Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1321 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 28 August 2008 - 09:45 PM

Ja, saj sem zdajle naredila slabo reklamo, ker mam vsega dost. Bom se še 1x pritožila. Mi je sicer žal, blatim sistem in ne izdelkov, npr. dekorativa od njih mi je odlična, pa ša marsikaj se najde. Še dobro, da kupujem le zase, nimam odjemalcev (nič več), sicer bi bilo res mučno. Bom se posvetovala s koordinatorko (ko jo najdem kdo sploh je, ker so se menjale), da mi pove, kam se pošlje naprej, da en bo spet en v pisarnici vrgel pritožbe v smeti. Hecno je, da drugače sploh nisem tečna stranka. Še nikdar nisem nardila nobene reklamacije, vračala izdelkov, ki jih večina, že če se jim sam odtenek ne dopade. Pa me obravnavajo tak, kot da sem zadnji d...Bom ukrepala.
  • 0

#1322 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2008 - 09:47 PM

Napiši jim vse to. Tudi tole iz zadnjega posta, da ne bodo mislili, da si nek serijski pritoževalec. sleep.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1323 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 29 August 2008 - 01:09 PM

QUOTE(Klavdija27 @ 28. 8. 2008 - 20:30) View Post
Caw. Ima katera izkušnje s tem, da je naročila proizvod pri Avonu, da so ji ga računali, a ga v pošiljki ni bilo? Vem, da obstaja reklamacijski obrazec, kjer lahko označiš prav ta primer, vendar me zanima dejansko, če to reklamacijo res upoštevajo in ti verjamejo, da je proizvod manjkal, in ga pošljejo naknadn0?




Bom wink.gif Vseeno pa ponavljam izvorno vprašanje, če ima katera izkušnje s takšnim primerom in kako se je razpletlo?


  • 0

#1324 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 29 August 2008 - 01:44 PM

Danes zjutraj sem brala to kar si napisala Klavidja27, in si zraven mislila, da imam srečo, da vedno dobim vredu izdelke.In glej ga zlomka,malo prej mi je kolegica prinesla stvari ki sem jih naročila,in je mini roll-on bil napol prazen.Kolegica ni prej odpirala,ker se je videlo,da še ni bilo dotaknjeno.
Kaj naj zdaj? Vrnem izdelek kolegici in ga naj ona pošlje nazaj na Avon?
  • 0

#1325 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 29 August 2008 - 03:53 PM

Ja, tako naredi, pa bo probala z reklamacijo dobit zamenjan izdelek.



Torej se zgodba ponavlja. Ampak kako jim pa to uspeva, da dajo porabljen izdelek v nedotaknjeno škatlo? A zdaj kar porabljene izdelke pakirajo v super new embalažo, da se ne bo vidlo, da je stvar uničena...(predvidevam, da je ta izdelek nekdo uporabil, mu ni blo všeč, pa vrnil, ampak embalaža ziher ni mogla bit tak super ohranjena, karton je karton).



Sploh mi je pa ful bedno, da folk vrača izdelke, ki jih na pol porabi. Ali pa tretjino...ne vem no, al naj jih vrnejo takoj, ko naredijo proben špric-pa se jim vonj ne dopade, ali probaš odtenek pa ti ni všeč, če že moraš, ne pa da porabi polovico, potem se pa spomni, da mu pravzaprav zadeva ni tko všeč...in hoče dnar nazaj. WTF? Ne kapiram, res ne...Ob vsem tem pa še manj kapiram Avon, ki take izdelke daje nazaj v promet, namesto, da bi jih vrgla v smeti. Zdaj si lahk ziher v nedotaknjene izdelke samo še, če so zapakirani v original celofan, česar pa ni veliko....


  • 0

#1326 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 29 August 2008 - 05:38 PM

Ja ziher je bil to uporabljen izdelek in vrnjen nazaj,ker na škatlici ni bilo sledov da bi parfum stekel ven.
Jaz jih tudi ne razumem zakaj počnejo take stvari.Sami sebi delajo škodo.
Jaz ne kupim več nič iz Avona.
  • 0

#1327 _*tyaska*_

_*tyaska*_

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 29 August 2008 - 07:39 PM

Klavdija, res žalostno tole vse skupi...

No, js morm potrkat, da mam z Avonom same dobre izkušnje.. nikol še nism naletela na kej tazga, kar si ti opisovala.. Vrjetn bi tut mene to zlo razburlo, kr tak se pa res ne gre za delat..

