Jump to content


Photo

nadležni mozoljčki


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 04 April 2005 - 02:17 PM

mene pa zanima kako naj se kar najhitreje znebim mozolčkov-ponaavd jih sploh nimam,zde sta se mi pa kr dva čist tko na robu ustnic spustila-čist majhna.pa sm misla da je herpes al pa kaj pa so prou mozolčki.


če ma kira kakšen dober nasvet,..kr na plano prosim rolleyes.gif cry.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 04:24 PM

men se tudi kar tako malo vsake tolko kaki spusti in ga pač pustim, da mi kakor nenadno se je pojavil tudi izgine. nikoli si ne stiskam mozoljev, če pa se mi parkrat na leto kak spusti, mi je pa brez veze posebne kremce za to kupovat.
  • 0

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 April 2005 - 04:30 PM

men če se naredi ob ustnici pač pustim pa mažem z neko kremico (ne vem točno kak se reče) potem pa zgine čez čas. saj včasih ga tudi stisnem ampak boli ko svin*a - kar pa ne pomaga da bi zato hitreje izginilo vse skupaj rolleyes.gif drugače pa če nastane kak mozolj na obrazu ga stisnem & puder preko pa je ok wink.gif
  • 0

#4 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 April 2005 - 07:27 PM

Odsvetujem vsakršno stiskanje mozoljev. Bolše se mi zdi, da, ko se kaj kje pojavi čim večkrat na dan tamponirat z antiseptičnimi sredstvi ali pa posebno tekočino, ki je temu namenjena. Če pa že stiskanje - naj bo pravilno in dobro opravljeno!

LP J
  • 0

#5 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 06 April 2005 - 07:43 PM

če bi si jih rada na hitro znebila priporočam, da zvečer, predno odideš spat na debelo namažeš kar z navadno zobno pasto...resnično pomaga....
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 April 2005 - 07:04 AM

Tudi jaz jih mažem z zobno pasto. Stiskam jih pa ne, ker jih niti ne znam. In potem naredim samo packarijo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 07 April 2005 - 03:55 PM

sej js to počnem-z zobno pasto,se res hitreje izsušijo sam me moti to, ko zvečer preden naneseš je čisto majhen mozolj,zjutraj ko se zbudim pa vsa tista maščoba-bela snov privre na plano sad.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#8 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 07 April 2005 - 03:59 PM

men so se tut zdej eni mazoljčki pujavli ampak niso gnojni ampak samo mislm sam mazoljčki brez gnoja, an kaj bi lahko nrdila?
  • 0

#9 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 08 April 2005 - 12:20 PM

Z zobno pasto je tako, da lahko naredi tudi slabše kot boljše, odvisno od zobne paste. Obstaja pa pasta prav za mozolje, ki se jo dobi v lekarni.

Ko sem imela bolj probleme s kožo sem uporabljala SAN SOUCSI stik-taka bela tekočina, katero si naneseš s čopičem na mozolje(sestava: cink, alko, kamilica, ognjič in še neki drugih reči). To garantirano izsuši.
  • 0

#10 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 April 2005 - 07:48 AM

Jaz pa z mozoljcki nimam problemov, kljub temu,da pojem eno goro cokolade. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#11 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 15 April 2005 - 01:10 PM

Ojla!!!

Mene zanima če je zraven Sansoucsi še kak drug stik ki po vaših izkušnjah pomaga?

Hvala

Ines
  • 0

#12 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2005 - 02:47 PM

Živjo

zdej sem si kupila od Ane Marie Borlind stick, tekočino...bomo vidli, ti poročam. Drugače pa sem tudi jaz uporabljala tekočino od San Soucis in je bila Ok, je res izsušila. Nekaj časa sem tudi jaz uporabljala zobno pasto, pa me je kozmetičarka čist napadla, da kaj počnem svoji koži. Je rekla, da je zobna pasta preveč agresivna, ne samo da izsuši mozolje, ampak tudi prodira v kožo in povzroča pri odprtih ranah brazgotine. Od takrat ne uporabljam več paste...ne vem pa kaj je res. Je bila pa čist zgrožena oops.gif
  • 0

#13 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 19 April 2005 - 08:04 AM

Ojla!!!!

