Jump to content


Photo

Krema/serum - CLINIQUE Superdefense Normal to Dry Skin


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 02:05 PM

.
Tale krema je pa perfekcija..... sestavinsko je takorekoč popolna, ima tudi zanesljivo UV zaščito (25). Varianta za "normalno do suho kožo" je kot ustvarjena zame. Sprva me je malo motilo to, da se mi je kar dolgo vpijala. Ampak sem se navadila in sem pač pred nanosom pudra počakala par minutk in takrat postorila kaj drugega. Uporabljam jo skozi celo leto, v toplejših dneh se mi ne zdi pretežka, v mrzlih se mi ne zdi prelahka. Perfektna je, no! :=) Embalaža je meni se za zaljubiti (sicer bi bila bolj primerna pumpica, tudi za ohranjanje AOK, ampak tale je ena najlepših, kar ji je videlo moje oko :=) ). Cena ni ravno privlačna (okoli 12k za 50ml - zagotovo se splača vzeti večje pakiranje) - ampak če vzamemo v poštev vse pluse, ki jih ima krema (sestavine, sama tekstura in odlična mazljivost - kar pomeni, da jo imaš resnično za dolgo časa..... brez vonja), pač nimamo ob nakupu slabe vesti.
Edino si je treba roke po nanosu vredu oprat, če vas zasrbi oko - mene je in si jih nisem in pol sem mela razdraženo kakih 14 dni...... to je bojda zaradi gore antioksidantov, s katerimi se krema ponaša..... tako da pazite pri čohanju oči! :=)
S kremo sem v glavnem nadpovprečno zadovoljna. Sicer mi je je zmanjkalo (imam je še cca. za 3 nanose), ampak sem prepričana, da, ko pridem k denarju :=), jo ponovno kupim - saj boljše na tržišče po moje itak ne bo. :=)


IPB Image


Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 25 October 2006 - 01:55 PM

Kremica me je kar navdušila...je moja najnovejša pridobitev biggrin.gif Je pa res, da sem pričakovala mogoče še malo bolj gelast učinek..oz. še bolj lahko strukturo, ki bi bila še malo bolj 'vodena'...drugače super....cena izdelku primerna....tudi vpšrije se krasno!

Ocena 4/5
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users