Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 07:04 PM

Sej jo jaz vedno naknadno prilepim, sploh ni panike.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 08:42 PM

Hvala pinga, končno sem pogrunatala! laugh.gif
  • 0

#23

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 09:10 PM

Bluberry je cist not padla!! biggrin.gif
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 09:14 PM

Ja, vidim ... pohvalno! Jaz pa iščem njene teme in besno vstavljam ankete. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2006 - 09:16 PM

Jaz sem že mislila predlagati par izdelkov, ampak mi enostavn noče limati slik.
Tako da bi te prosila, Dilema, da link spremeniš v sliko. Jaz se lahko še tkao trudim in iz linka ne bo ratala slika. Po moje bo dovolj samo, da pritisneš gumb spremeni in se bo link spremenil v sliko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 09:18 PM

Zmenjeno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 09:58 PM

ja malo noter padla-še zasvojenec bom ratala, tak kot cigarete že niso dovolj laugh.gif . a ankete moramo tudi zraven dajat?pa se mi je zdelo čudno kaj za vraga vsak hoče met ankete laugh.gif
  • 0

#28 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 31 August 2006 - 05:52 PM

QUOTE
Kira maska je boljša: Gliss Kur Total Repair ali L'Oreal Elseve Nutri Gloss ?


Kaj pa za mastne lase? tudi total repair? smile.gif ker jaz imam izkušnje z eno gliss kur masko, podobna je tej total repair samo je brez številke 19... po tej maski so bili moji lasje suhi, slamnati sad.gif mislite, da je drugačna od total repair... oz če mi morda priporočate nutri gloss masko ermm.gif: biggrin.gif
  • 0

#29

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 10:42 PM

Js predlagam da damo Bluberry nagrado za najbolj duhovite opise izdelkov!!!
Pri got to be regeneratorju bi ona vonju cokolade dodala se moko?!? MOKO!?
biggrin.gif biggrin.gif
vsak dan se bolj zabavam tule zraven smile.gif
  • 0

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 10:49 PM

Ja, moka ima blazno močen vonj. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 01 September 2006 - 12:02 PM

Ne pa res diši mokasto, vem da se čudno sliši ampak ..mokasto laugh.gif
Aja dilema prosila bi te če lahko popraviš mojo anketno oceno pri dr. Hauschki-šamponu, ker sem se zmotila in dala oceno namesto štirice trojko. hvala!
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 September 2006 - 12:28 PM

Tega se pa žal ne da popravit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 01 September 2006 - 12:47 PM

Ups..potem bom pa drugič bolj pazljiva.
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2006 - 07:51 PM

.
lany, tvojo "oceno" Kerastase maske sem bila primorana zbrisati, saj "Jst mam od te linije nek kot šampon in fluid za konice (dal frizer za darilo , drugače so te stvari hudičevo drage). Če je tale maska takšna kot ti dve stvarci, potem je zagotovo 1A!" to ni ocena izdelka..... tukaj ocenjujemo izdelke na podlagi naših izkušenj, ne pa na podlagi predvidevanj, ki so na podlagi drugih izdelkov.

Hvala za razumevanje! IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2006 - 06:01 PM

DiLeMa, ti ki se spoznaš, zdaj enkrat si bom šla nekaj od Tigija kupit pa se odločam med Tigi Self Absorbed in O&H šamponom. Kaj bi mi priporočala? Me pa osebno bolj vleče k SA, predvsem zaradi cene... wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 06:05 PM

Sej razlika v ceni ni visoka, tam nekje 700 SIT. Je pa Oatmeal&Honey občutno bolj kvaliteten ... sploh najbolj kvaliteten šampon, kar sem jih jaz kdaj imela.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2006 - 06:07 PM

Ma, za zdaj si bom kupila SA, ko ga bo pa zmanjkal, pa O&H! biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#38 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 10 September 2006 - 06:11 PM

QUOTE(*petrca*)
QUOTE
Kira maska je boljša: Gliss Kur Total Repair ali L'Oreal Elseve Nutri Gloss ?


Kaj pa za mastne lase? tudi total repair? smile.gif ker jaz imam izkušnje z eno gliss kur masko, podobna je tej total repair samo je brez številke 19... po tej maski so bili moji lasje suhi, slamnati sad.gif mislite, da je drugačna od total repair... oz če mi morda priporočate nutri gloss masko ermm.gif: biggrin.gif

  • 0

#39

  • Guests

Posted 11 September 2006 - 06:47 PM

A je tisti loreal elseve sampon isti kot ta ki je zdaj v reklami na tv, nekaj z svilenimi proteini al kaj..? Ker sm sla gledat v DM, pa je bil v roza embalazi samo tisti in ne vem a je to ista stvar al ne, sploh ker sm enkrat gledla ta sampon v mullerju, pa se mi zdi, da bla bla pakunga ful mocno roza, tale je pa svetlo roza.
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 07:39 PM

Ja, tle ne zastopim fore ... sta kao dve liniji, obe L'Oreal, ena je ELSEVE Nutri Gloss, druga pa ELVITAL Nutri Gloss ... sestavine so menda iste, tudi reklama je isto sranje, pač za dolge lase in vsebuje biserne proteine. Jaz sem imela šampon, balzam in masko ELSEVE, Jenna tudi menda in še večina drugih punc ... je pa vseeno kaj vzameš.

*petrca* jaz ti bolj priporočam Gliss Kur, sta pa drugače obe maski zelo kvalitetni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users