Jump to content


Photo

Estetska kirurgija


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 21 August 2008 - 02:43 PM

Pa saj sem napisala, da pri zobeh ne govorim o estetski kirurgiji ampak o samopodobi. huh.gif
Sicer pa, če gre za operacijo iz zdravstvenih razlogov, potem tega ni za mešat z estetsko kirurgijo (čeprav operirajo isti kirurgi). Razlogi so pač drugje.
  • 0

#42 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 16 April 2012 - 12:04 PM

Eno vprasanje. Kaj pomeni "infiltracija lastne mascobe"? Saj razberem, da pac tvojo lastno mascobo nekam "vbrizgajo", ampak kam?

Edit: skratka, me zanima ce se na tak nacin izvaja tudi povecanje prsi, se pravi brez vsadkov?
  • 0
Memento mori.

#43 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2012 - 01:12 PM

Ja, ampak minimalno, pa ni 100 % trajno. Lipofilling se temu reče.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#44 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 August 2012 - 08:02 PM

Priznavam, da zadnje čase relativno veliko razmišljam o povečanju prsi in to me straši. :cry: Itak nimam zdaj od kje vzet 4000€, pa sama sebi se zdim še premlada za tako stvar, ampak se večkrat zalotim, da preračunavam v smislu, da če bom pa kdaj imela na voljo tak denar, če bi si dejansko upala it. Stvar je v tem, da nisem brez jošk, ampak imam res najmanjše v družini. Imam polni A in dejansko lahko s pravim modrčkom ustvarim dekolte a la Victoria's Secret modeli. Ampak ni to to, brez oblek pa bi vseeno rada imela več. Ne morem se počutit kot neka razvita ženska, itak da sem še mlada,ja, ampak to mi vedno daje nek občutek nerazvitosti, ker pač logično povezuješ obline z ženskostjo, seksapilom. Ampak nikoli in nikdar ne bi šla over the top, najbolj bi me skrbelo, da bi bilo očitno, sovražim npr:
Posted Image
To je meni ogabno. :sick:

Jaz bi imela takšne
Posted Image


In razlika je v bistvu tako neočitna, da se že po drugi strani vprašam, če se sploh "splača". In potem pomislim na vse punce, ki imajo asimetrične prsi, ki jih sploh nimajo, raznoraznih oblik... in si mislim da ni fer od mene, ker imam čist normalne, še oblika je res zelo lepa, vsaj to, identična kot na zgornji sliki ampak pač manj polne. Kaj pa tiste, ki si jih morajo odstranit zaradi raka itd... in ko začnem tako razmišljat sem prav jezna nase, kako sem "plitka" in koliko pametnejših stvari bi lahko naredila s takim denarjem.

Ampak mikat me verjetno nikoli ne bo nehalo.. :mellow:
  • 0
Memento mori.

#45 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 August 2012 - 08:09 PM

Una na levi, prva slika, pred povečanjem, jih ima več kot jaz.

Naj ti bo to v tolažbo in ne razmišljaj več o neumnostih!
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 August 2012 - 09:11 PM

Ampak mikat me verjetno nikoli ne bo nehalo.. :mellow:


Pomoje pa te bo, slej ko prej, saj si še zelo mlada. Sploh glede na to, da imaš lepo obliko in še suha si in ti pašejo na postavo, pomoje nimaš kaj dosti razmišljat o tem.

Te iz čb bi bile zate povečava za dve košarici, sklepam po sebi, ker imam skoraj identične.

Prve pa so grde, ker so vsadki slabo postavljeni, preveliki in okrogli.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 August 2012 - 09:14 PM

Te iz ČB slike so popolne.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#48 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:46 PM

Meni se polni a sploh ne zdijo tako majhni. Če imaš lepe je pomoje res brezveze popravljat. Sploh pa bi neki veliki joški na tvoji suhi postavi izpadli smešno.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#49 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 August 2012 - 11:07 AM

^ Vem, res bi bila čisto nesrečna, če bi se spustila v to, na koncu pa bi izpadlo nesorazmerno z mojim telesom.

Te iz čb bi bile zate povečava za dve košarici, sklepam po sebi, ker imam skoraj identične.


Ja, sem si mislila da je to kakšen C. No, če bi vedela zagotovo, da bo izpadlo tako, kot na sliki, bi bila verjetno še bolj zagnana. Dokler pa imam tisto v glavi, da nikoli ne veš kako bo na koncu izpadlo.. to me malo nazaj drži.
  • 0
Memento mori.

#50 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2012 - 11:50 AM

Zlatolaska, res se mi zdi brezveze. Zelo lepa, postavna punca si in ne rabiš tega sploh, upam da te bo minilo.

Jaz mam tudi bolj male (malo B), ampak so lepe oblike in so mi všeč. Niso samo joški tisti, ki delajo žensko ženstveno. Tudi zgornji deli oblačil bolje izgledajo na manj prsatih, imo. :P

Nekaj me zanima, če katera ve - kakšne so umetne na otip? :D
Slišala sem, da sedaj dajejo vsadke vmes med veliko in malo prsno mišico zato, da le-ti kam ne zlezejo.
Po moji logiki potem ni neke razlike v mehkobi tkiva, ker vsadki pač niso direktno pod njim, ampak pod mišico.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#51 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2012 - 01:27 PM

Večinoma jih dajejo po mišico in žlezo, zato so na otip kot naravne, po izgledu pa tudi. Potem je pa odvisno, koliko svojega tkiva imaš, manj ga imaš, bolj se opazi (sploh robovi).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#52 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 August 2012 - 02:32 PM

Ne moreš verjet kaj mi vse opazimo na sebi, ko drugi sploh ne (ali pa si ne delajo dela s tem).
Jaz imam precej krive zobe (takarat še ni bilo zvezdic, zdaj bi pa morala dat za popravilo cca 5000€, pa še ne bi bilo popolno, ker pač nimam take čeljusti) in sem potrebovala res veliko let, da sem se sprijaznila. Pa še me kdaj pa kdaj zamika in potihem preračunavam.

Prav tako me ob živce spravljajo pege po celem obrazu (pa še polno njih po telesu) in drugi to opazijo samo poleti, ko so izrazitejše.

Prej so me tudi motile majhne prsi. Ampak bile so simetrične in lepe.
Zdaj imam povešene in izgledajo še manjše ... ampak me pa zdaj veliko bolj moti trebuh.

In če imam dober dan, se sama sebi zdim čisto OK. Imam pa slabe dneve, ko mi gre na živce tudi veliki palci na nogi in bi jih šla "zamenjat". In če se le da, se takrat spomnim na svojo zelo dobro kolegico, ki ima multiplo sklerozo (pri mojih letih), in eno drugo, ki je imela že 2x kemoterapijo in kolega, ki je pri dobrih 40-ih umrl za rakom ... in si samo mislim - ma pa kaj je narobe z mano. Naj bom srečna, da sem sploh taka. Ampak včasih se tega ne spomnim in se smislim sama sebi in gledam popolne ženske v revijah/TV.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#53 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2017 - 01:17 PM

http://siol.net/tren...dovoljni-446357


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users