Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#1 Romanca

Romanca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 May 2005 - 11:47 AM

Hej pozdravljene
Imam doma kodralnik,in od loreal sprej za kodre,je super in lepi kodri pridejo ven..a muči me kaj naj z njimi pol da bodo držali en čas in se mi ne bi obesli..vsaj za en dan bi jih mela rada..kaj mi svetujete..imam pa lase malo prek ramen,goste in drugače naravno tud majčkeno skodrane..

lp wink.gif
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 May 2005 - 01:03 PM

Kupi si sprej od Tigija ali kremo od Loreala, ki definira kodre. povprašaj pri frizerjih. Te stvari naredijo lase kodraste, tudi če imaš drugače ravne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 30 May 2005 - 03:01 PM

Ponavadi, kadar so lasje gosti, debeli in težki tudi kodri ne zdržijo predolgo. Sem pa že veliko pohvalnega slišala o tem Tigiju, bi mogoče poslušala nasvet moje predhodnice.

lp
  • 0

#4 Romanca

Romanca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 May 2005 - 03:23 PM

hvala vama za nasvet..bom poskusla s tem..saj meni kodri zdržijo čez dan..vsaj kar mi jih je naredila frizerka mi pa ponavadi naravno posuši z nastavkom
  • 0

#5 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 30 May 2005 - 05:25 PM

kje se ta gel al kaj že od loreala kup pa ko stane ,,,??? glih zadnjič sm gledala v dm-u če majo kej za kodrčke delat pa nism čist nč najdla.

hvala za odgovor tongue.gif
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 May 2005 - 06:46 PM

Jap, tudi jaz priporočam izdelke za kodranje/kodre od Tigija. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 31 May 2005 - 07:09 AM

js mam peno od got2b-kupljeno v dm-u in mi ful skodra-sam js mam že naravno kr dost skodrane;je pa res da mi zdrži sam kakšne dva do tri dni,ker mam ful goste lase in pol kodrčki zginejo tko k je že ena prej omenla;bom pa zdej ta sprej od tigija kupla;

a ta sprej si naneseš na urejeno pričesko al kko al na mokre lase, ermm.gif: kje se ga pa da dobit in kolk stane ermm.gif:
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#8 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 31 May 2005 - 07:09 AM

js mam peno od got2b-kupljeno v dm-u in mi ful skodra-sam js mam že naravno kr dost skodrane;je pa res da mi zdrži sam kakšne dva do tri dni,ker mam ful goste lase in pol kodrčki zginejo tko k je že ena prej omenla;

bom pa zdej ta sprej od tigija kupla;

a ta sprej si naneseš na urejeno pričesko al kko al na mokre lase, ermm.gif: kje se ga pa da dobit in kolk stane ermm.gif:
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#9 Romanca

Romanca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Maribor

Posted 31 May 2005 - 09:04 AM

QUOTE(tipkovnica<)
kje se ta gel al kaj že od loreala kup pa ko stane ,,,??? glih zadnjič sm gledala v dm-u če majo kej za kodrčke delat pa nism čist nč najdla.

hvala za odgovor tongue.gif


v Mülleru imaj več izbire poglej tam... wink.gif
  • 0
lp
Romanca

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 May 2005 - 09:50 AM

QUOTE(tipkovnica<)
kje se ta gel al kaj že od loreala kup pa ko stane ,,,??? glih zadnjič sm gledala v dm-u če majo kej za kodrčke delat pa nism čist nč najdla.

hvala za odgovor tongue.gif

Lažem - ni od loreala ampak od Schwarzkopfa. Stane pa okoli 2500 SIT.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 31 May 2005 - 09:51 AM

Imam skodrane lase in sem sprobala zelo veliko izdelkov za kodre. Dobrih je zelo malo in ker imaš ravne lasje je vse še toliko težje. Že skodrani lasje zdržijo komaj par dni lepo skodrani, potem pa se zaradi teže in vlage zravnajo.

