Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - NEUTROGENA Visibly Clear 2v1 Gel/Maska


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 09:53 PM

Zelo, zelo dobra čistilna maska, ki perfektno in globinsko očisti kožo, po uporabi polt kar zasije, je lepo napeta in sijoča. Maska ima rahel hladilni učinek, ki meni zelo paše. Je zelo lepo mazljiva in se ne packa, nanese se jo torej zlahka, tudi pri spiranju ni nobenih problemov. Vsebuje salicilno kislino, ki je odlična za globinsko čiščenje kože. Poleg tega maska tudi zelo prijetno diši. Tudi kot gel se zadeva zelo izkaže, peni se ne preveč, vendar pa daje občutek zelo čiste in sijoče kože.

Embalaža je meni zelo všeč, količina je velikodušna, cena pa primerna, menda okoli 1500 tolarjev.

IPB Image

5/5 (odlično)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 August 2006 - 09:58 PM

Dobra maska-sestavinsko, le mentol je moteč in se ga kar čuti, torej če uporablajte kot gel vsak dan je pomoje preagresivno-vsaj zame je bila pa imam kar mastno kožo, drugače kot maska,ki se jo uporablja dvakrat na teden npr. je pa super ker zelo lepo očisti obraz, pomiri majhna vnetja in da lep čist enakomeren videz-nekoliko tudi zmanjša porice,vendar je ta efekt kratkotrajen-na žalost. ni draga oz za vsebino in kar vredu efekt je precej ugodna.
Je bele barve,mazljiva, ne porabi se je veliko, in zelo lepo diši-isto kot krema iz te kolekcije. kot gel se ne peni oz res minimalno.

Ocena:4 zaradi mentola.
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:48 PM

.
Imam sicer suho kožo, ampak v zadnjem času se ji je začelo mešati in dobivam kr ene "nepravilnosti", ki niso značilne za suho kožo. No in sem se odločila, da si kupim tole reč od Neutrogene. Izkazuje se, da sem se dobro odločila. Uporabljam ga zgolj kot masko, funkcija gela je pa zelo dobrodošla, ko si masko spiramo iz obraza - se fino zapeni in tako bolj prijetno spere z obraza. Edino enkrat sem ga uporabila kot gel, vendar pa se kot odstranjevalec mejkapa ni dobro odrezal, saj tudi srednje močnega ni popolnoma odstranil - tako ga sedaj občasno uporabim zgolj za ofrišanje. Hladilni učinek je izredno močan (pri maski itak, pa tudi pri funkciji gela), sem bila kar presenečena. Fino se nanaša, a se utegne zapackati pokrovček. Sestavinsko torej dobra stvar, moja koža je po uporabi res skorajda kot prerojena. Napeta, gladka, mehka. Cena za 150ml se mi zdi ugodna, natanko 1429 sit v Muellerju. Embalaža je meni zelo všeč, tuba. Verjetno po porabi spet kupim.

Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi skrajne nagnjenosti pokrovčka k packanju)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 11:08 AM

Tale izdelek sama uporabljam samo kot masko in je za mojo mešano kožo, občasno nagnjeno k nečistočam res daleč najboljša maska na tržišču! Koža je že takoj po uporabi te maske videti bolj zdrava, gladka in sijoča. Zaradi vsebnosti salicilne kisline tudi dobro pomaga pri odpravljanju mozoljev. Res čudovita maska, ki je sigurno ne bom zamenjala.


Ocena: 5
  • 0

#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 02 November 2006 - 06:43 PM

všeč mi je nizka cena, sploh zato, ker se izdelek noče in noče porabit smile.gif

pri uporabi pa lahko povem, da me moti mentol, po odstranitvi maske mi kožo zateguje, nekak mi ni pretirano všeč, zato 3
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#6 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 13 November 2006 - 08:19 AM

Kakšne dva tedna nazaj sem dobila testerček te maske. Vsi vemo, da testerji niso ne vem kako ogromni, pa sem jo kljub temu imela za nekaj dni. Uporabljala sem jo in kot gel in kot masko. Prve tri dni so se mi začel kr pojavljat mozoljčki (ki jih prej ne da jih ni blo, ampak niso bli vidni sem zdej dojela) in mi je moj reku, pa dej ne uporabljat, zgleda ti ne odgovarja. Pa sem rekla, veš kaj, dam ji dober teden časa, pa bomo vidl. No, po tem se je zgodba nadaljevala drugače. Koža se mi je začela vidno čistit in sem ugotovila, da so bli ti mozoljčki v bistvu ena "čistilna akcija" na mojem obrazu in da če jih prej nisem vidla, to ne pomen, da jih ni blo. Koža se mi je vidno vidno očistila, tako lepo sije kot še nikoli! Itak da sem po tem takoj letela po to masko/gel in enostavno ne morem več brez nje!!! thumbup.gif

