Jump to content


Photo

Grčija


  • Please log in to reply
367 replies to this topic

#1 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 05 July 2005 - 10:32 AM

IPB Image


glih prsla iz grcije,iz zakintosa...noro,se bom sla tja definitivno. 8)
  • 0

#2 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 05 July 2005 - 12:42 PM

QUOTE(lejck)
glih prsla iz grcije,iz zakintosa...noro,se bom sla tja definitivno. 8)


...a lahko napišeš kaj več? Me zanima za naslednje leto.
  • 0

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 July 2005 - 06:01 PM

Jaz pa sem bla za teden dni v Grčiji - na Rodosu! Blo je suuper...voda mrzla, mokra zrak pa vlažen iz VROOOČ! biggrin.gif Priporočam!
  • 0
Viens, reste ici!

#4 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 28 September 2005 - 12:19 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(lejck)
glih prsla iz grcije,iz zakintosa...noro,se bom sla tja definitivno. 8)


...a lahko napišeš kaj več? Me zanima za naslednje leto.


no ja sam 2 mesca prepozn vidla tole biggrin.gif ce te se zanima rec pa ti povem..na zakintosu je noro ;)
  • 0

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45397 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2006 - 10:47 AM


Sem našla cd s slikami z maturanskega izleta. In sem malo obujala spomine.
Rodos (Grčija):
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
  • 0

#6 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 20 January 2007 - 05:37 PM



js bi mela pa eno vprašanje,..sicer sama kr dost potujem ampak to je vedno le tko backpack varianta al pa po teh mladinskih izmenjavah,..letos mi je pa končn starše ratal prepričat, da ne bojo šli spet na hrvašk na morje in gremo v Grčijo,..se prav more bit hotel itd,..al pa kk apartmaji,..
zanima me katere lokacije priporočate za familije z malimi froci, pa da bo kaj za videt??? (v grčiji mislem in da je cenovno dokaj ugodno-čeprou to ni glih pogoj)

hvala za pomoč
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#7 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 January 2007 - 11:48 PM

Fant je bil ze na Santoriniju, Parosu, Mykonosu, Krfu(4x), Iosu(2x) sej je skor Grk blink.gif .

Njegovo mnenje:

Od teh je najbolj druzinski sigurno Paros. Krf je najbolj zelen grski otok pa bi tudi lahko bil opcija ker je res lep (pa se cenovno ugoden ker je blizu), Santorini ima bozanske plaze ampak je otok bolj "plesast".

Je pa baje Zakyntos ful lep s tistimi belimi hiskami pa rajskimi belimi plazami...

Upam da ti je kej pomagal smile.gif

Aja se Samos (otok ljubezni) bi lahko prisel v postev
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.

#8 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 27 January 2007 - 11:50 PM

Veš da ji bo pomagalo, men si orng lušte nardila smile.gif
  • 0

#9 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 January 2007 - 11:56 PM

Seb tud hehe

Zdej ga morem pa prepricat da se mene mal tja odpelje biggrin.gif
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.

#10 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 February 2007 - 06:22 PM

ker se mi v kratkem obeta izlet (okrog 5 dni) po makedoniji in celinski grciji me zanimajo ksne izkusnje iz prve roke, kaj je za videt, ksne posebnosti ... mam pa vsekakor v nacrtu se ksne bukve prestudirat smile.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#11 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 15 March 2007 - 11:12 PM

Kateri grški otok priporočate, da bi ga bilo fajn obiskat? S fantom nameravava it v Grčijo, pa se kar ne moreva odločit kam, ali Rodos, Karpatos, Lefkas?
  • 0

#12 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 16 March 2007 - 08:36 AM

jst toplo priporočam otok KOS !


  • 0

#13 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 March 2007 - 06:56 PM

Jaz sem bila na Kreti, Krfu in pa Santoriniju! Najlepše je bilo na Santoriniju thumbup.gif , na Kreti sem bila na absolventskem izletu in je bilo res divje, čeprav mi otoki kot tak ni bil všeč. Cel otok Krf sem prevozila s skuterjem in odkrivala skrite kotičke - naletela na sanjske plaže! Vseeno pa priporočam Santorini!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#14 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45397 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2007 - 10:35 AM

QUOTE(celia @ 15. 3. 2007 - 23:12) View Post

Kateri grški otok priporočate, da bi ga bilo fajn obiskat? S fantom nameravava it v Grčijo, pa se kar ne moreva odločit kam, ali Rodos, Karpatos, Lefkas?

