Jump to content


Photo

podaljsanje las


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#1 pika*poka

pika*poka

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 27 October 2006 - 06:38 PM

Mene full zanima ce ksna ve, kje je kasen dober frizerski salon v okolici ljubljane, kjer podaljsujejo lase.
pa me zanima se ce ma ksna s tem izkusnje in kolko pride priblizno cena za to... najlepsa hvala za odgovore smile.gif
  • 0

#2 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 28 October 2006 - 12:36 PM

Kolko so pa cene tega?
  • 0
IPB Image

#3 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 28 October 2006 - 12:38 PM

ena kolegica mi je enkrat pravla da pride okol 30k,sam nevem ce je ta cena se aktualna..
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 October 2006 - 12:47 PM



Mislim da stane kar malo več .. okrog 50-60k !
  • 0
Viens, reste ici!

#5 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 28 October 2006 - 12:52 PM

opa pol pa res ni vec aktualn.. smile.gif
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#6 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 October 2006 - 11:00 PM

Moja kolegica jih ma in je dala 150.000. En pramen las stane od 800 sit dalje, zdej pa je odvisno kok ti jih vgradijo, samo pravla mi je frizerka (ko sem bila tam, ker sem nekej časa nazaj imela tud jst blazno željo po tem, ampak zdej ne) da jih je treba vgradit najmanj 70, to se pravi da bi prišlo okrog 60 jurjev, sam to je tok mal pramenčkov (ker so ful tanki), da ful grdo zgleda. Da maš lepo frizuro, jih moraš res vgradit najmanj 100. To ni pocen zadeva, poleg tega pa je treba še kupit tisto krtačo za česat, pa ovo pa ono, pa še ful dela maš s tem k se vse fecla in... Brrr po razlagi te kolegice in dostih punc k jih poznam k so to mele/majo, sem si premisla (pa sem bla že 100% da si jih bom dala).
  • 0

#7 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 29 October 2006 - 08:37 AM

joooj predrago... No če slučajno najdem dvolj denarja na tleh.. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 October 2006 - 09:45 AM

Jaz če bi8 našla toliko denarja po tleh ga definitivno ne bi zapravila za podaljšanje las.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 29 October 2006 - 02:50 PM

QUOTE(crna @ 29. 10. 2006 - 11:45) View Post

Jaz če bi8 našla toliko denarja po tleh ga definitivno ne bi zapravila za podaljšanje las.


Enako, pa rajši mal počakam, da mi sami zrastejo huh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#10 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 30 October 2006 - 09:56 AM

QUOTE(crna @ 29. 10. 2006 - 9:45) View Post

Jaz če bi8 našla toliko denarja po tleh ga definitivno ne bi zapravila za podaljšanje las.


Niet res ga ne bi. Po vsej verjetnosti bi šlo za sterelizacijo sosdovih mačk. (er ne maram, da potem mladiče utopijo evil.gif )
  • 0
IPB Image

#11 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 31 October 2006 - 11:20 AM

pomojm je to ena velika modna muha!kaj pa pol ko se naveličaš si jih pa ostrižeš!

pa kam je šov ta keš.. blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#12 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 31 October 2006 - 05:46 PM

mnogi podaljški izgledajo zelo nenaravno, ker so nekateri nestrokovno narejeni. najgrše je, če se vidijo čepki od pramen, sploh pa se mi zdi da podaljški padajo drugače kot naravni lasje.

Jaz imam hvalabogu popolnoma svoje in nisem niti drugače nikoli razmišljala o podaljšanih.
  • 0

#13 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 19 November 2006 - 11:54 AM

to je ena modna muha!!!pa še drago je fuull!