Glede tega izdelka, ki si ga naročila.. Obračunali so ti ga, nisi ga pa dobila.. A je mogoče na naročilnici kej pisalo, da manjka in da ti bodo proizvod dobavili, ko bo to mogoče? Men se je parkrat to zgodilo, pa sm vedno pol dobila.. Je pa res, da proizvod ni biu zračunan. Mogoče je v tvojem primeru to drugač, ker je itak to akcija in so cene drugačne.. Najbolš je, da se obrneš na svojo koordinatorko.. ja, pa velik sreče ;)
  • 0

#1328 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 29 August 2008 - 10:58 PM

Ni nič pisalo, sem preverila vse. Je lepo pod prvo kategorijo, kot da sem dobila cry.gif Jaz bom kar poslala reklamacijo.



Glede koordinatorke sem pa ravno pri vprašanju 2. Kako izveš kdo je tvoj koordinator in njegov kontakt? Jaz sem se včlanila pred več kot 2 letoma, in takrat sva se parkrat slišali po gsmju, še srečali se nisva nikoli, ne poznam je. Poznala jo je moja prijateljica (sva imeli isto koordinatorko), vendar so se na tam področju nekaj menjale, sam to vem, da je neka druga. Sem že klicala, pa ta številka od prejšnje ni bila več prava (niti ne od prve koordinatorke) Nimam pojma kdo, od kod, kaj zakaj, nobenih kontaktov ni...


  • 0

#1329 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 30 August 2008 - 10:44 AM

Moje izkušnje z Avonom:

Js sm se včlanla pred kakima dvema letoma. Na začetku mi je kr neki časa ko sm naročvala čist vedno neki mankal pa sm pol dobla...adijo pamet. Pol si enkrat naročim en prstan s čipko in je bla čipka čist poškodovana, ga pošljem nazaj in dobim novga ko je bla sicer čipka cela ampak na njej bi nej še bla neka roža k je sploh ni blo sam nek čudn štrajfn. Pa sm ga poslala nazaj in še vspodi na garancijski list napisala kaj je točno narobe. Čist sm popenla in sm klicala kr gor u lublano pa popizdla in ji povedla da se slučajno ne bo nardil da bom mogla spet plačat poštnino za vračilo, pa sm jo seveda mogla. Pol enkrat naročim nek puder v kamnu in dobim samo škatlco brez kakršne koli sledu o pudru. Ko sm pa naročila neko kremo pa sm dobla nopol prazno.
Zdej sploh ne naročujem več kr jih mam polno p....!
Klavdija js ti prdlagam da pokličeš kr direkt u Ljublano in jim poveš svoj. Js sm zmerom bla tečna in jim povedla kar jim gre! In jim tut povej kok je s tvojo koordinatorko!

  • 0

#1330 _*tyaska*_

_*tyaska*_

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 30 August 2008 - 11:02 AM

Joj, kak žalostno.. nisem vedla da mate takšne slabe izkušnje. Js pa res nikol.. izdelki so bli vedno okey, nikol nism rabla reklamirat, dostava je vedno pravočasna.. Me tole res čudi.

Tut js več nevem za svojo koordinatorko, kr se je spreminjala. Včasih smo se kej dobile pa poklepetale, pol se je pa u zemlo pogreznla. Klavdija, če mogoče dobivaš kake maile za srečanja Avon, potem poglej kdo je podpisan. Ponavadi to pošiljajo koordinatorke. Al jim pa pošli mail pa kr konkretno prašaj!
  • 0

#1331 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 30 August 2008 - 11:11 AM

Jaz sem članica Avona že par let. Naročam vsako kampanjo in moram reči da sem zelo zadovoljna. Kaj več kot to da je dostava zamujala kakšen dan ali dva se mi še ni zgodilo. Aja pa kdaj pa kdaj je kakšen izdelek razlit, ampak to čisto zastopim glede na to da škatle premetavajo sem in tja. Imam srečo ker sem doma blizu Lj. in mi ni problem nobene stvari reklamirati. Moram reči da s temi reklamacijami res ne komplicirajo in vzamejo nazaj prav vse.

Glede podatkov o naših koordinatorkah sem pa tudi jaz bila zelo nezadovoljna. Ker so se nenehno menjavale. Enkrat pa sem poklicala na Avon v Ljubljano in zahtavala da mi dajo telefonsko številko od moje koordinatorke- mi je niso dali, so pa vzeli moj telefon in glej ga zlomka, čez par dni me je moja nova nepoznana koordinatorka že kontaktirala smile.gif . Glede tega so koordinatorji čisto mimo- pa saj se gre tudi njim za zaslužek, ki pa ga prejmejo preko nas članov! Mislim da bi se morali veliko več ukvarjati z nami, nam svetovati, pomagati pri nevšečnostih v zvezi z Avonom itd.

