Jump to content


Photo

Mozolji


  • Please log in to reply
1813 replies to this topic

#1 Borderka

Borderka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 07 December 2005 - 04:26 PM

Dj povjte mal ka kej uporabljate proti mozoljem. A kira uporabla skin star al pa diferin gel al pa exfoliac kremo pa gel? Če uporablate kj od tega povjte kaj se splača kupt? oz kaj res pomaga. Pa nekje sm prebrala da pomagajo kontracepcijske tabletke Diane 35, kr mormo kao hormone najprej od znotraj umirit nato lahko začnemo uporablat drugo kozmetiko. Če pa kj od tega ne bo pomagal bom šla pa k kozmetičarki na čisčenje kože.
  • 0
Borderka

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 04:34 PM

Tle si preberi o Differinu:

http://www.lepa-si.c...?t=1778&start=0
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 07 December 2005 - 05:38 PM

jst sm uporabljala skin star in mi je full pomagal! Tok da tega se ti pomoje splača vsaj iz mojih izkušenj
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 December 2005 - 06:00 PM

Kje se pa da dubit ta skin star? kaj sploh je to?
  • 0

#5 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2005 - 11:45 AM

Hardcore zadeva za akne je Roaccutane.


Veliko bolj ucinkovita od Differina in pa Klimicina. Je pa res, da ni primerna za vse.
Najboljs, da se oglasis pri dermatologu pa ti bo svetoval.
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 11:49 AM

Poquet te tablete so baje grozne kar se tiče stranskih učinkov in se priporočajo samo pri res trdovratni in močni aknavosti, kjer so odpovedala vsa druga zdravila ... uporaba teh tablet je res zadnji izhod v sili in po moje jih je treba jemat za rezervo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2005 - 12:01 PM

Jap je kr res....Je pa tut res, da jz nism nc bl hin tongue.gif.


Res so zlo mocne.
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 12:06 PM

Piquet a ti si jih uporabljal? Kakšne pa so tvoje izkušnje z njimi kar se tiče rezultatov in stranskih učinkov? Jaz sem slišala, da izjemno dobro delujejo in včasih celo 100% ozdravijo akne ... in da ostane koža lepa tudi po prenehanju jemanja teh tablet. Je to res?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2005 - 12:16 PM

Tablete so noro ucinkovite.

Meu sm srednje hude akne. In ze po mislm da dveh tednih uporabljanja se mi je koza POPOLNOMA scistla.


Je pa res, da mas po zacetku jemanja drug problem. Koza postane fajn suha. Ampak jaz na to gledam kot znamenje, da tablete ucinkujejo.

Zdejle, jih ne jemlem vec ze skor 4 mesce pa se vedno drzijo. Sicer pa tut dejstvo, da sm padu iz pubertete pomaga.

Koza ostane lepa, ce se ne polivas s peroksidom preden zacnes jemat tablete, kuker sm se jz (dumbass ermm.gif).


Nobenih stranskih ucinkov nism oprazil, razen morda sem pa tja kaksen glavobol. Ampak se to nism 100%, da je bil le-ta posledica tablet. Kar se pa tice mozne depresije med jemanjem, je tko, da tudi ce bi nastopila, sem raje depresiven s cisto kozo kot pa depresiven z necisto. =)
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 12:24 PM

QUOTE(Piquet)
Kar se pa tice mozne depresije med jemanjem, je tko, da tudi ce bi nastopila, sem raje depresiven s cisto kozo kot pa depresiven z necisto. =)


Hehe ... no, sem vesela, da ti je zadeva tako zelo pomagala. Sem pa presenečena, da učinkujejo že po dveh tednih ... to je pa res neverjetno hitro. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2005 - 12:30 PM

Tablete so mocne, jz sm pa obcutljiv ;).
  • 0

#12 lepotička100

lepotička100

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Roogaška Slatina
  • Interests:šport

Posted 08 December 2005 - 02:58 PM

Jes uporabljam klimicin in 1x na teden si dam masko :santa: twisted.gif twisted.gif
  • 0
Caw

#13 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2005 - 06:46 PM

Ne uporabljam ničesar, ker na veliko srečo nimam problemov z mazolji (in jih tudi nikoli nisem imela). biggrin.gif
  • 0

#14 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 19 December 2005 - 11:03 PM

QUOTE(Piquet)
Kar se pa tice mozne depresije med jemanjem, je tko, da tudi ce bi nastopila, sem raje depresiven s cisto kozo kot pa depresiven z necisto. =)

Če bi moj frend bral tole, se sigurno ne bi strinjal s teboj, ker je imel zaradi jemanja teh tablet ne le hudo depresijo, temveč še veliko drugih neprijetnosti (fizična utrujenost in bolečine), ki so se kasneje na srečo izkazale kot stranski učinki jemanja teh hormonskih tablet.

Sama sem imela veliko mozoljev v puberteti, sedaj pa se pojavijo večinoma enkrat mesečno (pri PMS) ali če se pregrešim s čokolado. Takrat si nanesem na mozolj Klimicin in meni full pomaga, saj v dnevu ali dveh popolnoma zasuši mozolj.
  • 0

#15 Chobits_

Chobits_

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts

Posted 21 December 2005 - 06:08 PM

Roaccutane so izredno močne hormonske tablete, samo baje pa res izredno pomagajo.

Drugace pa Geomicin plus Dimidrill = zelo pomaga! Differin pa tako, vsaj meni, občasno. Skinoren pa je ful preveč srbela. Nevem no meni ni bila všeč ermm.gif
  • 0

#16 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 21 December 2005 - 07:54 PM

QUOTE(Kalypso)
Ne uporabljam ničesar, ker na veliko srečo nimam problemov z mazolji (in jih tudi nikoli nisem imela). biggrin.gif


ne hvali dneva pred večerom!!!!! wink.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#17 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 08 January 2006 - 01:17 PM

no jz sm uporabljala že use mogoče od klimicina, skinoren, am pa ene vate za očiščenje obraza, zdej pa uporablam od afrodite akne stop pa tud nč ne pomaga, jedla sm že tud kvasove tablete....itd. sicr nimam res groznih akn mam pa jih kar velik in sm se že naveličala iskanja zdravila.
A MI LAHKO KDO POMAGA!!!!!
  • 0

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 January 2006 - 01:58 PM

A si bila pozorna na to, da nisi uporabljala komedogenih izdelkov? Ker ti razna zdravila ne pomagajo, če še vedno uporabljaš izdelke, ki mašijo pore.
A Differin si probala?
V skrajnem primeru ti ostane Raccutane (ali kako se že napiše).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2006 - 03:12 PM

Sončika to so tiste tablete?
  • 0
Viens, reste ici!

#20 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 03:18 PM

en nasvet! ce mate mozolje, si ne dajat zobne paste gor rolleyes.gif js sm si jo par dni dni nazaj dala gor, tko za deset minut, sm dol sprala, pa spet namazala, pa spet sprala biggrin.gif in se mi je koza tok izsusila, kr lupt se je zacela ermm.gif nevem, mogoc zato kr je bla mentolova zobna pasta biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users