Jump to content


Photo

Rekreacija


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#101 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 March 2019 - 01:50 PM

Jaz sem razmisljala o tem, da bi zacela hodit na plavanje enkrat tedensko, doma bi pa 2-3x kaksno jogo dala na spored. Ampak se tudi se malo orientiram zaenkrat (nekaj video zadetkov pregnancy yoga sem si dala na playlisto, zdaj imam pa namen iti skozi in tiste, ki mi ne pasejo, izlocit, od drugih pa se kaksno dodat). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#102 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2019 - 01:50 PM

ora a ti si si kupila njen fitmami program? Brezplačne videe je namreč odstranila iz youtuba. Mi je žal, da si jih nisem shranila, ker zdaj nič ne delam :D


  • 0

#103 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2019 - 01:50 PM

Kalypso to je ora mislila http://www.fitmami.si/


  • 0

#104 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 12 March 2019 - 01:55 PM

Ne, od poletja imam njene videe se na dosegu, prvi brezplacni fitmami izziv. 7 videov ampak so mi noro uporabni in precej zahtevnejsi od drugih. Kar ne morem se odlocit za nakup :) nekam drago mi je vseeno glede na to da je #momlife# se vseeno poln spremenljivk :D
  • 0

#105 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 01:57 PM

Jaz sem kupila prve 4m...trenutno se ne morem spravit k vadbi, ker sem raje 2h zunaj kot pa pol ure doma na blazini.
  • 0

#106 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 March 2019 - 02:07 PM

Meni pa ni cisto jasno, kako to gre - torej placas 39eur prvi mesec, potem pa naslednjih 5 mesecev po 37eur, ce prav razumem?

Glede na to, da pise, da so posebej vaje za nosecnice in za po porodu - a moras potem vsakega posebej zakupit ali imas avtomatsko dostop do obeh sklopov?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#107 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 March 2019 - 02:07 PM

bellini, jaaa, to je nekaj takšnega kar iščem. HVALAAAAA!  

Hvala tudi tebi za predlog Ora, pa čeprav je bilo malce premalo informacij, da bi vedla kateri program natanko imaš v mislih. :)

 

 

Čeprav zdaj ko berem tole stran, se mi porajajo ista vprašanja kot Anouk. Pa še, a dostop do videov je pol prek YouTuba, če prav razumem. :hmm: Plus, a se da kje videt kak free sample njenih vadb? Glede na to, da mi gre 90% vaditeljev na YT na živce, ne bi kar zakupila programa na blef. 

 

edit: Mislim, da sem našla. A to je to? 


  • 0

#108 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 March 2019 - 02:17 PM

Tocno isto zdaj iscem, haha :D Mogoce si lahko od koga sposodiva vstopno geslo (ali kakorkoli ze to gre), da si pogledava kaksno vajo ali dve iz programa za obcutek? 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#109 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 02:21 PM

Na mail dobivaš YouTube linke treningov in jedilnika (za nosečnice in mamice po porodu)... Tako da ni nobenega gesla itd :)
  • 0

#110 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2019 - 02:32 PM

Pa za vedno so odklenjeni potem, ko placas? Lahko ji sledite na IG. Meni je kul :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#111 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 02:36 PM

Ja
  • 0

#112 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 12 March 2019 - 02:38 PM

Meni tudi ustreza res obcutim razliko.
  • 0

#113 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2019 - 03:25 PM

Ne, od poletja imam njene videe se na dosegu, prvi brezplacni fitmami izziv. 7 videov ampak so mi noro uporabni in precej zahtevnejsi od drugih. Kar ne morem se odlocit za nakup :) nekam drago mi je vseeno glede na to da je #momlife# se vseeno poln spremenljivk :D

 

 

Jaz sem do zdaj imela vse njene brezplačne izzive, sam zdaj pa mi ti linki ne delajo več, če jih kliknem iz maila :hmm: . Meni so tudi bili ti dovolj za krepitem mišic toliko za sproti poleg ostalih rekreacij. Škoda :) Za nakup se pa tudi ne morem točno odločit. Malo mi je žal, da si nisem takrat naročila 6  mesečnega programa za 160€, ti mesečni zakupi se mi zdijo predragi. Po drugi strani bi pa za vodeno vadbo v lokalni telovadnici isto odštela, pa bi imela samo enkrat tedensko.