  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#14 july

july

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 19 November 2006 - 04:57 PM

Mene pa sam zanima,če kera ve, a bi se dal nekak prilepit oz. "vgradit" samo rjave dolge pramene na lase, mam namreč dolge blont lase pa bi rada mela pramene npr.temno rjave, sam mi je ful škoda si barvat cele lase kr se mi tko ful unničujejo, pa še te prameni se nekak "razlijejo" po celi glavi in pol sm cela rjava. tko da bi si rajš nekak prlepla ene pramenčke po glavi,
aja pa če se že slučajno to da narest,kok kej to stane,a je zaj...uzdrževat,pa kako bi si pol barvu narastek..čist preveč enih blemov:)upam da ma kšna take izkušnje...
  • 0

#15 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 19 November 2006 - 07:41 PM

Moja prijateljica si je dala narest par črnih pramenov, drgač ma blond lase in je ful dobr vn pršlo, tko da je možno ja biggrin.gif Glede barvanja narastka pa ni problemov, sam si ga morš pol barvat pri frizerju, najbolš kar pri tistemu kjer si si dala narest pramena.
Cena je pa mislim da za en pramen las okrog 1000 sit, zdj odvisn kolk bi si jih ti dala.

Drgač pa si bom jst tut šla po novem letu(k zberem dinarčke biggrin.gif ) podalšat lase, ne morem več čakat da mi zrastejo ermm.gif
  • 0
Posted Image

#16 pika*poka

pika*poka

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 21 November 2006 - 03:01 PM

QUOTE(*naca* @ 19. 11. 2006 - 19:41) View Post

Moja prijateljica si je dala narest par črnih pramenov, drgač ma blond lase in je ful dobr vn pršlo, tko da je možno ja biggrin.gif Glede barvanja narastka pa ni problemov, sam si ga morš pol barvat pri frizerju, najbolš kar pri tistemu kjer si si dala narest pramena.
Cena je pa mislim da za en pramen las okrog 1000 sit, zdj odvisn kolk bi si jih ti dala.

Drgač pa si bom jst tut šla po novem letu(k zberem dinarčke biggrin.gif ) podalšat lase, ne morem več čakat da mi zrastejo ermm.gif




naca pa mogoče ze ves kam si bos sla podaljsat lase? in kolko je priblizna cena podaljsanja? smile.gif
  • 0

#17 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2006 - 04:06 PM

Jst si bom šla podaljšat v frizerski salon Cat, ga kr hvalijo, čeprov se je šele nedavno odprl.
Cena je pa čist odvisna od tega kolk pramenov si daš, pa kakšni so, se pa cene gibljejo od 600-2400 sit za pramen. Jaz imam npr. kar goste lase, tko da jih bom rabla mal več in bom zato dala tut več denarja.
  • 0
Posted Image

#18 july

july

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 21 November 2006 - 09:30 PM

aha d best,sam da se da,ma sej tud tok ne stane pol ene 12 pramenov..ni krize:) sam se morm še bl u detajle pozanimat pr frizerju, kr če je preveč zakompliciran vzdrževat to, pa kok cajta so obstojni....
se mi ponavad kr zazdi da je le boljš met svoje prave lase, če pomislm na use stroške in dodatne komplikacije zarad ene "navadne" čupce!

stari, kam gre ta svet!na koncu bomo še usi umetni, od nohtov na nogi do zadnjega laska, "naravneži" bodo pa naše božanstvo,hehehe
  • 0

#19 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 22 November 2006 - 02:41 PM

Ja valda da je bolš met svoje lase, sam men npr. ful počasi rastejo, želim si pa ful dolge in mi se ne da čakat zdj še par let da mi zrastejo,tko da ne vidm nč slabga v tem da si jih dam podaljšat, če mi je to všeč.
Je pa najbolš ja da se posvetuješ z svojo frizerko in vprašaš vse kar te zanima kar njo, ker ona ti bo znala najbolš povedat!
  • 0
Posted Image

#20 roxy

roxy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1348 posts
  • Location:Kranj

Posted 27 December 2006 - 09:23 AM

a katera ve, če je možno, da ti lase podaljšajo samo spredaj?? pred nekaj časa sem se namreč postrigla na frufru zdaj me pa malo mineva huh.gif
  • 0
IPB Image Smo del vesolja - vse v vesolju pa poteka natančno tako kot je treba. IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users