat mojih rok. Pa sm dobivala vse možna mazila, celo iz Švice so mi enega dobili pa na žganje sm šla večkrat in nič. Tko da sm se kšne pol leta nazaj vdala v usodo in med temi počitnicami so same od sebe izginle!!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#38 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 August 2006 - 08:55 PM

Super, Princeska! Verjamem, da so te reči jako nadležne. ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#39

  • Guests

Posted 22 August 2006 - 01:14 AM

Hmm, zdaj sem se spomnila, da sem brala enkrat v Delovi prilogi Delo in dom odgovor ene bralke ... Je napisala, da se je znebila bradavic tako, da si je vsako jutro (s slino na tešče) obliznila oz. namazala bradavice in so ji čez čas izginile. Se mi je zdelo čudno, ampak kdo ve, morda pa res deluje. ermm.gif wink.gif
  • 0

#40 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 22 August 2006 - 08:50 AM

če bradavice namažeš s polžjo slino(pa smo spet tam wink.gif )izginejo v 24urah
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users