Jaz sem bila na Rodosu na maturantskem izletu. Bili smo v mestu Rodos in tam je ogromno možnosti zabave. Drugače pa plaža v mestu Rodos je lepa. Peščena, ves čas pa rahlo piha, tako da ni riste hude vročine. Pa morje je prekrasno.
Drugače pa je na otoku kar nekaj stvari za videt. Dolina metuljev, Lindos je eno tako luškano mestece vredno ogleda... No v glavnem priporočam.
  • 0

#15 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 19 March 2007 - 04:33 PM

QUOTE(celia @ 15. 3. 2007 - 23:12) View Post

Kateri grški otok priporočate, da bi ga bilo fajn obiskat? S fantom nameravava it v Grčijo, pa se kar ne moreva odločit kam, ali Rodos, Karpatos, Lefkas?



jz sm bla lansko leto na karpatosu in tja pejta samo pod pogojem, da bi rada uživala v miru in tišini..ko smo mi prisatli z avionom na karpatosu me je skor kap zadela..kt d bi u teksas pršli..vse zapuščeno..ampak otok je drgač zelo lep, zanimiv in ma bogato zgodovino..na otoku je mislm, da samo ena diskoteka in velik lokalčkov..domačini so FUUL prjazni..velik je manjših trgovinic..sam otok je bolj kot ne neposeljen in zdej na njem gradijo ogromno hotelov, tko, da je zoprno blo, ko smo bli v hotelu, zraven so delal novega in so delavci že ob 6ih zjutraj vrtali..plaže so božanske, zalivčki pa tut..sej pravm..se splača it tja pod pogojem, da želiš uživat na tak "izi" način
  • 0
mačka figa.

#16 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 07 April 2007 - 09:43 AM

vsi tisti, ko ste že bili v grčiji...na kakšen način ste potovali (preko agencije, na lastno pest)?Ker midva s fantom se letos odločama za grčijo (no, moja naloga je najt počitnice..on se pa na koncu strinjat huh.gif )....pa me zanima, preko katere agencije se splača it?pa hoteli pa to...ker mam ful strah pred tem, da te lahko nategnejo, če ne poznaš dobro situacije...ker tule vendarle ni v igri tako majhen denar...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#17 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 April 2007 - 11:13 AM

Jaz sem bla predlani v Grčiji na morju. Meni je blo res zakon ! Skoz maš animacije, hrana je 1a, hoteli so lepi, .. mi smo bli v hotelu ***** in je bil huh.gif ! Dober ful.
Potovali smo z agencijo Sajko, (sajk ahaha) in je blo res ful zakon, nobenih komplikacij sploh ! Blo je vsak dan 40°C in niti enkrat ni blo na nebu oblačka, vseh 7 dni JASNO nebo. Noro res.

Jaz pa grem letos za prvomajske počitnice na križarjenje po Barceloni, Marseillu, Genoa-i, Palm-i, Tunisu, Palermi in Neaplju !

Potem avgusta pe še za 2tedna v London ! smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#18 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 15 September 2007 - 11:41 AM

Upam da ne bo nič narobe če bom kar v tej temi vprašala... Zanima me čimveč stvari o Rodosu-Grčija, in sicer greva naslednji vikend tja pa bi rada vedla in videla čimveč stvari, npr. omenili so mi že kraj na otoku kje se surfa in so ogromni valovi, slišala sem tudi že za vodni park, mesto Rodos-itak, ... rada bi pa vedela čim več, da bo skos dogajal, tko da upam da mi bo kera dala že kakšno idejo! Hvala!
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45397 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 September 2007 - 07:11 PM

Rodos ja. Jaz sem bila tam pred tremi leti na maturantskem izletu, moja familija pa je bila tam pred slabim mesecem dni. Jaz sem bila v mestu Rodos, moji so bili pa v Ixiji. Zdaj sam otok ni pretirano velik tako, da ga v tednu dni pregledaš.
Moji sošolci so bili v vodnem parku v Falirakiju in so bili navdušeni. Vem, da imajo neko napravo - šalčko, ki te "vlije" v bazen. Baje je noro. Jaz ne vem, ker nisem preizkusila.

Zdaj stvari vredne ogleda... z stališča študentke zgodovine biggrin.gif
Stari del mesta Rodos - ozke ulice z trgovinicami in lokalčki, trg s fontano tak fajn za kak večerni sprehod.
Akropola mesta Rodos - meni je bilo zelo všeč. Sam tempelj ni nekaj ohranjen, sta pa zelo ohranjena gledališče in stadion.
Lindos - luškano mestece z belimi hiškami, ki ima na vrhu hriba na katerem je zgrajeno svojo akropolo. Od tam je ful lep razgled, tako da se je že zaradi tega vredno povzpeti na vrh.
Kamiros - razvaline dorskega mesta
Dolina metuljev - lepa narava z jezeci in tisoči metuljev, ki počivajo na deblih. Zdaj to ravno niso pisani metulji, ampak so mene bolj spominjali ne vešče. Ampak je zanimivo ko jih vidiš toliko na kupu.

Ti pa svetujem, da si pred odhodom priskrbita še kak vodič. Midva sva imela na Kreti Greek Islands od Lonely planeta in morm rečt, da nama je zelo koristil, ko sva načrtovala kam bova šla.

Če te še kaj zanima vprašaj ali če želiš še kakšno fotkico, pa jo lahko poiščem in prilepim.
  • 0

#20 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 16 September 2007 - 09:01 PM

ooo, Kalypso fullllllllll hvala za tako izčrpen odgovor!

Slikc sem videla že dosti, vendar zanima me še kje je tista plaža oz. stran otoka kjer so ogromni valovi za surferje? Če veš slučajno...?
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users