Jump to content


Photo

Senčilo - ARTDECO Eyeshadow


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 12:49 PM

Največji adut ArtDecojevih senčk je bogata izbira odtenkov, ki omogočajo neskončnost medsebojnega kombiniranja. Odtenki variirajo od temnih mat odtenkov, do intenzivnih svetlikajočih se in tistih z vpadljivejšim shimmrom; za vsakega nekaj torej.
Senčke so vsaka v majhni pravokotni embalaži, kar je hkrati plus in minus - tako lahko vsaka izbere povsem poljubno kombinacijo senčil, ki ji najbolj ustrezajo, a si je za njihovo shranjevanje in transport prisiljena omisliti ustrezno veliko posodico zanje (nekaj jih sicer po nekoliko pretirani ceni ponuja isti proizvajalec). Embalaža posamezne senčke mi osebno ni všeč, saj jo stežka odprem, sploh z dolgimi nohti.
Senčila so kvalitetna, nekoliko manj obstojna - če nekaj senčke ne ostresem s palčke je ob nanašanju neredko "fašem" nekaj na lica in spodnjo veko ermm.gif . Sama imam večni odtenek 101 (črna) in trenutno najljubši 335 (čokoladna s shimmrom).
4/5 (1 točko odvzemam zaradi nepotrebne mini packarije ob nanosu in zoprnij z pakiranjem).

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 03:34 PM

Za moje pojme ene najboljsih senck na trziscu. Meni se vse sence hitro naberejo v gube, te pa ne, pa ne uporabljam eye shadow base. Meni se zdi pakiranje super..taka mala ploscica s premicnim vrhom..ne zavzame veliko prostora v kozmeticni torbici, z odpiranjem in zapiranjem pa nimam problemov, ker nimam nikol blazno dolgih nohtov smile.gif
Mam jo v temno zeleni rahlo shimrasti barvi, poleg tega mam pa se dve sencki v tisti valjasti embalazi na navoj, ki ga potem pritrdis na njihov svincnik z gobico na vsaki strani. Ti dve mam v bari srebra in starega zlata, ju bolj redko uporabljam, ker se precej svetita, zato ju mam zdaj ze okrog tri leta, pa je barva se vedno enako intenzivna, nic se nista posusili itd.. Obstojnost enako dobra, nanos pa se lazji, ker dejansko samo odpres eno stran svincnika in je na gobici vedno prava kolicina barve..

5/5
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 03:43 PM

.

Jaz sem tudi kar precej navdušena nad temi senčkami. Imam odtenek 272, modra, rahlo svetlikajoča (na sencah pride svetlejša, kot zgleda v pakungi), se super kombinira s črno in pa 390 - shimmrasta srebrna, potegne rahlo na zelenkasto. So že nekoliko kremaste. V kombinaciji z Eyeshadow base je seveda super obstojna. Fino se nanaša, ne pada na lička ob nanosu (za razliko od Sisley, ki je tudi precej bolj suha). Mene mika še nekaj odtenkov, zagotovo jih bom kupila enkrat v bližnji prihodnosti. Cena za senčko (malo čez tisoč sit) se mi ne zdi pretirana.
Pa ta reč s pakungo se mi tudi ne zdi tako problematična, kot sem morda zdi marsikateri - jaz si niti ne nameravam kupit tiste ta velike škatlice, kamor bi potem zlagala senčke. Jih mam lahko čisto na easy tudi posamično shranjene (pa mi odpiranje ne predstavlja kakšnih težav).
Meni so v glavnem všeč.


Ocena: 5




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 03:56 PM

Všeč mi je pestrost odtenkov in embalaža, ker potem lahko kupiš posebej škatlico za shranjevanje (ker majo itak magnetke notr). Se tud lepo nanašajo. Men so zelo všeč!

Ocena: 5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 09:00 PM

Tudi sama imam kar nekaj teh senčk. Prednost teh senčil vidim predvsem v tem, da si lahko sam oblikuješ svojo barvno paleto. Na voljo je res veliko barvnih odtenkov, mat in svetlečih. Struktura senčil je mehka in se super nanaša s prsti kot z aplikatorjem. Senčila so obstojna in se ne nabirajo v gubo.

5/5
  • 0

#6 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2006 - 07:28 PM

Js mam zdej tudi že kar nekaj njihovih senčk! Z njimi sm zelo zadovoljna, ker so obstojna in prav tako lahko izbiram med številnimi odtenki.