Aja tudi jaz kdaj dobim kakšen izdelek z "malo manjšo vsebino"- ampak to je ponavadi pri sprejih- in sem smatrala da je pač taka količina kot mora biti in da je pa pač plastenka malo večja.
  • 0

#1332 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 30 August 2008 - 12:19 PM

Hvala za namig, bom pogledala, če res kaj v mailih piše. V pon grem pa položnico plačat in poslat reklamacijo. Sporočim kasneje rezultat. Verjetno dobim potem izdelek ob naslednjem naročilu in ne že sedaj po pošti ipd?



asja_, saj npr. moja cimra, ki je sedaj članica "namesto mene", ker sem popizdevala in nisem več redno naročala, pa se je ona včlanila....tudi ful zadovoljna. V pol leta še ni dobila ničesar uničenega, ne praznega, tudi dostava je super, še dan prej-ob sredah in jo vedno pokliče po telefonu, ima stike s koordinatorko za vsak info, ki jo zanima. Full je to različno.



Drugače pa glede praznosti ali porabljenosti izdelkov...pri tem se dobro vidi, ali je taka izvorna količina- npr da ni čisto do roba, ali pa je res porabljeno. Ker ni tu za en centi razlike, pri meni je bilo vedno samo še 3/4 notri ali celo manj, tko očitna razlika.


  • 0

#1333 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16993 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2008 - 09:41 PM


Jaz sem pri Avonu nekajkrat naročala preko njihovega predstavnika. Sedaj pa že zelo dolgo nisem, zato tudi nimam katalogov in me zanima, do kdaj traja zdajšnja kampanja in če so kakšne zanimive akcije ter ugodnosti (clearskin peel blazinice, soft matte mousse puder ipd.) Če lahko kdo pogleda prosim...
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1334 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 01 September 2008 - 11:38 AM

Na spletni strani od Avona(LINK) imaš on-line katalog wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#1335 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 10 September 2008 - 06:07 PM

Javljam način, kako znova priti do kontakta koordinatorke, če so se vmes menjale in ste izgubili stike.



https://www.avon.si/...nfo/contact.jsp



Tukaj napišete problem, pod kategorijo Druge zahteve, sporočite svoj kontakt, pa te pokliče nazaj tvoja koordinatorka (Avonovci posredujejo tvojo željo direktno njej),



Meni so to uredili, reklamacijo sem tudi poslala, kregala se pa ne bom, pač pa bomo z mojim naslednjim naročilom (da dobim vračilo nazaj) končali poslovanje. Ne bom več kupovala prek svojega računa, nekak nimam ne veselja ne živcev to prenašat. Bom pa seveda še kupovala kako stvar, preko svoje cimre tongue.gif , pa je problem rešen. Itak nikoli nisem bila težkokategornik v naročilih, da bi imela opazne popuste.


  • 0

#1336 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 September 2008 - 04:53 PM

Zakaj v trenutnem katalogu ne zasledim Avonove maskare SuperFull?? cry.gif Upam, da ni šla iz prodaje.
  • 0

#1337 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 September 2008 - 04:59 PM

Vrana, ni šla iz prodaje. Bo v naslednjem katalogu. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#1338 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 September 2008 - 05:00 PM

O, super thumbup.gif . Hvala!
  • 0

#1339 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 10 January 2009 - 01:29 PM

Vprašanje za članice Avona. Da je 15% popusta je zdaj meja cca 40 evrov (ne vem točno) naročila. Spada v ta znesek samo izdelki iz kataloga ali v ta znesek spadajo tudi tisti izdelki v posebni ponudbi (ki so znižani in samo online, ponavadi reči, ki so že šle iz prodaje..)?
  • 0

#1340 češnja

češnja

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 10 January 2009 - 01:39 PM

QUOTE(Klavdija27 @ 10. 1. 2009 - 14:29) View Post

Vprašanje za članice Avona. Da je 15% popusta je zdaj meja cca 40 evrov (ne vem točno) naročila. Spada v ta znesek samo izdelki iz kataloga ali v ta znesek spadajo tudi tisti izdelki v posebni ponudbi (ki so znižani in samo online, ponavadi reči, ki so že šle iz prodaje..)?


Vsi izdelki, tudi ti izdelki z akcije
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users