Jump to content


Photo

Tamponi natracare


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Tanga

Tanga

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 23 August 2008 - 07:09 PM

Lep pozdrav

Že dalj časa vas spremljam, pa sem se sedaj komaj prijavila, in našla nekaj novega, kar se mi zdi zelo zanimivo, pa bi rada delila z vami.

Tamponi Natracare

IPB Image

Meni se zdijo zelo fajnski, moram reči da so prav tako dobri ok ob ki sem jih prej uporabljala, vendar mislim da so zato ker so ne (manj) obdelani s kemikalijami veliko bolj zdravi in priporočiljivi za uporabo med menstruacijo, ko je tam spodaj vse še veliko bolj občutljivo. Obstajajo tudi dnevni vložki, ki jih tudi redno uporabljam, kar je fajnsko je to, da povzročajo veliko manj vnetij.

Pa vaše mnenje?
  • 0

#2 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 August 2008 - 08:03 PM

Pri meni ne pridejo v poštev, ker jih do sedaj nisem našla v mini izvedbi, drugo mi je pa vse preveliko in me ful drgne in izsuši nožnico, tako da ostajam še naprej pri ob mini oz. si bom kupla skledčko smile.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2008 - 08:50 PM




Jaz sem jih zadnjič ogledovala, pa mi je rekla prodajalka, da so totalno zanič, da so njej puščali in vsem njenim kolegicam, kljub itak redni menjavi. Koliko je na tem, ne vem. Jaz ostajam pri OB.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2008 - 09:06 PM

Meni so njihovi vložki resnično neuporabni, ker se nič ne zapopajo na gate in se takoj pomečkajo, zato jih ne uporabljam. Nasprotno od tega pa so mi njihovi tamponi naravnost fenomenalni - prej sem imela skos OB, potem ko sem začela uporabljat Natracare, mi pa niti na misel ni več prišlo, da bi šla nazaj na druge. So kvalitetni, zelo vpojni, vstavljajo se enako preprosto kot tisti od OB, so zelo nežni in ne dražijo/izsušujejo. Ne razumem, kako da so prodajalki puščali, ker se od drugih tamponov razlikujejo izključno v tem, da bombaž, iz katerega so izdelani, pač ni šprican. Princip in način izdevale sta pa popolnoma identična.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2008 - 09:23 PM


Ja, saj sem se potem takoj nate spomnila, da jih ti uporabljaš in sem te mislila povprašat, a mi je ušlo iz glave. Ne štekam, prodajalka je rekla, da so puščali njej IN kolegicam ter mi jih totalno odsvetovala. Sicer dam bolj malo na razne komentarje in nasvete prodajalk, ampak ta podatek me je kar malo šokiral.

Aja - zanima me cena? So v istem cenovnem rangu, kot OB?
Bom maznila zarečeni kruh in kupila ene.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2008 - 09:30 PM

Ej veš da se sploh ne spomnim kolk stanejo OB, pa tudi cene od Natracare ne vem natančno, ponavadi jih kar mimo grede popokam in grem na blagajno. Pomoje so kakšne 3-4€, niso neki hudo dragi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2008 - 09:31 PM



Tamponi OB so, se mi zdi, najdražji. No, cena me ne ovira pri teh stvareh, če mi izdelek odgovarja.
Bom kupila.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Tanga

Tanga

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 23 August 2008 - 10:29 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 23. 8. 2008 - 22:31) View Post

Tamponi OB so, se mi zdi, najdražji. No, cena me ne ovira pri teh stvareh, če mi izdelek odgovarja.
Bom kupila.


Jaz jih kupujem po 4,55€, 20 komadov regular varianta, torej pač normalno vpojni... Niso ravno poceni, ampak ok, jih kupim več, pa preživim še tisto poštnino (jih nisem našla drugje v MB kot v spletni trgovini)
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 August 2008 - 07:18 AM

Meni pa niti vložki niti tamponi niso všeč. Tamponi so predolgi, vložki se pa zmečkajo.
Bom raje ostala pri šalčki, ki se mi zdi bistveno bolj uporabna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Eddie

Eddie

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 August 2008 - 10:26 AM

QUOTE(Tanga @ 23. 8. 2008 - 23:29) View Post

Jaz jih kupujem po 4,55€, 20 komadov regular varianta, torej pač normalno vpojni... Niso ravno poceni, ampak ok, jih kupim več, pa preživim še tisto poštnino (jih nisem našla drugje v MB kot v spletni trgovini)


V MB jih prodajajo v Tuševi drogeriji Lepota in zdravje na Gregorčičevi.
  • 0
Sometimes we put up walls. Not to keep people out, but to see who cares enough to knock them down.

#11 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 August 2008 - 10:26 AM

jst ob drgač nabavim v Müllerju, ko je kakšna akcija mini tamponov - 56 kosov za cca. 5 €.
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2008 - 10:53 AM

Tle so cene za Natracare tampone:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Tanga

Tanga

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 24 August 2008 - 01:43 PM

QUOTE(DiLeMa @ 24. 8. 2008 - 11:53) View Post

Tle so cene za Natracare tampone:

IPB Image


Kje si pa dobila te cene?
Hiška Dobrot kjer jih jaz naročam ima sedaj brezplačno dostavo po ljubljani, sicer pa bom šla pogledat jih tukaj v Mariboru, kjer ste napisale da jih imajo.
  • 0

#14 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2008 - 01:44 PM


Sonchika, kako to misliš, da so tamponi predolgi? huh.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2008 - 03:06 PM



V DMu jih imajo?

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2008 - 05:20 PM

Tanga, te cene so z ene spletne strani.

Flafić, v DM jih nimajo. Jaz jih kupim v Biotopicu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 August 2008 - 05:41 PM

QUOTE(Matilda @ 24. 8. 2008 - 12:44) View Post

Sonchika, kako to misliš, da so tamponi predolgi? huh.gif

Aplikatorski so ene 2x daljši od običajnih tamponov.

A se samo meni zdi, da gre tu za oglaševanje?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2008 - 05:48 PM

Samo tebi se zdi. tongue.gif Kak pa naj se menimo o teh tamponih? Naj si zmislim kak sinonim za Natracare? Spletne strani, kjer jih prodajajo, pa nalašč nisem omenila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 August 2008 - 05:54 PM

Saj ne govorimo o aplikatorskih?
Men teli Natracare v glavnem niso kul... ermm.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2008 - 09:01 PM



Jaz sem danes kupila te tampone in no ja, jih ne bi ravno ob bok postavila OBju.
Pri OBju mi je bolj všeč silk touch varianta, pa tudi bolj so nekako kompaktni.
Ne vem ravno, če me bodo prepričali. Pa odsotnost strašnih kemikalij gor al pa dol.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users