Zdaj sm kupila črno senčko št. 310 in je zelo dobra... Ko sm si na roko napackala še druge črne senčke in hkrati vse "zamazala" je bila Artdeco senčka še najbolj opazna in se sploh ni zbrisala dol, tako kot npr. ostale...


ocena: 5/5
  • 0

#7 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2006 - 11:39 AM

Zelo dobre senčke, ki gotovo izstopajo pri pestrosti barv in kakovosti. Paleta barv je skoraj neskonča in ni da ni da ne najdeš pravega odtenka zase.
Pri tej senčki pa me motita predvsem slaba embalaža, saj si ne morem privoščiti kupovati dodatne škatlice, te plastične v katerih pa so senčke so res nepriročne za odpiranje.
Cena je tudi dokaj visoka, saj je za resnično majhno količino senčke odštejete 1200 sit. Senčke so izjemno kremaste zato se hitro porabljajo in cene ne moremo opravičiti z dolgim trajanjem.
Ocena 3/5( so zares dobre senčke, vendar imajo resnično previsoko ceno in slabo embalažo. Če pa se zaljubite v kakšen odtenek, boste vseno dobili dober izdelek.)
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#8 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 October 2006 - 08:10 PM

še ena, ki je izdelek ocenila s 3/5
iz enakih razlogov kot Anya... predvsem to, da se ful hitro porabljajo, se mi aplikator kr not potopi... zdej jst sem vedno kupovala une, ki se prodajajo kot eno ali dvobarvne in njihova pakunga je tak krogec, pokrovček kor je pa tud ukrivljen, tako da me moti, ker jih ne morem zlagat na kupček (pač si jih tko zlagam na polici, to pa pol vse neki postran visi down.gif )

najbolj sem pa jezna, da sem pri njih našla sicer en meni najljubši odtenek roza in je sploh več ne prodajajo verymad.gif mislim kr neki... tista senčka je bla pa res super obstojna, pa še nisem poznala eyeshadow base, tko da sem jo stalno uporabljala.... in kaj nej zdej, če je ne prodajajo več...

aja pa ko sem enkrat kupla dvojno modro senčko, je bila ena barva zelo dobra, taka intenzina (mogoče že mal preveč), una druga je bla pa skor siva in težko se je nanašala, tko neki trda je bila in je skor nič nisi dobil na gobico ermm.gif

tko da.... mešani občutki

  • 0
Posted Image

#9 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2006 - 06:37 PM

sestrca ma ja...men je tko tko...

ocena:3
  • 0

#10 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 05 November 2006 - 10:29 AM

Meni pa se zdijo tele senčke ful fajn biggrin.gif sem čist navdušena...dajo se lepo mazat, pa tudi cel dan zdržijo, posebno mi je všeč ogromna izbira odtenkov, tako da zagotovo najdeš takšnega, ji ti ustreza!Edina stvar, ki me moti je embalaža, ker ful čudno odpira, in je precej nepriročno ...kar lahko predstavlja velik problem (vsaj pri meni), posebno v jutranji naglici smile.gif

ampak vseeno 5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#11 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:48 AM

Lepi odtenki, lepo nanašanje, so "mehke" in obstojne. Cena ni ravno nizka, a jo imaš za dolgo časa ker je dobro pigmentirana. Embalaža ni ravno posrečena.
Ocena: 4,5 - zaradi embalaže
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 08:37 AM

Verjetno sem ena izmed nezahtevnih uporabnic, ki ji ji malce vseeno v kakšni embalaži je senčka, dokler je pravi odtenek in dolga obstojnost. Embalaža je luštna, mala, za hitro v žep spravit, če se ti mudi ali nimaš prostora. Imam odtenek 372, kožne barve z malo shimra. Nanos s čopičem je enostaven, ker se mi nič ne usipa, na vekah pa s pomočjo AD EB zdrži cel dan. Z naslednjo pošiljko financ-ministra si grem še po kak odtenek. Glede na uporabo je pri meni zdržala že vsaj kako leto in še zmeraj jo je več kot polovico.

