Jump to content


Photo

Spovednica


  • Please log in to reply
19531 replies to this topic

#21 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2006 - 08:18 PM

QUOTE(cvetkolinka)
QUOTE(Princeska)
QUOTE(cvetkolinka)
Spogledujem se na veliko z enim dečkom, čeprav sem, hm, ''taken''.


ne tega delat...


it iz tootali inoccent, ker je moj dečko.. najboljši, ka naj rečem. Neverjeten, tootali not lajk ostali pobi. Ttle je pa sam.. pumpanje mojga ega, da še privlačim ostale, itak pa ne kaže kakega maksimalnega interesa for me, gre samo za, kot že rečeno, popolnoma nedolžno in vsakodnevno flirtanje. A zdej če mam poba morm pa kot en konj samo naravnost gledat in črtat vse dečke, ki jih poznam?.. ne.. najbrž si samo narobe razumela. Itak vedno mal flirtamo v komunikaciji z naspritnospolnim bitjem, če le ta kolikotoliko ustreza našim hm, merilom za bolj pošteno obravnavanje. Hja. ot sm.


ne vem, mogoče sm sam pač zadnje čase občutljiva na take stvari... nism pa nč tko misnla!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2006 - 08:39 PM

QUOTE(_M_)
predvidevala sem, da ima krajše in mi zato ni blo jasno, zakaj jih mehčat..ne vem, no... rolleyes.gif

Ja bolj so kratke, bolj je fajn, če se jih zmehča. Saj si tudi vsi tipi, ki jih poznam, najprej pošteno zmehčajo fris, preden se grejo brit... tudi, če se brijejo vsak drugi dan.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 07 September 2006 - 10:34 PM

Moj greh je pa da se že ceu teden švercam na bus oops.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#24 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 08 September 2006 - 08:22 AM

Zlagala sem se zakaj zamujam na šiht (zaspala sem, pa še kartico sem pozabila, ko sem natankala poln tank bencina... Pa smo čakal wink.gif )
  • 0

#25 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 September 2006 - 08:34 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(_M_)
predvidevala sem, da ima krajše in mi zato ni blo jasno, zakaj jih mehčat..ne vem, no... rolleyes.gif

Ja bolj so kratke, bolj je fajn, če se jih zmehča. Saj si tudi vsi tipi, ki jih poznam, najprej pošteno zmehčajo fris, preden se grejo brit... tudi, če se brijejo vsak drugi dan.


Ajaaa, to je bilo mišljeno kot pred britjem idea.gif
res nism pomislila na to, ker si jih sama ne brijem, ampak odstranim z Veet kremco biggrin.gif

*malo prej sem se naredila, da me ni doma, ko je poštar zvonil, zaradi ene priporočene pošiljke (zame, seveda). Ampak se mi res ni dalo dol.. rolleyes.gif .
  • 0

#26 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2006 - 08:27 PM

Nadvse in najbolj sem si želela, da ena punca (ki je drugač čist super) skenlsa in odjebe mojga bivšega, ki jo vneto obletava...

Zanalašč nisem poklicala ene kolegice na žurko, ker bi bla spet v središču pozornosti... Tko sm jo mela več zase... oops.gif oops.gif Sj mi je žal...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#27 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17761 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 11 September 2006 - 07:55 AM

Ali je polž naredil samomor?

Z morja je k meni v kuhinjo zašel čisto majhen polž. Parkiral je ob flaši olivnega olja in se tam zaslinil. Ko sem včeraj prišel domov, je bil košček lupine njegove hišice na flaši, ostanek pa je ležal pri steklenici na pultu. Pojava si ne znam drugače razložiti. sad.gif
  • 0

#28 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 September 2006 - 11:39 AM

Eden od staršev me neznansko nervira, ker vedno vse "narobe" naredim in nisem nikoli dovolj dobra, v mislih sem ga tako popljuvala, da sama sebi ne morem verjeti, da sem zmožna takih negativnih čustev...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 11:42 AM

QUOTE(Errol)
Ali je polž naredil samomor?

Z morja je k meni v kuhinjo zašel čisto majhen polž. Parkiral je ob flaši olivnega olja in se tam zaslinil. Ko sem včeraj prišel domov, je bil košček lupine njegove hišice na flaši, ostanek pa je ležal pri steklenici na pultu. Pojava si ne znam drugače razložiti. sad.gif


Hmmm ... žalostno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 11:43 AM

QUOTE(inchika)
Eden od staršev me neznansko nervira, ker vedno vse \"narobe\" naredim in nisem nikoli dovolj dobra, v mislih sem ga tako popljuvala, da sama sebi ne morem verjeti, da sem zmožna takih negativnih čustev...


jaz kar naravnost povem. ravno pred dnevi sva meli z materjo spet enega značilnih 'prepirov'. pač ne gre drugače, ker ne mislim pa samo požirat tega, čemur ona pravi, da je itak za moje dobro. zraven pa je tako patetična, da mi poleg živcev zlahka razpara še kaj drugega.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#31 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 September 2006 - 11:45 AM

[quote=Špela][quote=inchika]Eden od staršev me neznansko nervira, ker vedno vse \"narobe\" naredim in nisem nikoli dovolj dobra, v mislih sem ga tako popljuvala, da sama sebi ne morem verjeti, da sem zmožna takih negativnih čustev...[/quote]

jaz kar naravnost povem. ravno pred dnevi sva meli z materjo spet enega značilnih 'prepirov'. pač ne gre drugače, ker ne mislim pa samo požirat tega, čemur ona pravi, da je itak za moje dobro. zraven pa je tako patetična, da mi poleg živcev zlahka razpara še kaj drugega.

