Jump to content


Photo

Insanity


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 July 2013 - 08:45 AM

a se je katera že lotila teh ubijalskih treningov? Mislim da je Barbarina nekaj pisala...

Jaz sem začela loudat zdaj tole in že itak vem da bom umrla, ker nimam nič kondicije, ampak NIČ. Pa da vidmo.


  • 0
 

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 July 2013 - 09:21 AM

Jaz sem delala nekaj časa, ampak mi ni ustrezalo, ker je preveč + psihično mi ne gre skozi. Trening je pač osnovan tako, da delaš trikrat iste vaje in potem zadnja ponovitev je res na vso moč. Jaz pa nisem tak človek, da bi se gnala in potem sem pač delala bolj "kolikor sem lahko" in na koncu treninga nisem bila zadovoljna. Zato sem prej napisala tisto o "psihično". To mi je zbijalo motivacijo.

 

Zdaj vadim raje Jillian in mi bolj ustreza.


  • 0
Viens, reste ici!

#3 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 July 2013 - 10:25 AM

Ja razumem kaj hočeš povedat.

Ma ne vem, jaz rabim eno vsakodnevno vadbo. Vem da imam kar se kardia tiče dolgoročno vzdržljivost, pri moči in unem intenzivnem hitrem kardiu pa čist odpovem. to me še najbolj skrbi. Ampak okej, da vidimo. Tudi prehrana me zelo zanima, kakšna je pri tem workoutu.


  • 0
 

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 July 2013 - 10:34 AM

Saj pri prehrani mislim da ne moreš neke tople vode odkrivat.


  • 0
Viens, reste ici!

#5 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 July 2013 - 11:10 AM

Jaz sem delala Insanity, po programu. Fajn je to za pozimi, poleti ne bi tega delala, ker imam še drugih aktivnosti polno in bi blo preveč potem, ker to je res intenzivna vadba. Prehrani pa nisem sledila po tem programu.


  • 0

#6 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 July 2013 - 11:15 AM

Barbarina, a naj kot začetnica čist prilagodim vaje?

Btw, koliko kcl se pri teh vadbah skuri?

jaz bom pa kar sledila tudi prehrani...Če bom le lahko. Mi je pa jasno da se zna zgodit da bo teža na začetku poskočila.


  • 0
 

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 July 2013 - 11:22 AM

Fiona sori, ampak ti si malo smešna.

Najprej se pritožuješ kako zelo si suha in kako nimaš nič jošk in kako moreš par kil gor dat (tudi zaradi ginekoloških problemov). Potem napišeš kako si obsedena s številko na tehtnici in če ti pokaže preveč potem nisi zadovoljna.

Zdaj pa hočeš v nek tak ekstremni program, pa zraven še držat ne vem kakšno prehrano. Meni se to za tvoje telo ne zdi primerno. Takšne aktivne treninge potrebujejo tisti ljudje, ki imajo res prekomerno telesno težo, ki morajo zgubit maščobo in tonirati telo. Ti pa six pack že imaš (tako praviš).

 

Raje se gibaj 3x, 4x na teden, delaj kardio, kake vaje za moč in jej lepo uravnoteženo. Pa tudi kozarec vina tu in tam te ne bo ubil, mogoče je čas da si priznaš, da se alkoholu nikoli ne boš popolnoma odpovedala.


  • 0
Viens, reste ici!

#8 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 July 2013 - 11:35 AM

Fiona, delaj, kolikor lahko. Itak ne boš zmogla vsega na začetku. Pa fuuul je pomembno, da paziš na izvedbo vaj. Predvsem na hrbtenico.

 

Ta vadba v osnovi ni namenjena hujšanju, bolj pridobivanju mišic, sploh če začneš na taki točki, kot si ti. Jaz sem cca. 2 kg takrat pridobila na račun mišic, predvsem na nogah in zadnjici.

 

Ti pa tudi jaz, glede na tvoje ginekološke težave, tega ne bi priporočala. Je preveč intenzivno. Raje kake workoute iz tiste strani, ki sem jo takrat prilepila. Ali pa od Jillian.


  • 0

#9 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 July 2013 - 12:07 PM

Ana, hvala za tvoje mnenje, ki ga ne potrebujem.

