Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#61 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 15 March 2008 - 07:15 PM

Jaz sem si danes čisto iz firbca kupila en čopič od ArtDeco-ja za senčenje oči. Bom vidla kako se bo obnesel narejen pa naj bi bil iz naravnih vlaken smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#62 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2008 - 08:27 PM

Poznavalke, Contour Dome Brush čopič bi bil za..? hvala lepa
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#63 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2008 - 10:39 PM

Dome brushes have rounded corners which provide soft edges and allow subtle blending in delicate areas such under-eye concealers or to apply eye shadows. These brushes are soft and delicate, made of Golden Takalon, a material that offers easy clean-up and long life.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#64 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2008 - 10:49 PM

kiss1.gif ooo, pikbik, hvala hvala hvala
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#65 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 27 March 2008 - 05:00 PM

Zanima me kje bi se dalo dobit tisti Manhattnov čopič za senčke. Jaz ga nisem še nikjer zasledila cry.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#66

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 05:31 PM

Jaz sem ga kupila v DM-u. Po moje bi ga mogli met povsod, kjer je ta "kolekcija" mineralna od Manhattna.
Je pa res super čopič za tak denar.
  • 0

#67 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 27 March 2008 - 05:44 PM

Hvala! Sicer sem že gledala v vsaj dveh DMjih pa ni bilo nič rolleyes.gif Bom jutri še v Mullerju.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#68

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 07:19 PM

A MUF čopiče imajo v Mullerju? Kakšna je pa kaj izbira, pa cena?
  • 0

#69 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 March 2008 - 07:41 PM

Ja, v Mullerju.

Za blush je bil 10€, za senčko je 15€, potem pa jih je še nekaj za ustnice...torej nič uporabnega. Piše pa da so iz naravnih vlaken.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#70

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 08:00 PM

Za blush je cenejši kot za senčko? ermm.gif
Rabim še kakega za obraz. MAC so mi mal predragi.


Kaj pa ostale stvari od MUF...za oči mislim. Je velika izbira senčk, pa maskar pa to?
  • 0

#71 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 March 2008 - 08:03 PM

Ja, od MUF so v glavenem četvorčki, pa ful je izbire (po moje). ZA obraz sem si tudi jaz misla od MAC-a kupit 187, pa mi je malo too much dat 50 € down.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#72

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 08:10 PM

Ja, pizda, ful je drag. Jaz bom še vidla, kako bo z denarjem, ma mi je malo žal toliko denarja za en čopič.
Mogoče bom kakega drugega.
Sem bila pa presenečena, da je 217 cenejši kot sem mislila. Ker je 224 okoli 30 evrov, sem misla so vsi za oči nekje tam. Pa se je izkazalo, da je 224 eden dražjih. Tko da bo mal ceneje, kokar sem računala. smile.gif

Mogoče bom tudi enega znanca iz Kanade nafehtala, da mi pošlje 187. Tam so občutno cenejši.

Za MUF bom pa šla mal pogledat.
  • 0

#73

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 09:59 PM

Če smo že pri MUF...nikakor ne najdem njihove strani, kjer bi se dalo videt čopiče, pa senčke. Ima katera od vas link?
  • 0

#74 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 10:16 PM

MIslim, da MUF sploh nima spletne strani, če ne sva pa že dve čoravi biggrin.gif Zakaj se pa nuca Fan brush? take oblike je kot pahljača, le da v mini-mini-mini-mini verziji.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#75 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 March 2008 - 10:30 PM

MUF ima spletno stran, vsaj zdi se mi da sem jo enkrat gledala.

EDIT: Mislim da je tole: http://www.makeupfac...ex.php?id=9&L=0
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#76 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 10:39 PM

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#77

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 10:49 PM

Ne, no good job heheheh. Na tej strani ne moreš videt odtenkov niti čopičev. Pa vem, da sem enkrat na eni strani gledala njihove odtenke in vse. hmm.gif

Fan brush je (mislim da) za trepalnice, če se skup držijo, pa za senčko, ki pade na lička. Ne trdim, da imam prav, lahko me mirno popravite, če se motim.
  • 0

#78 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 10:56 PM

IPB Image o madonca, grem takoj v kot stat.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#79

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 10:58 PM

kiss1.gif Pridi iz kota, nooo. laugh.gif
  • 0

#80 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 11:05 PM

Nisem zares šla, sem blefirala, v resnici sem kot vedno za pc-em in pošljem namesto mene navidezno prijateljico žirafo po imenu Hiltruda, da opravi vsa umazana dela. sleep.gif

Pa ni za razčesavanje trepalnic že oni glavniček? Tista metla se mi neprimerno zdi boljša in trdnejša od teh. Hm.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users