Jump to content


Photo

Reklame


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 17 November 2005 - 04:25 PM

aja pa una za Citroen, k avto pleše... mater keri muvi IPB Image
  • 0
Posted Image

#22 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 04:48 PM

okej, mi je ušeč ena reklama, za neko olje za dojenčke od Đonsona. So tok luštkani tamali ko debeu gledajo... wuiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#23 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 17 November 2005 - 09:54 PM

QUOTE(URŠKA)
okej, mi je ušeč ena reklama, za neko olje za dojenčke od Đonsona. So tok luštkani tamali ko debeu gledajo... wuiiiiiiiiiiiiiiiiii


JA! Črnček je ful luškan! biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#24 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2005 - 08:16 PM

[quote=Tanjci]men je pa una za Milko z mehurčki, k svizce trese na štangi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Te pa ni medo tisti, ki ga zvežejo gor? Ker meni se zdi malo večji kot ostali svizci.
Sicer pa je dobra reklama. Tak ko vse za milko s svizci. smile.gif
  • 0

#25 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 08:46 PM

še ena ql:tista za Telemach, ko v zadnjem trenutku slika bika... čeprav je že kr srhljivo wink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#26 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2005 - 10:40 PM

Pa one so tud dobre za Red bull. "Red bull ti da kriiiiila!"
  • 0

#27 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 November 2005 - 11:30 PM

mmmm full mi je dobra za moški deodorant ( al parfum kaj vem kaj je) AXE- kot bi se izrazila Jenna un tip mi je totalno fukabiln ( mam jezik do tal ko ga vidim hehe) twisted.gif twisted.gif twisted.gif

pa full mi je bla dobra ena reklama ko je ženska začela tipa full na podzemni železnci oponašat, vse kk se je poprasku, pogledu, vse kar je on naredu je ona ponovila,...pol jo je pa nakonc zajebu tko da je dal on majco dol pa čaku kaj bo naredla twisted.gif

pa una mi je tut dobra za zobno pasto ko si ena žćenska pa otrok jezik kažeta wink.gif

pa rada si pogledam kako reklamo ko so dojenčki notr pa majo kake dobre komentarje heh oops.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 November 2005 - 10:11 AM

dobra mi je za simobil una k se lupčkajo ... pa še fajn komad za ozadje ma. :love3:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 November 2005 - 10:12 AM

Meni je pa tanartabulša tista o štalci pa kravci za Loterijo. Joj, smeha. smile.gif Škoda, da je ni več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 November 2005 - 11:05 AM

prvo stalca po pa kravca biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#31 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 19 November 2005 - 11:09 AM

QUOTE(Kalypso)
Meni pa je všeč tista reklama za Wiskas, ko muca je hrano, miška pa pred njo prinese radio pa začne plesat pred njo, muca pa nič. Pa druga verzija ko miška v muco meče papirčke, muca pa spet nič.


ja ta je tut dobra!!!!
pa una za hugies( ne vem če sm prov napisalal)k tamal se premika tko k ena žabica !! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#32 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 November 2005 - 12:36 PM

[quote=Kalypso][quote=Tanjci]men je pa una za Milko z mehurčki, k svizce trese na štangi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Te pa ni medo tisti, ki ga zvežejo gor? Ker meni se zdi malo večji kot ostali svizci.
Sicer pa je dobra reklama. Tak ko vse za milko s svizci. smile.gif[/quote]
evo to sem tud jst rekla, da je medved, pa so me prepričaval, da v tej reklami nastopajo sam svizci biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#33 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 19 November 2005 - 02:25 PM

Ful mi grejo na živce reklame iz Top shopa. Še posebej za stvari, ki so res brezvezne. Npr. zdej majo reklamo za eno ponev, ki prepogne palačinke. rolleyes.gif Milsm no, kaj ti bo to?
  • 0
IPB Image

#34 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 19 November 2005 - 02:28 PM

od PEDIGREE...tisto k kaze veliko psov:"MI SMO ZA PSE,ZA VELIKE IN MAJHNE...." pa tako naprej vglavnem ta!!!
  • 0

#35 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 November 2005 - 07:32 PM

[quote=Tanjci][quote=Kalypso][quote=Tanjci]men je pa una za Milko z mehurčki, k svizce trese na štangi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Te pa ni medo tisti, ki ga zvežejo gor? Ker meni se zdi malo večji kot ostali svizci.
Sicer pa je dobra reklama. Tak ko vse za milko s svizci. smile.gif[/quote]
evo to sem tud jst rekla, da je medved, pa so me prepričaval, da v tej reklami nastopajo sam svizci biggrin.gif biggrin.gif
Mene so tudi probali prepričat. biggrin.gif Samo me niso mogli, ker če je to svizec, pol je XXL svizec. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 November 2005 - 07:53 PM

ursi meni je tudi ta najlepša! Najbolj pa mi gre na živce od Dormeo al pa od kozmodriska. Frrr.
  • 0
Viens, reste ici!

#37 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 19 November 2005 - 07:56 PM

men je pa una dobra za triglav zavarovalnico (zdej se mi zdi d je ni več) ko ena čistilka pospravla pa vse pospravi pol pa zagleda eno umetniško sliko ko zgleda ko da je svinjska pa se jo sprav pucat biggrin.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#38 TAO

TAO

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 November 2005 - 11:15 AM

QUOTE(kima)
men je pa una dobra za triglav zavarovalnico (zdej se mi zdi d je ni več) ko ena čistilka pospravla pa vse pospravi pol pa zagleda eno umetniško sliko ko zgleda ko da je svinjska pa se jo sprav pucat biggrin.gif


TA JE RES HUDA!
  • 0
I have opinions of my own -- strong opinions -- but I don't always agree with them.
George Bush

#39 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 11:35 AM

zdej je ena nova za Triglav, ko Šugman namesto cigare začen rezati korenček... wuiiiiiiiiii, like it biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#40 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 November 2005 - 03:33 PM

QUOTE(URŠKA)
zdej je ena nova za Triglav, ko Šugman namesto cigare začen rezati korenček... wuiiiiiiiiii, like it biggrin.gif

ta je kul ja... jst sem jo še po mailu dobila biggrin.gif

več reklam na ta stil bi mogl bit

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users