Kako je s poškodbami hrbtenice vem, sem jo že imela, ker nisem pravilno izvajala vaj. Zdaj zaradi pilatesa vem kako je treba držat hrbtenico. In kolena. In rit.

Poleg tega si res želim pošlihtat prehrano, ker so stvari ušle močno izpod kontrole in obrokov sploh nimam, skoz samo neke snacke po katerih sem cel čas lačna teža mi gre pa lih tko gor pa še zdravi niso. Red bi rada to je vse.


  • 1
 

#10 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 July 2013 - 12:14 PM

No moje mnenje je, da probaš in sama vidiš, če ti ugaja ali ne.


  • 0

#11 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 July 2013 - 08:03 PM

No, jaz sem začela in sem navdušena.

Ne mislim delat vsak dan, pazim da imam najmanj en dan pavze, ker drugače ne vem kaj bi se zgodilo. Danes sem komaj zlezla po stopnicah, meča me bolijo grozljivo.

A je ves čas poudarek na spodnjem delu telesa? Nikoli v lajfu me od česa še niso tako bolele noge in rit.

Pijem magnezij vsak dan, je malo boljše.

Švicnem fino in pazim na utrip, sem pa svetlobna leta od njihovega tempa, jaz delam vse tir ponovitve z enako hitrostjo, pazim da se gibam ko se oni, tudi če samo joggiram.... Konec koncev mi je važno da 40 minut delam nekaj zase. Če bo iz tega kakšen rezultat pa tudi super. Glede na to da nimam nič moči imam občutek, da se bo kljub temu, da sem vadbo prilagodila svojim sposobnostim...poznalo.

Drugače mi kar se utrujenosti tiče ne bi bil problem delat vsak dan, ampak ob takem musklfibru se mi zdi rahlo nemogoče. A kdaj mine? Najbrž ja...


  • 0
 

#12 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 01 August 2013 - 01:26 PM

Seveda mine, po kakem tednu... samo pol ko pride drugi del, omg, boš vidla :D

 

Oni, ki so na posnetku, so v bistvu trenerji, tak da je ok, če delaš manj. :) Ja, je v večji meri poudarek na spodnjem delu, meni so se na nogah mišice ful okrepile, preveč, pa rit mi je fajn zrastla. :)


  • 0

#13 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 August 2013 - 08:35 PM

 Ja, je v večji meri poudarek na spodnjem delu, meni so se na nogah mišice ful okrepile, preveč, pa rit mi je fajn zrastla. :)

 

Evo, to rabim. :D Trebuh imam super, noge in rit pa ... :/

 

Vprašanje: a je full skakanja pri tej vadbi? Imam namreč alergično sosedo v spodnjem štuku. :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2013 - 09:40 PM

Ogromno skakanja... Jaz si tega v bloku delat ne predstavljam, ker je skoraj samo skakanje ves čas.


  • 0
Viens, reste ici!

#15 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2013 - 09:44 PM

Meni sploh ni jasno, kako lahko take mazohistične vadbe izvajate v taki vročini. :S


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#16 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 August 2013 - 09:49 PM

Ja, se strinjam z Ano glede skakanja.


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#17 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 August 2013 - 09:52 PM

OK hvala, torej odpade. :( Jina, jaz že za jesen planiram, haha. Zdaj je samomor da to izvajaš, sploh brez klime. :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2013 - 09:57 PM

Kinky, poskusi Jillian. Meni je ona všeč.


  • 0
Viens, reste ici!

#19 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 August 2013 - 10:07 PM

Hvala, mogoče bom res, nekaj časa nazaj sem sicer že začela, pa potem obupala. Saj drugače precej tečem, ampak zelo rada bi delala še malo na definiciji. :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 August 2013 - 11:58 AM

Kinky, ja res je mal samomor :D

Jaz sem mokra kot da bi me en z vodo polil, ampak pašeeee...

Sam v sobi kjer delam mam 26 stopinj, tko da ni nč groznega.

 

 Fant pravi da ne sliši, pa jaz delam to vadbo v five fingersih, s teniskami se pa res verjetno ful sliši.

 

No Pure cardio je pa za žile rezat, 20 minut nič pavze...Groza.

Danes mam off pol pa sledi cardio recovery, sam to je pa bolj walk in the park sm vidla.

 

Aja poročam da je muklfibr že skorajda izginil.


  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users