  • 0

#114 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 12 March 2019 - 04:17 PM

Jaz hodim na vodeno vadbo od doma pa občasno naredim kakšno pregnancy yogo iz Youtube-a, tale ženska (Paula Lay) mi ima najboljše vaje oz. meni najbolj ustrezajo tako da ponavadi delam njene ali pa poskusim še kakšne druge pa se ponavadi potem vrnem nazaj

 

https://www.youtube....sUkpQCNHspxA6pM

 

https://www.youtube....h?v=QmxjywUr6hg


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#115 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 13 March 2019 - 11:42 AM

Bellini meni se kar delujejo in jih uspem ravno enkrat na mesec ali dva izvest tistih 7 treningov, pa vmes kaksen tek, kam pes z malo v nahrbtniku ( to mi je najbolj hardcore telovadba) pa ob ponedeljkih joga. Pomojem se nisem imela tako nizkega odstotka telesne mascobe, noga imam pa ko dva čoka, cist nabildane :D
  • 0

#116 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2019 - 10:12 AM

No jaz sem tudi končno prebila led in šla spet na vadbo in sicer Bodyfit (je nekakšna mešanica crossfita in podobnih). Predtem sem 2 leti hodila 3x na teden na Crossfit in kasneje 1 leto 2x na teden na Bootcamp. Ko sem se preselila sem imela zdaj 1,5 letno pavzo in me je vest razžirala zato sem se zdaj končno spet spravila zraven. Meni take vodene vadbe najbolj odgovarjajo, kakšen fitnes nikakor ni zame in najbolj mi je všeč, da v tisti uri res daš veliko od sebe od nog do glave.

Bom zdaj hodila spet 2-3x na teden, plačujem pa 10€ na mesec za neomejeno število vadb (lahko izbiram tudi med drugimi kot so zumba, pilates itd.) in mi je noro poceni, v Lj sem plačevala 40€ mesečno za 2x na teden vodene vadbe. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#117 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2019 - 10:37 AM

Wow, res je noro poceni in greh bi bil, če ne koristiš tega. V Slo. je večina vodenih zadev tako oderuških, se mi zdi. Je pa meni ta oblika tudi vedno ustrezala, v fitnes me ni nikoli vleklo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#118 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 March 2019 - 10:50 AM

Ampak res, pri nas je tudi okrog 40e/mesec. Danes grem plavalni abonma zakupit (bom začela z rekreativnim, potem pa še kakšno vodeno vadbo dodala v program). Še vedno me malo hrbet matra in mi nič drugega ne pade na pamet.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#119 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2019 - 10:54 AM

Ja res je noro poceni, tako da tudi fant razmišlja da bi zapustil fitnes in se vpisal sem.

Sportspass se imenuje ta veriga športnih klubov, ki so res najcenejša opcija tu.

Seveda lahko najdeš veliko dražje vodene in se izmišljuješ (sem gledala druge vadbe in si takoj na 40, 50€ mesečno), ampak so ti Sportspass klubi res čisto na nivoju, prva vadba je vedno zastonj, sem bila presenečena tudi nad čistočo in omaricami, tako da res super. So mi že drugi prej vsi pohvalili, zato ne vem zakaj sem sploh toliko časa odlašala. Vedno imam tremo, če dolgo ne grem vadbo, ker se bojim, da bom spet umrla. :D


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#120 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2019 - 11:24 AM

Ful dobro. Res noro poceni. V mojem fitnesu je ena vadba 29chf (=25,5€).:butl:
Jaz se pa nikoli nisem opogumila, da bi sla na vodeno vadbo, ceprav so imeli ful izbiro in je bila v okviru letne clanarine ker je bilo vse v Schwiizer Deutsch in sem se bala, da bom izpadla kot bucman, ce ne bom razumela in ne bom vedla kaj naj sploh delam. 😶 Sem se boljse pocutila na fitnesu, s svojim programom.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users