Jump to content


Photo

Vaše trenutne želje


  • Please log in to reply
7127 replies to this topic

#7081 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 April 2012 - 03:26 PM

Zlatolaska a si malo zmedena :D Kje sploh vidiš pisavo 1? Tega ni več :D


Vem, da več ni. Ko pišem iz telefona nimam teh opcij zgoraj za barvo itd. in je edina, da sama napišem kodo: [ size = 1 ] , sem sem vnesla 1 in nisem videla, da prikaže tako neberljivo majhno, dokler nisem dostopala iz računalnika. Zgoraj pa sem vnesla 10 in je normalna velikost, očitno ne gre tako. Bom morala naknadno popravljat.

Meni se pa zdi, da se njiju bolj "napada" in mata posledično več zagovarjanja za spisat. Se mi zdi logično da želiš pojasnit, če te folk napačno razume ali kritizira zaradi nečesa. Če se bo npr. Ana skregala s fantom bodo vse sočustvovale in jo tolažile, da bo kmalu bolje, če se bo Zlatolaska skregala, bojo vse napisale, naj ga pusti ker je kreten. Itak, da se počutiš napadeno. Isto ta situacija zdaj. Najprej za to kar je napisala, potem kako je to napisala, pa s katero pisavo, a dejte no, ene se res zapičijo v kakšno članico pa je potem kar vse po vrsti narobe, haha.


Iskreno se mi zdi, da sem se v zadnjih desetih debatah morala pri več kot polovici nekaj zagovarjat. In ful bi rada poudarla, kar je že Nincha napisala, normalno da hočeš razjasnit, če te nekdo razume narobe in to vedno v slabem smislu. Ni dolgo nazaj, enak primer v temi Facebook, ko je šla tudi Kinky, o moji zasebnosti na facebooku, pa ni imelo blage veze oz. če to ne, lahko vsaj z zagotovostjo trdim, da je bilo popolnoma nepotrebno.

Pa ne pravim, da sem najboljša voznica na tem svetu, ampak samo
da so izkušnje doprinesle svoje.


Kar meni še niso mogle, ker jih praktično nimam. Avtošola niso izkušnje, kot samostojen voznik si jih nabiraš.

Ful velikokrat je komentar ZELO različno napisan glede na osebo kateri je namenjen.


Ogromen podpis. Ne velikokrat, vedno je tako.

Kalypso, nisi. Ne spomnim se niti, da bi ti napisala kaj takega.

Aja in še Marmelada, res ne vidim v čem je problem. Včasih si ga zabluzim, napišem roman, ampak saj ni nikomur v obvezno branje. Če te zanima, preberi, drugače pa pusti, preskoči, kakor želiš.
  • 0
Memento mori.

#7082 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 April 2012 - 03:40 PM

Zlatolaska, jaz sem ti želela samo dati primer, da ne vem, če bi bilo tebi vseeno, če bi
tvoje slike vzel, in jih nekam nalepil; ker si pač po pomoti imela odprt profil. Me zanima kako bi se počutila.
Ni bilo nič drugega o tvoji zasebnosti, saj nimam pojma kaj pišeš, saj nisva prijateljici tam.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7083 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 April 2012 - 03:58 PM

Razumem ja, ampak moraš biti toliko pri sebi, da na facebook ne objavljaš reči, za katere bi ti bilo mar, da jih vidijo drugi ljudje. Mislim, da takšno maso fotografij in informacij ljudje objavljajo ravno v želji, da jih vidi čimvečja populacija in s tem hočejo vsem pokazat kaj imajo, kako živijo, s kom se družijo. Jaz res na facebook objavim stvari za katere mi je res popolnoma vseeno ali jih vidi moja najboljša prijateljica ali njena soseda. Tak je internet, vedno obstaja možnost, da tvoje reči vidi ljudje, za katere nisi pričakoval, saj jih sam izpostaviš javnosti, a ne. Že njeno število prijateljev (čez 1000) govori zase.

