Jump to content


Photo

Beljenje zob


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 23 January 2005 - 09:59 PM

V zadnjem času sem zasledila neverjetno veliko reklamnih sporočil za različna belila zob, ki jih lahko uporabiš kar doma. Ima katera kakšne izkušnje?

LP J
  • 0

#2 nstar

nstar

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 23 January 2005 - 11:27 PM

nc izkusenj nimam s tem, sam baje to ni lih najbolj zdravo za sklenino
  • 0

#3 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 24 January 2005 - 03:14 AM

Tud jst sm nameravala odpret to temo. Jst sm se odločla da grem februarja (trenutno je mal kriza z dnarjem smile.gif ) kupt neki za beljenje zob. Ne vem še kaj bom kupla. Šla bom mal pogledat kakšna je kej ponudba in kupla tist kar je najbolš. Če je kera že probala naj čimprej napiše če so kšni rezultati ala pa če so ble kšne težave. biggrin.gif

Pa če ma kera kšn dobr nasvet kako si pobelt zobe tud čimprej povedat biggrin.gif Kere zobne paste in ščetke uporabljate??? Jst uporabljam ščetko Signal - tisto k ma gumo vmes - za beljeneje zob in je ful dobra ščetka pa še ful lepa - priporočam wink.gif . A je kera že poskusla z beljenjem pri zobarju? Kakšna je cena za to?

čaw, nočko :compress:
  • 0
*************

#4 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 24 January 2005 - 05:59 AM

Pozdrav.

Samo posredujem link na Nadin test: klik

lp
Damjan
  • 0

#5 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 24 January 2005 - 08:02 PM

Hmmm kaj pa vem ce bi se tega lotila...zelim si ampak po drugi strani pa ne vem kaksne posledice mi lahko prinese...mogoce...ce se odlocim in sprobam se vam javim...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#6 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 25 January 2005 - 09:12 PM

Danes sem govorila s svojo zobozdravnico in sem jo kar vprašala kaj meni o teh belilih. Rekla mi je, da ni ravno navdušena nad njimi, ker bi naj precej tanjšale sklenino, kar seveda ni dobro za zobe, saj lahko postanejo zelo občutljivi. Obstojala pa naj bi nekatera belila, ki so dobra in bi se jih lahko uporabilo brez posledic, vendar se ne dobijo v prosti prodaji. Pa tudi te priporoča le občasno in ne prepogosto.

LP J
  • 0

#7 matejika

matejika

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 26 January 2005 - 07:44 PM

am........ja no tudi jaz sem se pogovarjala z eno trgovko o tem kako pač te neke vrste paste za beljenje zob sploh delujejo
no povedala mi je da pač vsak človek ima svojo barvo zob tako kot tudi lase
no zato nemoreš pričakovat če si bol nagnjen k rumenkastim zobem da boš pote mel bleščeče bele te ''paste''' ti pomagajao samo to da kolko se ti z leti ko ješ različno hrano , piješ kavo,... zobje obarvajo da ti po petehi dneh (recim) pomagajo da imaš s5 svojo osnovno barvo zob smile.gif
  • 0
LP matejika
(s)mejte se =)

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 26 January 2005 - 08:50 PM

Matejika, se strinjam!

LP J
  • 0

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2005 - 08:34 PM

Hej

sama sem testirala belilno kremo in vam lahko rečem, da so učinki vidni. Sicer moji zobje niso kot tiste ženske iz reklame, lahko pa rečem, da so bolj sijoči in odtenek svetlejši. Strinjam pa se, da zadevo uporabite enkrat na leto. To vam priporoča tudi proizvajalec.

Je pa res, da ima vsak svojo barvo zob in na njo ne moreš bistveno vplivati.

LP N
  • 0

#10 tanja123

tanja123

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:Koper

Posted 09 March 2005 - 08:23 PM

100% je da unicuje sklenino tisto za beljenje zob
  • 0
we must remamber that tomorw comes after the dark,so you will allways be in my heart

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 March 2005 - 08:29 PM

Jaz na srečo nimam težav z obarvanjem zob. smile.gif Imam vedno iste. In so mi všeč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12

  • Guests

Posted 12 March 2005 - 03:21 PM

Haj,

za beljenje zob lahko uporabite naravne izdelke, kot npr. limonino olje ali olje čajevca. Limonino olje ali olje čajevca uporabljaš 1x tedensko skupaj z pasto. Boljše je olje čajevca, saj pomaga tudi pri vnetih dlesnih in pri paradentozi!!! Vsa ostala sredstva so umetna in škodijo našim zobem.
Tanja :flower: :flower: :flower:
  • 0

#13 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 13 March 2005 - 11:54 AM

Tanja, hvala, sem že mislila, da bom morala z umetnimi snovmi med svoje zobe..;/ Ker bi jih malce pobelila-ampk zahvaljujoč tvojmu nasvetu, grem na naravno snov tongue.gif

Kje se pa kupi to?
  • 0

#14 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 13 March 2005 - 10:30 PM

kupi se lahko tudi po top shop ce ste opazil wink.gif


drgac jaz se ne spiscam v beljenje ker so moji zoblje beli ze smao od umivjanja wink.gif
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 March 2005 - 07:13 AM

Pa bolj beli so tudi z uporabo Sonicare ščetke (ki pa mimogrede, stane 30 tisočakov).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 14 March 2005 - 08:34 AM

Hvala bogu, nimam ravno težav z obarvanostjo zob. Nimam sicer bleščeče belih kot v reklami, ampak so v redu. Sem pa sama že tudi slišala za te naravne zadeve z limono.
  • 0

#17 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 February 2006 - 11:57 AM

Sem vidla, da je R_kelly sprašvala glede beljenja zob - jst uporablam sodo bikarbono in sem zadovolna! Ni nevarna kt tiste vajtening zobne paste, ni draga in pomaga! Okus je sicer ogaben, ampak sej je ne poješ! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 February 2006 - 12:04 PM

Ali pa si omisliš sonicare ali pa sonic complete zobno ščetko. In so zobje po nekaj mesecih precej bolj beli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 February 2006 - 12:24 PM

Beljenje zob pri zobarju, ali pa z enimi zobnimi pastami vam zelo odsvetujem, ker oboje ful poškoduje sklenino in maš zelo občutljive zobe potem.
Pr zobarju sicer uporabljajo res kvalitetne preparate, sam ti morajo pred nanosom zobe mičkn spolirat/zbrusit, kar ti jih ful unič.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 27 February 2006 - 11:37 AM

QUOTE(sonchika)
Ali pa si omisliš sonicare ali pa sonic complete zobno ščetko. In so zobje po nekaj mesecih precej bolj beli.


Ta je na baterije? Kolk pa stane?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users