Sem šla gledat za stik Sansoucsi in sem prebrala da vsebuje alkohol to pa po moje ni dobro za kožo.Ker mam zlo občutljivo kožo ne vem al bo moji koži škodilo ali ne?
Nadi poročaj mi o rezultatih o stiku od Ane Marie Borlind!!

pa pa Ines
  • 0

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 06:41 PM

Evo, poročam...

stick ni nič posebnega. Če si mozolje prej stiskaš, te po tekočini koža peče. Sicer mozolj posuši, ampak nimam občutka, da bi ga tudi zdravil, zmanjšal. Stick je primeren za že zrele mozolje, pri podkožnih mozoljih pa nima nobenega učinka.

To je sicer moja osebna ocena, lahko pa da boš ti bolj zadovoljna.

LP N
  • 0

#15 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 22 April 2005 - 09:44 AM

Ja res ima alkohol, a se ga nanaša samo na mozolje. Tudi jaz imam zelo občutljivo kožo, a mi je pomagal.
  • 0

#16

  • Guests

Posted 22 April 2005 - 10:40 PM

Jaz imam pa malo drugacen problem. Skoraj nikoli nimam tistih tipicnih rdecih ali belih mozoljckov. Imam pa tiste crne pikice na nosu (vcasih sem kot jagoda! sad.gif ), pa ne vem, kako naj se jih znebim. Vcasih jih gre precej stran s pilingom in ce si potem obraz dobro zdrgnem z brisaco, ampak je kmalu spet isto.
Ima katera kaksno idejo, kako naj se znebim te nadloge? Najhuje je takrat, ko si dam malo pudra gor in potem cez cas kar ven pokukajo. Skratka, nic kaj estetsko. ermm.gif
  • 0

#17 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 24 April 2005 - 12:46 AM

probaj tako da si enkrat do dvakrat na mesec nardiš parno kopel obraza, tko da se ti pore odprejo in potem stisni ogrce vn , potem naneseš še masko za obraz, tonik, krema pa je ;)

probaj tko, sicer če si pa lahko privoščiš pa obišči kozmetičarko ;)

mogoče bi tud pomagal tisti trakovi k jih nalimaš na nos pa pol dol potegneš pa ti to vn potegne, čeprou men se ni zdel da bi kej ful deloval.
  • 0

#18 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 24 April 2005 - 12:16 PM

Draga Katie!!!

Tud jaz mam težave z ogrci samo jih nimam tak velik in me ne motijo kaj preveč ker mam večje težave z mozolji.Drgač ti priporočam parno kopel iz kamilic.Skuhaš kamilice in nato držiš glavo nad paro.Ne sme ti biti voče ampak prijetno toplo.Čez glavo si pokriješ brisačo in tako držiš 10min.Tako se ti odprejo pore potem pa si nanesi piling ali kaj podobnega kar pač uporabljaš za odstranitev ogrcev.To delaj 1x na tedn.Res pa je da bo to učinkovalo le nekaj časa in se ogrcev ne boš mogla čisto znebiti.Ko očistiš stare pač nastanejo novi.Ti pa nastanejo zaradi nečistoč zato tu priporočam da se bolj posvetiš dnevni negi, saj če boš redno in skrbno čistila obraz-ne samo z vodo-potem ogrci ne bodo več nastajali.
Dosti sreče,

Ines
  • 0

#19

  • Guests

Posted 24 April 2005 - 09:17 PM

Hvala tipkovnica, hvala ines!
Ja, mislim, da bi bilo najbolj pametno, da bi obiskala kozmeticarko, da bi mi tudi pokazala, kako naj se pravilno lotim stiskanja ogrcev (to namrec zelo nerada pocnem). Samo trenutno sredstva ne dopuscajo. sad.gif

Si pa cistim obraz vsak dan 2x in ne samo z vodo, tako da se mi ne zdi, da je moja nega pomanjkljiva, pa tudi drugace imam lepo kozo drugje po obrazu.

Sem ze poskusila s parno kopeljo v preteklosti, pa moram reci, da res pomaga. Samo bojim se, da bi z nepravilnim stiskanjem naredila se vec skode ... Je pa res, da tega nisem pocela redno 1x na teden. Bom zdaj bolj pridna!

Tnx, punce, bom zdaj to naredila ... ob kaksni lepi glasbeni spremljavi.

Pa-pa,
Katie
  • 0

#20 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 25 April 2005 - 12:32 PM

Men so se pa pojavili čisto mičkeni mozoljčki samo po čelu. Ne vem, a je to kakšna alergija na kaj? Pa nič posebnega nisem takrat jedla. Mi grejo pa ful na živce, ker mi grozno izgleda. mad.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users