Jump to content


Photo

GSM aparati


  • Please log in to reply
1818 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 07:21 PM

Katere GSM aparate imate in s katerimi ste bili najbolj zadovoljni? Na kaj gledate, ko kupujete mobitel?
  • 0

#2 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 23 February 2006 - 07:26 PM

js mam sony eriksona (kaj js vem kako se napiše prou:P) z200 pa je čist kul, sicr bi rada kšnga novga k bi meu kamerco pa mp3. biggrin.gif
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 February 2006 - 07:27 PM

Jaz imam Nokio 3510i. Mi je čisto v redu, ker niti ne klicarim, niti ne pošiljam SMSjev, MMSjev... Tako je tudi račun izredno nizek konec meseca.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30680 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 February 2006 - 07:34 PM

Tudi jaz tole Nokio 3510i.
Ne rabim nič več ali boljšega, ker telefon uporabljam zgolj za osnovne funkcije - klici, smsji, alarm in ura.
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 08:12 PM

Jao, sm mogla it brskat za kakšnimi dokumenti, da sm zvedla kter gsm mam. biggrin.gif Sem ga kupila v navalu nemoči in obupa, ker sem izgubila prejšnjega, tko da nism bla pozorna in sem samo nekaj vzela ... morm še enkrat pogledat ... Siemens CF 62. biggrin.gif Mi je zlo luštn mobitelčič, me moti edino to, da nima fotoaparata ker bi blo fajn kdaj ob vikendih posnet kakšno fotko, ko gremo ven in se vse sorte dogajajo, digitalca se mi pa ne da vlečt zraven. Ampak ob nakupu na žalost nism bla pozorna na to, sm vzela prvega, ki mi je zgledu kolkr tolk lep. Sklepam, da si bom zato do poletja nabavla novega s fotkičem.

IPB Image

Imam pa črnega. Pa dejte še drugi slikce limat, da se jih bo dal tud pogledat. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 February 2006 - 08:19 PM

sony ericsson Z600 ..pa sem zelo zadovoljna z njim, res. ampak ni take barve kot ta na sliki biggrin.gif moj je ..imam dva pokrovčka ..srebrnega-sivega in temno modrega.

IPB Image
  • 0

#7 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 08:34 PM

Jst mam pa z 200 od sony ericsona in mi je najslabši mobitel do zdj. Poleg mene ga majo še 3 prjatlce in čist usem manka en del ohišja al je pa počen k se je zlomu. Tko da k si naslednič kupm novga si bom sam nokio. Drgač pa nima foto je pa na izi in luškan za uporabo
IPB Image
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#8 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 23 February 2006 - 08:39 PM

Jst sm usekana na Nokie. biggrin.gif Nobenmu drugmu mobitelu ne zaupam. biggrin.gif biggrin.gif Trenutna moja je pa Nokia 6020:
IPB Image

Moja prihodnja bo pa, upam Nokia 6111:
IPB Image
  • 0
IPB Image

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 09:18 PM

.
Nokia 6610i je trenutno aktualna. Točno takšna, kot na sliki.

IPB Image




Moj prejšnji gsm je bila Noki 3330, predprejšnji pa legendarni Kosec! No, a ni lušten?! biggrin.gif

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 23 February 2006 - 11:26 PM

Jst mama pa ravno novega mislim pred enim mescom sn ga kupla in sicer mam Sharpa GX25 ferrari model... slike ne bom limala ko itak vete vsi prbližn kak zgleda, pač ceu rdeč. biggrin.gif
  • 0

#11 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 09:42 AM

Trenutno imam Nokio 3100: IPB Image


Kupila bi si pa Siemens CL 75: IPB Image
  • 0

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 09:49 AM

Jaz imam pa Sony ericsona T630, najbolj pa gledam na zmogljivost baterije pri mobitelu.

IPB Image
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 09:53 AM

QUOTE(_M_)
Tudi jaz tole Nokio 3510i.
Ne rabim nič več ali boljšega, ker telefon uporabljam zgolj za osnovne funkcije - klici, smsji, alarm in ura.


Tudi jaz sem imela to Nokio in mi je bila zelo o.k., sedaj jo ima mama in še vedno dela 100 na uro. Je neuničljiva.
  • 0

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 24 February 2006 - 10:01 AM

- najprej ena Alcatel jajca
- potem Siemens S25
- sledil je Seiemens S45
- nekaj časa imel dodatno službeno 3510i, ampak ne dolgo ker je res nagnusen telefon ... cheap, pa še babji biggrin.gif
- službeni T610, ki kmalu ne bo delal več - tako upam, ker sedaj je nekje vmes in je zoprno
- za privat rabo imam še Motorola Razr v3
- sledi verjetno službeni k600i bomo videli. biggrin.gif
  • 0

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 10:30 AM

siemens s 55
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 10:44 AM

QUOTE(nevarna)
js mam sony eriksona (kaj js vem kako se napiše prou:P) z200 pa je čist kul, sicr bi rada kšnga novga k bi meu kamerco pa mp3. biggrin.gif

enako.... torej SONY ERICSSON Z200... slikca je že gor
- fajn je ker lahko menjaš 2 pokrovčka... temno moder ali srebrn
- zlo fajn je tist krogec na zunanji strani, kjer menjavaš dva prikaza... okroglo urco ali displej z več prikazi (betarija, ura, profil, tiho/naglas, neodgovorjeni klici ipd.)
- ko te nekdo kliče vidiš že od zunaj
- ko te en kiče, ga lahko daš samo na tiho al ga pa skenslaš biggrin.gif
- za svoj cajt je bil dobr, pol so pa prišle kamerce - men tud to manjka
- pregib je tak masiven, tko da ni glih občutljiv kot znajo bit kakšni (v priemeru, da ti dol pade)
- zvonenja so tko-tko... sem tud že slabšo izbiro vidla pri kakšnih kolegih twisted.gif
- cena je bla pa zelo ugodna
- problem čez čas postane le betarija... ni za kakšen služben telefon biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 11:34 AM

trenutno imam tega lepotca wink.gif

IPB Image

zelim si pa tega biggrin.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 February 2006 - 11:36 AM

Moj prvi mobitel je bil en bel Alcatel... res cortkan fončić... za časa regl prov najlepši. biggrin.gif IPB Image

Pol so mi tega ukradl, sem mela pa Ericsssona t20 al kaj je. Tega: IPB Image

Bil je čist ql telefon pa sem se ga kmal naveličala in se kupla Sony Ericsson t310 IPB Image

Kmal po temu je sledil Siemens st60... daleč najslabši telefon kar sem jih imela... IPB Image

Resnično jajca... prov rekla sem si, da ne kupim več nikol Siemensa.

No zdej sem pa končno pršla k pamet in kupla Nokio. Sj je češka pa to, sam baterija mi pa zdrži cel teden, pa še tko šajni je. biggrin.gif
Moj sedanji telefonček... Nokia 3220 biggrin.gif
IPB Image

Od zdej naprej kupujem samo še Nokie. Res, da mal ohišje narazen leze (ker je dobu že velik poškodb in je čist opravičeno), nič ne crkuje, hitr dela, mehke tipke ma,... vse naj naj. Pa še lepe fotke dela... wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#19 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2006 - 12:42 PM

Miss*sixty jst mam tud to nokio 3220...in ne menjam, mi je kar super biggrin.gif Nokie so najbolše. 8)
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#20 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 24 February 2006 - 01:16 PM

Zaradi FMA ima sony ericsson veliko prednost pri izbiri. 8)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users