Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#121 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 29 November 2007 - 09:28 AM

Ni nujno smile.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#122 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 November 2007 - 11:20 AM

Tale maska je izredno hranljiva, zato lahko zmasti lase. Jaz ti predlagam, da masko nanašaš samo na spodnjo polovico las, nikoli čisto ob lasišču, na koncu pa le glej, da boš masko zelo dobro sprala z mlačno vodo (ne sme bit prevroča). Jaz spiram lase zelo dolgo, sploh kadar uporabim kakšno tako bolj gosto, hranljivo masko/maslo ... treba ene par minut ornk spirat in se še posebej posvetit spiranju lasišča. Kako dolgo si pa imela masko na laseh?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#123 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 29 November 2007 - 11:33 AM

Uh masko sem mela kar en čas gor. Kakšnih 45 minut. Mogoče pa sem res premalo spirala lase. Sicer pa mi maska zlo fajne laske naredi biggrin.gif
  • 0

#124 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 November 2007 - 11:42 AM

Ja, sej prav, da imaš tok časa gor. Pa preden jo naneseš, lase fajn sfrotiraj, da ne bodo premokri. Spiraj pa res dobro, jaz spiram kar ene par minut pod tušem in sploh lasišču se ful posvetim, da nič ne ostane gor.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#125 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 29 November 2007 - 11:44 AM

Hvala DiLeMa zlata si thumbup.gif
  • 0

#126 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 December 2007 - 08:37 PM

Bom kar tle vprašala.

A bi znala meni katera povedat, kako se izgovori Joico? Je kakšna posebna fora? Rada bi namreč konec zime kupila K-PAK Deep Penetrating Reconstructor, da pridejo lasje od te centralne malo k sebi, pa nočem v frizerskem salonu izpast kot en debil. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#127 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2007 - 08:45 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 12. 2007 - 20:37) View Post
Penetrating


oops.gif

Blesava sem, oprostite. laugh.gif


Po moje JOKO. laugh.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#128 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 December 2007 - 08:54 PM

Hahaha, če me tale conditioner še spolno zadovolji, pol je pa sigurno vreden zasoljene cene. oops.gif

Joko, hmm, čisto možno. Js sem tudi na kej takega ciljala, ampak nisem 100%. Kaj pa če je Đoko? tongue.gif

A kdo ve za zihr kak se reče?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#129 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2007 - 09:02 PM



Vstopi nadvse šegavo v salon, pa reči "jaz bi mela joko ali đoko, hm, kako se sploh prav reče?" in potem ti bo morda ona v salonu povedala, čist možno pa je, da tudi ona nau vedla. Jaz bi tak naredila, no. =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#130 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2007 - 09:05 PM

v mojem salonu recejo đojko hmm.gif cigava firma pa je joico? mislm iz kere drzave
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#131 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 December 2007 - 09:25 PM

Če je angleška zadeva, pol je pomoje Đoiko.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#132 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2007 - 09:27 PM




Iz ene strani:

... Joico Profesionalne nege las, ki ga je ustanovil frizer iz Južne Kalifornije ...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#133 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2007 - 09:30 PM

pol je pa pomoje res đojko
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#134 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 December 2007 - 03:14 PM

Jaz sem pa vedno mislila, da je ĐOJSO biggrin.gif Dobro da ne uporabljam te besede biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#135 Medo

Medo

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 27 December 2007 - 06:38 PM

Najdla full dober regenerator za lase od Martisa. smile.gif

Dvakrat uporabila pa se mi zdi, da je razlika v mojih laseh opazna.
Ker se barvam mi je pa pomagal tudi da se barva obdrži malo dlje.

Nisem zasledila, ker bi bilo preveč za brat, ermm.gif katera olja so najboljša za konice las??

lep pozdrav

  • 0

#136 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 27 December 2007 - 08:29 PM

Glede na to, da si šele dvakrat uporabla, nemorš že vedet da se bo barva res dlje obdržala. okej, kompliciram rolleyes.gif

olivno olje je zakon za konice.
  • 0

#137 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 02 January 2008 - 03:10 PM

Revlon-hair days substance
Kaj s tem ima katera izkušnje? Sestavine sem iskala pa jih ne najdem hmm.gif
  • 0

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2008 - 09:40 PM

Imam pohlevno prošnjo žalostnega, razbitega in krvavečega srca (ki pripada meni). cry.gif

Tle v Celju nikjer ne najdem salona, ki drži Joico izdelke in me zanima, če je tle katera, ki v kakšnem salonu kupuje te zadeve in bi mi lahko kupila in poslala Joico K-PAK Deep Penetrating Reconstructor. Pa da bi mi potem poslala lepo z odkupnino, poštnina seveda tudi moja! Sem pa zanesljiva oseba in definitivno izvršim dogovorjeno, da se ne bo ktera bala, da bi v prazno pošiljala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15457 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2008 - 10:50 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 1. 2008 - 21:40) View Post

Deep Penetrating Reconstructor.



Hahahahah, to ziher uporablja Jenna Jameson.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2008 - 10:53 PM

Ja, sva vulgaren naziv tudi z Jenno opazili. oops.gif To me je sicer še posebej spodbudilo k nakupu, če sem iskrena. twisted.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users