Jump to content


Photo

Senčilo - DIOR 5 Colour Eyeshadow


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 October 2008 - 10:55 AM

Torej ..oceno za tole paletko pa morem spisat ker je naravnost fantastična. Kot že rečeno gre za famozne Diorjeve petojčke senčil ki vsebujejo pet med seboj usklajenih barv (vsaj bilo naj bi tako, ane). Na voljo je kar nekaj barvnih kombinacij, pa tudi redno nove LE prihajajo ven, tako da ziher vsak najde sebi všečnega. Je pa med vsemi temi vsaj eden a-must-have, in sicer 970 - Stylish Move, katerega ponosna lastnica sem tudi sama. V njega sem se zaljubila že pred kakšnim letom, a je zaradi kar zasoljene cene šele zdaj v mojih rokah, in morem rečt da mi ni žal ker je vreden tega denarja.
Barve v temle petojčku so za moje pojme dane skupaj fenomenalno, je eden redkih za katerega lahko rečeš da so vse barve lepe in hkrati (kar je dostikrat problem pri paletkah) tudi uporabne zate.
Moja paletka vsebuje naslednje barve (kot si sledijo na sliki v smeri urinega kazalca): krasno taupe barvo z minimalnim pridihom sivkaste (zelo zelo slična famozni MAC-ovi Satin Taupe, če katero morda zanima), svetlo perlasto roza, lila barvo (ne vem kako bi se tej barvi reklo, mogoče je nežna purple), temno plum barvo z rahlim pridihom rdečkaste v sebi, in pa najsvetlejšo perlasto belo ki se odlično odreže kot highlighter. Kot že rečeno so vse super lepe in uporabne, če bi sama mogla izbrat najlepšo bi se odločila za tisto taupe barvo in seveda najtemnješo plum. Nekako najmanj pa posegam po svetli roza. Eden od razlogov (poleg cene) da sem odlašala z nakupom je bil tudi tale da sem se bala da bo tale paletka malo pretopla zame, ker mi izrazito tople barve ne pašejo, ampak temu ni tako, morda je res malenkost bolj na topli strani (predvsem najtemnejša plum morda), ampak je pomoje vseeno uporabna za vse barve tipe, ker so barve res take da jih lahko vsak nosi in pašejo skoraj na vse.
Tudi kvaliteta samih senc je zelo dobra (dosti boljša kot naprimer Diorjevi enojčki, vsaj meni), in z UDPP zdrži cel dan, pigmentirane so tudi krasno, jaz uglavnem nimam pripomb, zato od mene dobi najvišjo oceno, edino cena 48€ je na prvi pogled brez dvoma zasoljena, ampak konec koncev tule dobiš 5 senčk ki delujejo krasno kot celota ali pa vsaka zase, tako da se splača investirat.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users