Jump to content


Photo

Balerinke (SAMO SLIKE!)


  • Please log in to reply
507 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 19 February 2005 - 05:13 PM

Kolk so meni tile cevlji grdi :scratch: a vam so vsec?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 February 2005 - 05:22 PM

Strašno so mi grdi.
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 February 2005 - 05:36 PM

Meni so luštni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 19 February 2005 - 05:41 PM

Odvisno od modela...jst mam od lani take bele,na enem čevlju je po otroško s črno narisan kuža,na drugem pa mucek in so mi res kjutkani...dobila sem jih pa v Trstu v eni Batini trgovinici. Meni so recimo letos nagravžni totalno okrogli čevlji z visoko petko al pa tiste balerine z elastiko ob robu...bljak :thumbdown:
  • 0
user posted image

#5 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 19 February 2005 - 05:43 PM

IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#6 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 19 February 2005 - 05:48 PM

Ne,ne...take ki majo elastiko ob robu,kot tisti copati včasih za prvošolčke...al kako nej to povem oops.gif Ponavad so iz čisto mehkega usnja al pa blaga.
  • 0
user posted image

#7 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 19 February 2005 - 06:18 PM

Imas prav ja.Une so sele grozne :shaking:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#8 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 February 2005 - 07:00 PM

nekatere znajo bit prav simpatične. Dobro, ba zgornji slikci je že kombinacija barv in materiala bolj polom kot kaj drugega.
Sem pa vidla celo vrsto simpatičnih balerink, z različnimi vzorci, našitimi figurami itd.
Verjamem, pa da ženske, ki drugače ne nosijo nizke obutve, niso navdušene nad njimi.
  • 0

#9 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 20 February 2005 - 01:18 PM

Nekatere balerinke so prav prisrčne. biggrin.gif
Meni ne pristojajo, se počutim..hm..neudobno.
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2005 - 04:04 PM

Podobne kot na sliki sem videla v Cityparku v Bati, so mi full lepe. Samo kombinirat jih je težko z obleko.

A se tudi vam dogaja, so vam všeč čevlji, bi jih takoj kupile, ampak jih nimate s čim kombinirat? ermm.gif

LP N
  • 0

#11 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 20 February 2005 - 07:24 PM

Men niso preveč lepi.... dobro, kaki športni, taki kot oni zgoraj MOGOČE, ampak meni ne pašejo... jih nebi nosla....
Lepši so mi "špičaki", ampak obvezno NE brez pete ali z majhno. Špičaki z mini peto so mi taaak ogabni....
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#12 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 20 February 2005 - 07:40 PM

tudi jaz imam nekaj čevljev ki jih ne nosim, ma niti ne zaradi kombinacije, bolj zaradi udobja, tako da zdaj sem prav zadovoljna, ker so spet moderne balerinke biggrin.gif . nekateri modeli so full lepi - seveda brez elastike ob robu. ermm.gif

sploh pa nikoli nisem marala visokih pet, ker mi niso udobne in ker imam že brez njih probleme s hrbtom...čeprav naredijo zelo lepo nogo, sploh pa špičaki.
poznam gospo, ki je vedno nosila visoke pete, pri 60-ih pa nosi posledice.
res da se vsak zase odloči, vseeno vsem proporočam naj ne nosijo visokih pet.....posledica je lahko poškodovana hrbtenica in resnično neznosne bolečine.

lep pozdrav, tinca
  • 0

#13 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 February 2005 - 07:47 PM

tinca pa ne samo to....hm....gledam moje stranke...ko probujejo čevlje...katastrofa...pol pa meni reče, da nimamo modelov, da jo vse žuli, da nobeni niso dovolj visoki da je nebi tiščalo po nartu in prstkih...a prej je ženska 30 let nosila ozke čevlje z zlo visoko peto....in si predstavljate palec na nogi zavihan v smeri proti mezincu...ostali prstki pa kr en čez druzga rolleyes.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#14 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 February 2005 - 08:08 PM

Nadi men se tudi veliko krat zgodi da bi si rada kupila kaksne cevlje,sam pol k pomislm,da jih nimam kam kombinirat cry.gif

Kim ojoj.... ermm.gif Jaz imam rada cevlje s peto ampak taksno da se pocutim ok,ne pa,da se lomis v njih. rolleyes.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#15 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 20 February 2005 - 09:12 PM

balerink ne maram, prav tako ne visokih pet. sem privrženka superg in škornjev (brez pete). wink.gif
  • 0
user posted image

#16 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 20 February 2005 - 09:59 PM

QUOTE(Lady_Luna)
balerink ne maram, prav tako ne visokih pet. sem privrženka superg in škornjev (brez pete). wink.gif


Evo, jaz tud.... 8)
No, oni špičaki z visoko peto so mi taki fajn za pogledat.... Ampak jih ne nosim. Niti ne znam hodit z visokimi petami. laugh.gif
Dobre so mi pa res kake "nore" oz. odštekane superge....
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#17 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 21 February 2005 - 02:32 PM

I LOVE CAMPER biggrin.gif
  • 0

#18 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 21 February 2005 - 03:26 PM

Js sm lani gledala po tujih revijah spredaj zaobljene čevlje z visoko petko v stilu 40-ih, vendar jih nisem dobila v nobeni naši trgovini, tiste v Trstu in Dunaju mi pa modeli niso bili všeč. Šele letos sem videla ene dost podobne v Stiefel Konigu, vendar si jih verjetno ne bom kupila (me je že minilo). Sem si pa na razprodajah nabavila ene škornje brez pet in spredaj malo zaobljene, iz semiša. In v tem zdaj skos okrog skačem biggrin.gif Take vrste čevlji se lahko nosijo tudi z noter zatlačenimi hlačami. Vendar pa ta moda meni nekako ne potegne. Mi lepše izgleda s krilom. Aja balerinke z nizko peto? nekak se ne morem navdušiti nad njimi. Ker ne naredijo lepih nog (my opinion) Če govorimo o udobju, sem še vedno pristaš supergic...
  • 0

#19 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 February 2005 - 03:38 PM

Men osebno, niso prav nič všeč. Sem malo manjše postavce zato imam raje malo petke, čeprav večino poletja skačm naokoli v batkah laugh.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#20 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 04 March 2005 - 06:02 PM

meni tudi niso preveč ušeč. mislm ne pučutm se udobno v njih poa tut niso mi lepi. biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users