Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#81 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 04 July 2008 - 10:41 AM

Ja vem kaj misliš. biggrin.gifŠkoda...pa a je katera že čula za nekaj takega..ko ti baje popolnoma popravi lase.No jaz temiu ne verjamem čisto ampak daš glavo v neko napravi in potem ti to popravi lase.
  • 0

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 July 2008 - 10:43 AM

Ena naprava je tak, da ti dajo v frizeraju na glavo pač kakšno dobro regenerativno oblogo, polem pa daš glavo pod neko napravo, ki proizvaja neko mikro fino paro - ta para potem las popolnoma odpre in povzroči, da se vsako lasno vlakno popolnoma prepoji s tisto oblogo, res prodre v samo središče. Potem spet las nazaj 'zaprejo' in baje je rezultat dokaj dolgotrajen.

Sicer pa zakaj te to zanima? Sej maš zdrave lase. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 04 July 2008 - 10:47 AM

Ja, pred nekaj časa sem čula za to..in me je zanimalo če to sploh res biggrin.gif
  • 0

#84 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2010 - 05:13 PM

Torej, do zdaj sem uporabljala samo šampon + balzam (roza Elvital od L'Oreala), ampak sem začela opažati, da imam kar naenkrat rahlo suhe konice. Lasje so zdravi, a barvani.

Zanima me, katero masko bi mi priporočale? Pa da ni recimo TIGI, nekaj v prosti prodaji.

Hvala. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#85 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 April 2010 - 05:14 PM

Keune ima dobre barve, pa Garnier, pa verjetno tudi kak Alverde, samo je že lep čas odkar mask ne uporabljam več.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#86 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2010 - 05:15 PM

Maske misliš? biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#87 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 April 2010 - 05:16 PM

Ja ja ja ja ja ja ja, seveda. oops.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#88 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 27 April 2010 - 05:26 PM

Alverde so res dobre, cenovno ugodne, sestavinsko zelo dobre. Pa Nivea intense reapir maska je tudi super, z proteini, nekaj naravnimi snovmi, olji, brez silikonov, krasno.Meni je vredu tudi Gliss kur oil nutritive maska ki je takšna putrčkasta, sicer vsebuje silikone ampak če te to ne skrbi je zelo vredu.Zelo hitro na seznamu vsebuje že karite maslo, potem proteine, na koncu nekaj malega arganovega olja, skratka je zelo hranilna maska.
Super so tudi od Alverde balzami meni osebno sta najljubša tisti za rjave lase in tisti avokadov (Repair se mu reče), vsebujejo precej olj, nekaj naravnih snovi, so brez silikonov, naredijo izjemno mehke in nahranjene lase plus tega še krasno dišijo.
  • 0

#89 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2010 - 05:28 PM

Vse sem si zapisala na listek in grem jutri iskat; hvala ti res. wink.gif


thanks.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#90 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 27 April 2010 - 05:34 PM

Ni za kaj happy.gif Pa poročaj kako se bo potem obneslo kar boš kupila
  • 0

#91 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2010 - 05:35 PM

Bom. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#92 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 April 2010 - 05:52 PM

Jaz dam občasno Alverde balzam na lase, zato sem sklepala, da so tudi maske dobre.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#93 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 April 2010 - 06:49 PM

Meni je pa preliv Garnier Herba Skine noro izsušil lase, bolj kot barve, sem čisto presenečena. Recimo po (prav tako Garnierjevem) prelivu Movida nisem imela čisto nič bolj suhih las, zdej pa je res vidna razlika in za razčesavanje nujno rabim vsaj malo balzama, ker se mi dejansko začnejo sprijemat že pri lasišču. Zdej pa študiram, da bi si tudi jaz kupila spet, po zelo dolgem času, kakšno masko. hmm.gif Razmišljam o Nivea Intense Repair, ker je res dobra, sem študirala tudi o Gliss Kur Oil Nutritive, ampak slednja je tako težka, da bom imela pomoje čisto polizane lase.

Aja, Kinky, dobra je tudi maska iz Nutri Gloss linije, ki jo že uporabljaš - maska je fajn gosta, ima zelo dobre sestavine in naredi super lepe in negovane lase, ampak ob enem ni pretežka. Mogoče bom celo to vzela, ne vem še.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#94 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2010 - 06:54 PM

Nimam te maske, ampak uporabljam pa trenutno šampon in balzam iz te linije.


Po moje bom vzela ali to, ali pa od Nivee, sem prebrala opis, in mi deluje obetavna. Nisem pa nikoli prej uporabljala maske, ampak sedaj pa lasje prav kličejo po njej.