4/5 (cena)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 16 January 2007 - 06:13 PM

men je pri teh senčkah najbol všeč to, da je res ogromna izbira odtenkov, lepo se nanašajo, ne packajo se mi. z embalažo oz odpiranjem tud nimam nobenih problemov - razn moje nerodnosti ko je ena senčka zletela na tla in je blo konc z njo cry.gif. skupi z eyeshadow base mi fajn zdrži el dan. me pa moti, ker je take kremaste konsistence in se zlo hitr porabi. mela sm še eno zeleno pa sm jo ful hitr porabila v primerjavi z drugimi, ki jih precej več uporabljam. kar se poa ostlaga tiče pa vse pohvale --> 4/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#14 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 17 January 2007 - 10:36 PM

+ pestra izbira barvnih odtenkov
+ obstojnost

- previsoka cena
- preozka embalaža

mene sicer odtenki niso posebej fascinirali, imam le enega, odtenek 218, bolj bronaste barve. Cena je res za tako malo senčile odločno previsoka, zatorej 4/5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#15 Tečka

Tečka

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 18 February 2007 - 07:19 PM

Res velika izbira barv, intenzivnost barve na očeh je ista kot v škatlici, dolgo obstojno, tudi če se po nesreči podrgnem po očeh se mi ne zbriše takoj.
Moti me to, da je preveč mehka, kar ste že nekatere omenile, in se preveč senčila prime na čopič, potem mi pa odvečni prah pada na obraz. Posledica te "mehkobe" je tudi, da se mi senčilo dostikrat zdrobi v škatlici - potem je pa na čopiču še trikrat več barve in imam pa res več senčila na obrazu kot pa na vekah smile.gif
  • 0

#16 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 June 2007 - 01:13 PM

Tudi mene je pri teh senčkah najbolj in prvo, premamilo ogromno število odtenkov. Tukaj vsak dobi odtenek ki ga išče, na voljo so mat senčke, pa tiste učinek perla, shimmraste.. Izbira je, kot že rečeno, res ogromna in pohvalna. Jaz sem iskala temno rdečkast odtenek, ki ga pri drugih senčilih nekako nisem našla, na stojalu Artdeco pa mi je padel v oči, točno tak kot sem ga želela. Senčke so fajn pigmentirane, se lepo, gladko nanašajo, o obstojnosti pa imam jaz rahlo deljeno mnenje. Vse ste zadovoljne z njeno obstojnostjo, meni pa se zdi da mi nekam prehitro barva na vekah zbledi. Res je da se ne nabere v gubo, meni čisto nič, ampak začetna (dobra) intenzivnost barve nekam prehitro izginja, zato od mene ne bo dobila najboljše ocene.
Embalaža je meni izredno všeč, minimalistična, brez nepotrebnega kiča. Lep pravokotniček, s plastičnim prozornim pokrovčkom, kar trpežnim, ki lepo ščiti senčko. Aplikatorja se zraven ne dobi, ampak meni to ne predstavlja minusa. Cena je malo nad 5€.

Ocena: 4 (začetna intenzivnost barve, kot že rečeno, prehitro izpuhti)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#17 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2007 - 08:49 AM

+ ogromno odtenkov
+ poceni
+ praktično
+ obstojno


- nakup škatlice, ker drugače si "pečen"

Imam okoli 10-12 senčk in škatlico za 4. ermm.gif

ocena: 4
  • 0

#18 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 30 August 2007 - 10:16 AM

+ ogromno odtenkov
+ dobra obstojnost
+ dobro se maže
+ lepa škatljica biggrin.gif

- zleze mi v gubice (samo zelena brava. številke ne vem več, je že romala v smeti)
- embalaža nič posebnega
- nakup škatljice

-+ cena je zmerna


ocena 4
  • 0


#19 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2007 - 05:45 PM

Pestra izbira odtenkov, ampak embalaža mi je ful nerodna in mi ni všeč...tista škatlica je pa tudi kar draga in že senčke so tudi drage...za moje pojme se dobi tudi boljše za tako ceno...

ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#20 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 September 2007 - 09:25 AM

Te senčke uporabljam že vrsto let in imam zelo dobre izkušnje z njimi. ArtDeco nudi ogromno paleto prelepih odtenkov, senčke se nanaša zelo lepo in so tudi precej obstojne, kar je v mojih očeh najbolj pomembno! Trenutno uporabljam 2 odtenka, in sicer rjavo 017 (uporabljam moker nanos - se odlično obnese), ter črno z drobnim shimmrom 310 (za večerne izhode). Edina stvar, ki me pri tem izdelku moti je, da se včasih senčilo nabere v gubo (ne vedno), zato mu ne bom podelila najvišje ocene - v mojih očeh si zasluži 4!

Cena se mi ne zdi pretirano visoka, ker gre za zelo kvalitetno senčilo!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users