No, da se vrnem k izdelkom. Najboljša pena za kodre je sigurno Redken pena, vendar pa jo na žalost ne uvažajo več v Slovenijo, dobila pa se je le pri izbranih frizerjih, ki so delali z Redken izdelki. Vmes sem imela že Kerastase, Loreal,..., zadnjič sem kupila Tigi. Pena zelo diši, vendar ni zelo močna. Probaš lahko in boš videla. Kodri so zelo mehki in lepi, a glede obstojnosti pri meni ne dobi velike pohvale. Tigi- 3200 sit)

Zelo močna pena in tudi obstojna je pena od Schwarzkopfa, ki se jo dobi tudi v DM-u in lahko izbiraš med različno močjo pene. Pena naredi bolj moker videz, če si jo daš malo več, in zato tudi dobro drži. Po pol dneva pa že popusti in izgleda kar fajn. (cena ok. 800 sit)

Svetujem ti to peno, ker je močnejša, če pa so tvoji lasje naravno skodrani,kupi Tigi,ker je res nežen za kodre.

Upam, da sem kaj pomagala.
  • 0
Don`t give up!

#12 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 28 July 2005 - 08:41 AM

hei..

js mam tud skodrane lase, sam mi noben izdelek neki ne odgovarja..ne maram pol tistih zlimanih las..

najbols mam ce jih pustim da se pac skodrajo kokr se hocjo..pol pa sam silikon na konice pa je:)

drgac pa..vcasih se mi se niso tk kodral pa sm kr sama pogruntala svoj nacin kodranja..zvecer si vlazne lase utrdi z necim..ni treba da je neki vrhunskega...pac kako peno al pa kj...pol si jih pa navijes na une toaletne brisacke..
pac jo zvijes v rolco (trakec)..navijes pramen na tist pa zavezes pri lasicsu..gres spat pa zjutri sam raztrgas papir pa odvijes...pa NE razcesavas...sam s prsti dj pramene na manjse pamene..pa pride ful dobr..pa se drzi ful dolg..tud ce mas tezke lase bo deloval..sam morsd pa res cez noc pustit...pa mene sploh ne moti med spanjem:)
  • 0
it's not pms, it's you..

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2005 - 11:17 AM

Kaj kozmetika od Tigija se dobi v Mullerju ? wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#14 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2005 - 11:35 AM

Tigi preparati za lase se dobijo samo v določenih frizerskih salonih!
za kodre pa jaz po novem prisegam na TIGI catwalk curls rock curl amplifier! dobra stvar! smile.gif
  • 0

#15 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2005 - 12:47 PM

Škoda! sad.gif cry.gif Vseeno hvala! wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#16 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3440 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 04:11 PM

Ok nekaj me zanima. Jaz mam ravne in ne preveč goste lase. Zdaj pa me zanima, če bi jaz kupila katerega od zgoraj navedenih izdelkov, bi lahko imela take kodre, kot jih ima Jennifer Aniston na sliki smile.gif KLIK
  • 0

#17 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 10:58 PM

prjatlci to uspe (k ma ravne lase), ce si da kilo pene gor..pa se to sam kak dan..poskus s kodralnikom..druga ne morm rect..razn ce mas lahke lase, je mozno, da bojo obstal neki casa..poskust ni greh biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 September 2005 - 06:42 AM

Kodraste lase dobiš tudi, če si lase sušiš s tistim ogromnim nastavkom.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 September 2005 - 12:07 PM

sam ne vem,no....jz mam tud skodrane lase,in se mi po 2 dneh nič ne zravnajo.,je pa rres,da niso več tko sveži/lepi,kot na začetku-logično.
drgač,pa obstaja nek sprej od revlona zeleni čaj/grozdje -vlažilec/balzam za lase in,ko se z njem našpricam,mam kodre mehke in lahke,res,full drgačne kot ,če si jih s kakšnim drugim preparatom nanesem!
zdjle že pol ure brskam po netu,če bi se ga kje dal kupt,al pa da ga vsj vidte pa nč ,,, rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 October 2005 - 03:01 PM

-supergirl-, ali imaš naravno že kaj skodrane lase??
Zanima me, zaradi tega proizvoda od Tigija.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users