Sploh ne sprejema mojega načina razmišljanja in odločanja...pol pa vse s sestro primerja in seveda sem jst dosti slabša od nje...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 11:49 AM

QUOTE(inchika)
Sploh ne sprejema mojega načina razmišljanja in odločanja...pol pa vse s sestro primerja in seveda sem jst dosti slabša od nje...


enako - jaz se niti več ne trudim česarkoli razlgat, kaj šele obrazloževat mojega načina mišljenja. itak je to vse brez haska. in tako pristanemo samo še na najnujnejši komunikaciji, kar meni čisto paše. mene pa nonstop primerja z mojim hiperinteligentnim bratom, ki je vse naredil v rokih, ma vpisan doktorat in blablablabla.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 September 2006 - 11:53 AM

[quote=Špela][quote=inchika]Sploh ne sprejema mojega načina razmišljanja in odločanja...pol pa vse s sestro primerja in seveda sem jst dosti slabša od nje...[/quote]

enako - jaz se niti več ne trudim česarkoli razlgat, kaj šele obrazloževat mojega načina mišljenja. itak je to vse brez haska. in tako pristanemo samo še na najnujnejši komunikaciji, kar meni čisto paše. mene pa nonstop primerja z mojim hiperinteligentnim bratom, ki je vse naredil v rokih, ma vpisan doktorat in blablablabla.

kdo bi si mislil da sva si podobni wink.gif
Hja, sam meni je težko tko živet...me možgansko biggrin.gif utruja

  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25691 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 11:56 AM

Dobivala sem se z nekom, nakar sem izvedela, da ima zaročenko. Izvedela sem, kdo je, ji prek MSN vse povedala nato pa poslala še 50 strani logov (quick print, da ni šlo preveč tinte smile.gif ).
V bistvu sem mu uničla zvezo tik pred poroko.

Mene ne bo mel noben za norca... twisted.gif
  • 0

#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 12:01 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Dobivala sem se z nekom, nakar sem izvedela, da ima zaročenko. Izvedela sem, kdo je, ji prek MSN vse povedala nato pa poslala še 50 strani logov (quick print, da ni šlo preveč tinte smile.gif ).
V bistvu sem mu uničla zvezo tik pred poroko.

Mene ne bo mel noben za norca... twisted.gif


[size=9]pardon me, ker se vtikam, ampak zveze nisi uničla le njemu, pač pa tudi njej. meni se to ne zdi prav, da se takorekoč vtikaš v stvari, ki se te ne tičejo - njuno razmerje. zakaj nisi enostavno njega poslala v tri krasne in se ga losala? taka dejanja pravičniškega besa mene čisto podkurijo. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#36 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25691 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 12:11 PM

1. grozno sem se počutila, ker je njo varal z mano
2. nikomur ne privoščim, da bi bil z nekom, ki ga vara
3. če bi bila jaz na njenem mestu, bi bila hvaležna, ker potem ne bi več živela v laži
4. verjemi, da sem dobro premislila, preden sem jo kontaktirala
5. s tem dejanjem sem njemu storila slabo, njej pa dobro, ker se je znebila prevarantskega kretena.
  • 0

#37 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 12:38 PM

mami sm že spet pojedla celo jedilno čokolado za peko. Ovitek sm pa pustila kr tam, da ne bi takoj opazila, samo ko bo, bo zelo jezna, ker ji vedno pojem jedilno čokolado, glih ko hoče ona kej speči oops.gif biggrin.gif
  • 0

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 12:39 PM

QUOTE(ananas)
mami sm že spet pojedla celo jedilno čokolado za peko. Ovitek sm pa pustila kr tam, da ne bi takoj opazila, samo ko bo, bo zelo jezna, ker ji vedno pojem jedilno čokolado, glih ko hoče ona kej speči oops.gif biggrin.gif


bejž hitro nov zavitek kupit preden porajta. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#39 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 11 September 2006 - 04:49 PM

spet ugotavljam, da mi je en fant še vedno všeč, čeprav lažem sebi in drugim ter si govorim da mi ni več všeč.
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#40 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25257 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 September 2006 - 04:54 PM

mal mam slabo vest, ker ni tok dolg, odkar sva z mojim koncala, pa mam ze enga ugledanga (u bistvu mi je ze od nekdaj po malem usec oops.gif ).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users