Jump to content


Photo

prsi


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#21 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 May 2008 - 07:41 PM

Sama imam pa popolnoma kontra problem sad.gif Preširoka ramena, širok trup (tam pod joški) in male joške, pa mi zato nobene majce al pa obleke lepo en stojijo. Tako težko najdem kaj zase. Pa vse mora bit elastično, da se sploh kako prilega mojemu telesu ... kaj češ. Ko dobim denar, bodo pa joški morda zrasli tongue.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#22 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82468 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2008 - 07:58 PM

QUOTE(Adriane @ 13. 5. 2008 - 16:30) View Post



Če nehaš še za 2 meseca jejst, se mogoče stlačiš celo v 32. Sem vidla, da te Jinina velikost majic strašno navdušuje.


cry1.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#23 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2008 - 08:07 PM

console.gif Vem, da imaš ti težave, marsikatera pa bi ti (žal) rada bila podobna.
Govorim za trenutke, ko se ne počutiš dobro v svojem telesu in o delih le-tega, ki bi jih želela spremeniti, drugi se pa nad njimi navdušujejo.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82468 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2008 - 08:39 PM

Vem. Je pa žalostno, res. mellow.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#25 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 13 May 2008 - 08:57 PM

QUOTE(Adriane @ 13. 5. 2008 - 21:07) View Post

console.gif Vem, da imaš ti težave, marsikatera pa bi ti (žal) rada bila podobna.
Govorim za trenutke, ko se ne počutiš dobro v svojem telesu in o delih le-tega, ki bi jih želela spremeniti, drugi se pa nad njimi navdušujejo.


A to name leti? Tisto je bilo izrečeno mal za šalo, malo zares. Pač imam raje npr. 34 kot pa 38 številko (govorim predvsem za zgornje dele oblek; spodnji del 34 je res zelo skinny :S). Pač nekaterim so všeč manjše joške (meni), nekaterim pa pač večje (hvala Bogu, da smo si različni rolleyes.gif ). Nisem pa nikjer rekla, da bi rada bla podobna Jini. Mam prijateljice/znanke ki so šle čez vse to in nikol se ne bi želela izstradat. closedeyes.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#26 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2008 - 09:06 PM

Govorim nasplošno.
Sem prepričana, da se marsikatera tu gori najde v mojih besedah.
Meni je to zelo žalostno in zaskrbljujoče, zato niti ne krožim po temah, ki bi kaj takega še bolj spodbujale. Merjenje svojega izgleda po številkah pa je itak absurd, a žal, nekatere na tak način merijo veličino svojega bita.

Peace.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#27 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 May 2008 - 10:19 PM

Meni vedno dobro stojijo New Yorkerjevi in H&Movi modrci, modrci drugih firm pa načeloma ne, pa težje tudi najdem res ustrezno velikost zase.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#28 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2008 - 07:21 AM

Men pa samo ekspresno draga lisca in Triumph. Pa še to samo določeni modeli. Pa še to mam eno dojko za celo števiko manjšo od druge. Sem se navadla iskat modrce, ki ustrezajo velikosti tavelike, pr tamali si pa en silikonski vložek not vtaknem, da zgleda enako veliko biggrin.gif
  • 0

#29 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2008 - 07:24 AM

Jst sm pa našla en modrc od Skinyja ki mi je odličen in sm si kupla kr 2, črnega in belega. In zdej nosim praktično samo ta dva, medtem ko mam enega se drugi pere, in čisto zanemarjam ostale biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#30 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2008 - 07:37 AM

Haha jst isto smile.gif Sem našla en model od Lisce in sem po 4 letih ugotovila, da je to njihov standarden model. Sem šla takoj kupit še enega.
  • 0

#31 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 14 May 2008 - 08:38 AM

blazno težko jih je najti, jaz sem ugotovila, da mi najbolj stojijo modeli od manne., ampak jih imam 5 istih in se baš ne počutim nič kaj sexy
  • 0

#32 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 May 2008 - 10:03 AM

Te tabele so malo čudne - potemtakem bi jaz imela 75C (sem se izmerila), pa mi daleč najbolje stoji 75B.
  • 0

#33 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 May 2008 - 10:28 AM

Mojim mini joškom se najbolj prilegajo H&M modrci.

Sem merila zdaj: podprsni 74, pa 81 čez joške, ha ha.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 10:32 AM

Jst imam od Skinny eno super "spodnjo" majčko na kratke rokave (dobr, meni deluje kot obična majčka in jo tko tudi nosim). Mogoče bom šla pogledat še za kak modrček, tu pa res nisem nikoli. Sicer imajo take simpl modele, pa bi kak ziher prav prišel. Nekaj modrčkov bi rabla tudi že stran pometat, ker so mi tiste kosti že ven pogledale, al so pa razjahani.
Anč, jaz imam tudi eno malo manjšo (desna celo), ampak razen mene tega še nihče ni opazil, ker je res minimalna razlika.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 May 2008 - 10:34 AM

QUOTE(crna @ 14. 5. 2008 - 11:32) View Post

Anč, jaz imam tudi eno malo manjšo (desna celo), ampak razen mene tega še nihče ni opazil, ker je res minimalna razlika.


Jaz imam pa dve manjši. laugh.gif

Sorry.



  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36

  • Guests

Posted 14 May 2008 - 10:38 AM

Men so tut te stevilke modrcev pravi misterij. Pa prpblem je se, ker majo razlicne firme popolnoma razlicne velikosti za iste stevilke.
Nosim vecinoma modrce 75A, s tem da kake firme sploh nimajo A-ja pri 75, pa je B tolk majhen. Tk mam recimo Skiny modrc 75A, Tommy Hilfiger 75B, pa je prakticno ista velikost, za Bozicka mi je pa fant kupil en Palmersov modrc in je vzel 75A, pa me je tk rezalo v kozo okrog prsi, da sm sla po 80B, spet, ker A-ja ni blo, in sem doma primerjala modrc z unima dvema, pa je mal manjsi od obeh. WTF??
Najbolj ustrezajo mi pa Shiesser modrci, tocna stevila 75A, krasni za nosit, kot da nic ne bi mel gor, sam ko so pa draaagiii...

Drgac mam pa podoben problem kot Suzyka - siroke rame, siroki boki, mali joski. Katastrofalna kombinacija.. sad.gif
  • 0

#37 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 10:48 AM

Palmers ima (kolkor vem) večje cifre, tko da so pol verjetno nekateri modeli malo manjši. Don't know, sam je pa bedno da nimajo vsi po istem sistemu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 10:51 AM



jaz sem že pred časom ugotovila, da sploh nimam neke svoje številke.
od oka vzamem par modrčkov in grem na pomerjanje.
številke se blazno razlikujejo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82468 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 May 2008 - 10:55 AM

A Intimissimi modrci vam niso v redu? huh.gif Meni so super, pa po par letih so kot novi. In vedno lepše kolekcije imajo. wub.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 11:01 AM



meni so morda rahlo preveč načičkani. drugače pa jim nikoli nisem posvečala prevelike pozornosti. morda neupravičeno, ker sicer tudi marsikdaj vidim kaj luštnega na plakatih. mam edino nekaj njihovih gat.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users