Hvala tudi tebi. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#95 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 28 April 2010 - 09:37 AM

Dilema jaz sem kupila potem dva tista preliva. Meni je krasen, krasen vonj, krasna barva, las mi ni zaenkrat nič izsušil, je pa maloveč kot 1 teden od tega kar sem se barvala.
Bi jih pa najraje uporabljala vsak mesece ampak semi zdi da je to too much za lase, kaj misliš ? smile.gif Ampak se mi tako lušta.
  • 0

#96 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 April 2010 - 09:44 AM

NR - od Garniera preliv misliš? Movida? Ta ti je kul?

Jaz še vedno uporabljam Nutri Gloss. hmm.gif Mogoče bi menjala.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#97 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 28 April 2010 - 09:48 AM

Ubistvu sta mi oba, Movida sem imela nekje pred mesecem in pol spet biggrin.gif Tega pa sem imela pred enim tednom. Imam tudi slike čokoladne barve, lahko nalimam če te zanima odtenek.

Meni osebno sta obadva zelo vredu, movida in herba shine. Mogoče mi ima Herba shine malce lepši odtenek od movide(če pa najdeš pri movidi takšnega ki ti ustreza ti pa raje movido priporočam ker je precej cenejša)
  • 0

#98 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 April 2010 - 10:07 AM

No, če imaš kakšno sliko, bi je bila zelo vesela. smile.gif


No, jaz sem se precej zeznila z barvanjem, ker sem vzela od casting Creme že pred nekaj časa temno rjavo, in eno lešnik - pač zmešala - in na laseh mi je prišlo - ne pretiravam - skoraj črno. cry.gif

Barva ni slaba, ampak moja želja je pač bila svetlejša, mogoče čokoladno rjava. wink.gif

Zdaj sem si dala samo na narastek eno svetejšo, Dark Chocolate 323 - sem pač mislila (NAPAKA), da ne bo velike razlike, a je opazno. biggrin.gif biggrin.gif V bistvu je na soncu opazna velika razlika, in mislim zdaj v roku enega tedna to prekrit. down.gif

Barva, ki jo imam po dolžini je pa 400 Dark Brown.





Kateri bi bil ekvivalent od Movide, recimo? Če slučajno katera ve? Hvala. smile.gif

45 dark Brown?

Cvikam se, da ne bo spet svetlejša, in potem nisem nardila nič pametnega. biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#99 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 April 2010 - 12:13 PM

QUOTE(Kinky @ 27. 4. 2010 - 19:54) View Post

Nimam te maske, ampak uporabljam pa trenutno šampon in balzam iz te linije.

Ja, sej vem, sej zato pa sem mislila, da če že uporabljaš izdelke iz te linije, lahko pa še masko probaš. tongue.gif

QUOTE(DiLeMa @ 27. 4. 2010 - 19:49) View Post

Aja, Kinky, dobra je tudi maska iz Nutri Gloss linije, ki jo že uporabljaš

Tale stavek je bil ful ponesrečen, šele zdaj vidim - tisti zadnji del stavka se ni nanašal na masko, ampak na linijo.

November, meni je tudi drugače ta HerbaShine preliv krasen, samo meni je res izsušil, precej, ampak zame je to plus. Glede uporabe vsak mesec ne vem, tle je bolj problematika ta, da se prelivi ponavadi nanašajo na celotno dolžino las, pri barvi pa se ponavadi osvežuje samo narastek in nimam pojma, kako bi bilo, če bi si dajala preliv gor vsak mesec, v enem letu bi bili tako lasje 12x barvani po dolžini. Fora je v tem, da so prelivi nežnejši, ampak še vedno pa ne tako, kot si morda kdo misli. Ne vem, probaj kako bo, pa če boš videla, da postajajo lasje presuhi ali slamnati, pač nehaš tako pogosto barvat.

Kinky, Movida so super prelivi, upam trdit, da najnežnejši, kar se jih dobi pri nas, pa barve so meni zelo lepe. Vzemi dark brown, imajo sicer tudi chocolate brown, a ti bo pomoje glede na trenutno barvo presvetla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#100 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 April 2010 - 06:11 PM

Dilema, saj sem potem sama poštekala, kaj si mislila. Saj sem tudi jaz en butl. biggrin.gif

Sem si pa kupila Nivea Repair, glede barve se bom pa odločila. Hvala vsem, ki bijete z mano boj proti suhim lasem. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users