Jump to content


Photo

NOVOSTI


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#141 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 February 2010 - 09:46 PM

Od nove Schwarzkopf Essensity kolekcije sem si kupila šampon za volumen. Komaj čakam vikend, da ga sprobam. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#142 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2010 - 05:50 AM

Kakšne so pa cene? Priporočam se tudi za sestavine. smile.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#143 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 February 2010 - 09:16 AM

Šampon je okoli 10€, mislim, da so maske okoli 13€. Bom nalepila med vikendom sestavine.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#144 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2010 - 12:39 AM

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#145 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 April 2010 - 02:18 PM

Ni to v tigijevi akciji?
  • 0

#146 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2010 - 04:46 PM

Ja, ampak je tudi novost. smile.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#147 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 20 April 2010 - 08:26 PM

Ne vem,ce je novost ampak danes sem v nasem dm videla dve kolekciji (sampon+balzam) Garniera,ki ju se nikoli do zdaj nisem videla.

Prva:
IPB Image IPB Image

Za drugo nisem nasla slik. Druga kolekcija je aloe vera,cisto bela embalaza.

  • 0

#148 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 20 April 2010 - 08:28 PM

Ja, je novo tole. Majo 4 nove kolekcije, za suhe, barvane, tanke in normalne lase.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#149 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 April 2010 - 03:09 AM

Ja, res je. Kolekcije so tale rdeča na sliki, potem bela z aloe vero, oranžna kolekcija z neko rožo in rumena z avokadom. Jaz imam balzam iz rdeče kolekcije, mi ga je prijateljica prinesla iz Zagreba še preden so zadeve prišle k nam in gre za super stvar, tudi sestavine so presenetljivo fajn, efekt pa sploh - balzama se malo porabi, hitro in učinkovito se razporedi, predvsem pa krasno razvozla in zgladi lase, pa še vonj je simpatičen. Aja, zdej sem se spomnila, imela sem tudi oranžen balzam, Dragica mi ga je prinesla iz Italije in mi je bil najprej vonj super (klasični vonj po kremi za sončenje), ampak sem se ga že po prvi uporabi naveličala.

V tujini je še ena kolekcija in sicer z jajcem, ki pa je pri nas nisem zasledila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#150 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 06 May 2010 - 06:59 PM

IPB Image
  • 0

#151 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2010 - 07:45 PM

Tole pa sprobam ob prvi priložnosti. smile.gif Mi je že una prejšnja linija, z vanilijo ful dobra
  • 0

#152 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 May 2010 - 03:48 PM

Jaz imam tisti šampon z avokadovim oljem in karite maslom pa je ful fajni, bom sprobala še balzame. Šampon res ful fajn že sam razvozla lase ampak se vseeno malce prej zmastijo kot ponavadi kljub temu, da je olja in masla v šamponu minimalno
  • 0

#153 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 May 2010 - 11:50 AM

QUOTE(DiLeMa @ 21. 4. 2010 - 4:09) View Post

V tujini je še ena kolekcija in sicer z jajcem, ki pa je pri nas nisem zasledila.


Imajo tudi pri nas - v Intersparu za €2.09 smile.gif

V DM imajo le nekaj različic, po ceni €1.99

(preverjeno danes)

IPB Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#154 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 May 2010 - 01:00 PM

A ta z jajcem je sestavinsko vredu?
  • 0

#155 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 July 2010 - 12:07 PM

Balea ima novo kolekcijo, poimenovano Glücks-Momente.

Med izdelki je tudi šampon, ki ni sestavinsko nič posebnega, je pa meni lepega, svežega vonja.

IPB Image IPB Image

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dicaprylyl Ether, Panthenol, Lauryl Alcohol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, PEG-4 Distearyl Ether, Citric Acid, Potassium Sorbate, Limonene, Niacinamide, Distearyl Ether, Linalool, Phenoxyethanol, Alpha-Isomethyl Ionone.


Šampon za obremenjene lase, ki so po uporabi šampona občutno bolj voljni in sijoči.
Lase neguje in jih vsakodnevno oskrbi s potrebno vlago.
Struktura vitaminov B3 in B5 neguje vaše lase in jih naredi voljne.
Posebno nežna receptura brez silikonov.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#156 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25257 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 July 2010 - 03:05 PM

zakaj ni fajn, da so not silikoni? hmm.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#157 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 04 July 2010 - 09:14 AM

Ker delajo plasti silikonov okoli lasu in npr. če je v šamponu, potem balzam/maska, ki jo/ga naneseš po šamponiranju ne prodre tako fajn v las in posledično las ni globinsko nahranjen kot bi sicer bil.
Jaz se jih v šmponih izogibam, v balzamih in maskah pa me ne skrbi toliko, ker itak z šamponiranjem potem spravim silikone iz las.
  • 0

#158 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2010 - 09:35 AM

Jaz mam to peno za britje, ful lepo diši. Pa kremo za stopala sem vohala, tud diši. laugh.gif
  • 0

#159 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25257 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 July 2010 - 10:01 AM

QUOTE(november.rain @ 4. 7. 2010 - 10:14) View Post

Ker delajo plasti silikonov okoli lasu in npr. če je v šamponu, potem balzam/maska, ki jo/ga naneseš po šamponiranju ne prodre tako fajn v las in posledično las ni globinsko nahranjen kot bi sicer bil.
Jaz se jih v šmponih izogibam, v balzamih in maskah pa me ne skrbi toliko, ker itak z šamponiranjem potem spravim silikone iz las.


hvala!

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#160 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 July 2010 - 07:15 PM

The Body Shop Eco Conscious Rainforest Hair Care

http://www.thebodysh...t-haircare.aspx
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users