Pa se opravičujem, ker sem pogrevala staro temo.
  • 0
Memento mori.

#7084 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25752 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 04:12 PM

važno, da ima ona MAC-a :twisted:
  • 0

#7085 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22444 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 05:22 PM

Aja in še Marmelada, res ne vidim v čem je problem. Včasih si ga zabluzim, napišem roman, ampak saj ni nikomur v obvezno branje. Če te zanima, preberi, drugače pa pusti, preskoči, kakor želiš.

Ni problema, samo smešno mi je, da čutiš, da moraš ob vsakem negativnem komentarju pojasnjevati zadeve, npr pri sliki z maturantskega plesa.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#7086 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 06:27 PM

Odklop. Že od novega leta sem pod takim stresom!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#7087 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28998 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 April 2012 - 06:30 PM

da mi hitr mine še teh par dni predno grem.
da najdem kartico.
da bo to najboljši dopust do zdej.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7088 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 April 2012 - 08:52 PM

Ne vem . . . da se spravim k sebi. Pa da bi jutri bil uspešen dan.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7089 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25326 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 April 2012 - 09:02 PM

Da se končno lotim enega neljubega opravila (in po možnosti kmalu zaključim!).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#7090 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 May 2012 - 02:12 PM

Posted Image
  • 0

After all this time?

Always.


#7091 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28998 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 May 2012 - 10:59 PM

Posted Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7092 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27070 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 May 2012 - 09:36 AM

Da se mi uresničita dve želji, prosim prosim prosim, tako si to želim, da mi bo vse dol padlo, če se ne izpolni. :(
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#7093 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 May 2012 - 07:51 PM

Da me neha bolet grlo in da se mi popravi koža, prosim prosim.
Zadnje čase imam kožo po nogah in rokah tako katastrofalno, po nogah imam prav luske, tega nisem imela še nikoli. :(
  • 0

#7094 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 June 2012 - 06:29 AM

Posted Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#7095 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16233 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 June 2012 - 01:50 PM

Da bi jutri naredila izpit. Naj da neka pametna vprašanja, prosim, prosim, prosim.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#7096 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 June 2012 - 01:05 AM

Da dobim pozitiven feedback od mentorja.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7097 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 July 2012 - 09:54 PM

Poslala sem en mail in si želim, da bi bil pozitiven odgovor. Upanje umre zadnje. LOL

Istočasno si tudi želim, da bi imela malo več samozavesti kar se akademskih stvari tiče,
Vedno mislim, da sem najslabša in nič ne znam. :(
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7098 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 July 2012 - 09:58 PM

Istočasno si tudi želim, da bi imela malo več samozavesti kar se akademskih stvari tiče,
Vedno mislim, da sem najslabša in nič ne znam. :(



Jaz imam tudi tovrstne probleme s samozaničevanjem (marsikdo sicer misli, da je moj 'problem' ravno obraten),
čeprav sem si že velikokrat potrdila nasprotno. To je prav bolezen, prevelika in neupravičena samokritičnost. :s
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7099 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25326 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 July 2012 - 10:22 PM

^Ja. Jaz tudi vedno gledam vse možne načine, da bi stvari izboljšala/dodelala, enostavno si ne znam (ali pa nočem) postavit ožjih okvirjev in milejših standardov, ker imam neke idealistične predstave o tem, kako bi stvari morale izgledat (oz. bolje rečeno - kakšne bi lahko bile) in kakšno vlogo imam jaz pri vsem skupaj, heh.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#7100 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 July 2012 - 10:25 PM

Ja, saj to. Po eni strani je dobro, da stremiš k čim boljšemu, a po drugi strani pa si ne priznaš na tak način
ničesar dobrega oz. celo izvrstnega, kar narediš, ker imaš v glavi vedno 'lahko bi bilo boljše', namesto
'uau, uspelo mi je, legenda sem'. x)
  • 1
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users