Se pravi 5/5
  • 0

#7 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 22 April 2007 - 02:16 PM

tudi jaz ta gel uporabljabljam kot masko, in mi je naravnost odličen...prav fajn "popuca" mojo kožo, po uporabi je pa mehka in sijoča. Cenovno je ugoden, če posebaj ker se ga porablja zelo malo, tako da bo verjetno pri meni kar dolgo trajal.

5/5...zagotovo še kupim
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#8 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 23 April 2007 - 12:44 PM

Ta izdelek bom ocenila kot masko, ker ga kot gel ne uporabljam. Maska vsebuje glino, salicilno kislino in mentol, ki meni zelo paše na kožo. Po odstranitvi kožo zateguje, a se vse popravi s tonikom ali kremo. Kakšnih posebnih rezulatatov glede mozoljev nisem opazila, je pa koža po uporabi zelo gladka in ima zdrav sijaj.
Ocena: 5
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#9 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 August 2007 - 11:04 AM

Tole masko sem si kupila tudi sama. Do zdaj sem jo uporabila 2x. Kožo res dobro očisti, všeč mi je hladilni očutek (sploh pri teh temperaturah). Po uporabi je bila koža napeta in sijoča. Sumim, da mi je ''odstranila'' tudi nekaj ogrcev. Tudi pri izpiranju ni problema saj se lepo speni. Cena je zelo ugodna, glede na velikodušno količino. Edina minusa sta nagnjenost pokrovčka k zapackanosti, ter občutek zategovanja obraza, ko se maska suši. Ko mi je zmanjka, jo spet kupim.

Ocena: 4 (zaradi dveh malih napakic)
  • 0

#10 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 11 August 2007 - 02:05 PM


Preden jo nanesem si naredim pilng z Neutrogeno - proti ogrcami, ki prav tako vsebuje salicilno kislino.In tukaj ce zacne pravljica - Neutrogena Maska. Nanese se je enostavno brez velikih packarij. Zaradi mentola ima hladilen ucinek. Cez nekaj casa se maska posusi.Sicer pise, da bi jo naj imela 5-10 min vendar jo odstranim, ko se popolnoma strdi.Obraz je potem napet in vidno cist.
Kot gel jo ne uporabljam.Se mi zdi skoda + obraz si cistim dnevno z cistilnim mlekom.Masko nanesem 1x na teden in..mmm kako je pasalo danes,zjutraj.. biggrin.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#11 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 13 September 2007 - 01:22 PM

Soliden izdelek. Lahko se uporabi kot gel ali kot maska. Večinoma ga uporabljam kot masko. Prednost je, da ne izsuši kože, jo dobro očisti, da osvežujoč občutek, slabost pa, da je vonj preagresiven (mentol) in da se težko spira s kože. Poleg tega se tudi meni pokrovček stalno packa kljub vestnem čiščenju. Vsebina je za dolgo časa, cena ugodna: cca. 6 eur.
ocena 4.

  • 0

#12 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 September 2007 - 03:23 PM

Jaz pa tej maski/gelu dodelim zelo slabo oceno in to zaradi tega, ker mi je naredila pošastne mozolje. Edini plus je cena in radodarna količina.

2/5
  • 0
Viens, reste ici!

#13

  • Guests

Posted 21 October 2007 - 11:43 AM

Super! Zadevo uporabljam kot gel in kot masko in se v obeh primerih odlično obnese. Imam jo že kakšen mesec, pa se mi zdi, da je še nič nisem porabila. Noro. Naredi lepo kožo, pa še lepo diši.
Same pohvale!

Ocena:5

  • 0

#14 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2007 - 11:10 PM

Žal me je ta izdelek razočaral. Po njem sem imela zelo razdraženo kožo, pojavili so se tudi mozolji. Očitno to ni zame.

Ocena: šenkana dvojka, ker je cena solidna.

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users