Jump to content


Photo

Bež (Kožnat) Gloss :)


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 January 2006 - 02:43 PM

Ok, imam problem. biggrin.gif Ful, ampak res ful dolgo že iščem en lip gloss, srednje prekriven, v lepem bež oz. kožnatem (naravnem) odtenku.

Gre za to, da mi nekak ne paše, če imam ustnice poudarjene (čeprav se mi drugače zdi, da imam lepe oops.gif ) ali pa pač nisem navajena in zato vedno poudarim oči, na ustnice dam pa samo brezbarven gloss ali Labello. Včasih na ustnice pred Labellom ali glossom nanesem tudi čisto minimalno tekočega pudra in potem pride ful lepa bež barva.

No, uglavnem iščem pa gloss, ki bi naredil isti ali vsaj podoben učinek. Gledala sem Chanel Levres Scintillantes in na njihovi strani je tudi filmček, kjer kaže nanos točno tega glossa in tista barva ne tem filmčku je super lepa, skoraj čisto takšna, kot jo želim.

Me pa zanima približna cena tega glossa (ne bi dala več kot ene 5k, razen če je gloss res super kvaliteten in vreden denarja in oh in sploh biggrin.gif) in če ga je katera že preizkusila ter kako se obnese.

Če se kteri mogoče celo ljubi it na www.chanel.com in pogledat ta filmček pri teh glossih, da boste vedele katero barvo mislim, bom pa še bolj hvaležna in mi boste potem mogoče tudi lažje pomagale.

Aha, sej sem našla fotko ... mislim da je moja željena barva ta, ki je na spodnji sliki na sredini. Me pa malo skrbi, da preveč na rjavkasto vleče ... ahh kaj jst vem. biggrin.gif

IPB Image

Ta Chanelov gloss je samo eden od predlogov, če ima katera kakšnega drugega pa kar na dan z njim! wink.gif

Aja pa lahko je tud šminka, čeprav mam raj gloss ... ampak če je res fajn barva in kvaliteta, pol bo tud šminka okej. Chanelova Infrarouge je tud fuuul lepa barva na tistem filmčku. biggrin.gif

Hvala!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 January 2006 - 02:58 PM

.
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 January 2006 - 03:04 PM

kolk pa stane?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 January 2006 - 03:19 PM

.
Okoli 2k.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 06 January 2006 - 03:37 PM

Poskusi Manhattan Twist&Taste. Men sta zlo fajna :arrow: Prozoren-brezbarvn in pa Raspberry (ta se lepo disi)...ima pa skoraj enak ucinek kot un brezbarvn..no vsaj na mojih ustnicah, meni jih nic kaj bolj ne obarva na roza, sam mi je to ravn vsec, da sta taka nezna, nevpadljiva in ti sam lepo pudarita ze tvojo naravno barvo ustnic.
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 January 2006 - 05:34 PM

[quote=Jenna].
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image



.

Uaaaaau Jenna ... ravno tako barvo sem hotla!!! Joooj ti moje najljubše bitje!! :love5:
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 06 January 2006 - 05:42 PM

O Dilema, vidim da se ubadaš z istim problemom kot jaz.Iščem glos, ki ne bi bil čisto kožne barve, pa ne preveč rjave,pa ne roza, pa vseeno naraven.Mam že doma 100 približkov pa z nobenim nisem zadovoljna.Enkrat sem našla ta pravi odtenek v zari, ampak je kvaliteta tak za k***** da znoriš, neobstojen, kar nekam se nabira, nikakšno vglavnem.Moj naslednji podvig bo glos od Isadore, odtenek Caramel, tisti v tubi.

Da, ta barva na filmčku zgleda naravnost...popolna biggrin.gif

Ta revlonov je obstojen, pa ne nabira se?
  • 0

#8 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 06 January 2006 - 06:32 PM

revlonovi glosi so poceni, okol 2k pa izredno kvalitetni, se kosajo z diorjem, chanelom....
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 January 2006 - 07:24 PM

.
Dilema, topim se. IPB Image

Se pa strinjam z rozico glede kvalitete Revlonovih glossov.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 January 2006 - 08:21 PM

Jenna jst mam isti glos biggrin.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 January 2006 - 10:39 PM

QUOTE(TASH)
Jenna jst mam isti glos biggrin.gif  :wink:

Je vredu, a ne? biggrin.gif8)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 01:40 PM

Težko najdeš glos v naravnem barvnem odtenku. Največkrat uporabim nude šminko in čez nanesem prozoren gloss. Pride fajna barva.
  • 0

#13 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 03:04 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(TASH)
Jenna jst mam isti glos biggrin.gif wink.gif

Je vredu, a ne? biggrin.gif8)


Itak biggrin.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#14 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 03:18 PM

QUOTE(Nadi)
Težko najdeš glos v naravnem barvnem odtenku. Največkrat uporabim nude šminko in čez nanesem prozoren gloss. Pride fajna barva.


Ja, jst isto nardim pa je kr fajn wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#15 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 07 January 2006 - 03:37 PM

[quote=Jenna].
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image



.

dons sm šla v mullerja pa se mi zdi da je takle bil 1490!! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#16 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 03:38 PM

IPB Image evo, sem že okužena... jest bi ga tut rada mela IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 January 2006 - 04:38 PM

QUOTE(kristy)
QUOTE(Jenna)
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image
dons sm šla v mullerja pa se mi zdi da je takle bil 1490!! biggrin.gif biggrin.gif

Pol pa je najbrž bil znižan al pa je šla cena trajno dol, kaj jaz vem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 January 2006 - 05:08 PM

Trgovina lek... biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#19 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 05:21 PM

js ga grem tut u pondelk nabavt ermm.gif cist ste me zacarale biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#20 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 05:36 PM

QUOTE(*pikica*)
cist ste me zacarale biggrin.gif

IPB Image mene so tut biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users