Jump to content


Photo

Chanel


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 06:59 PM

Še nimamo teme o tej kozmetiki in jo seveda odpiram! wink.gif Imam namreč en filing, da je tale kozmetika precej kvalitetna, ker slišim same pohvale tako glede pudrov, kot tudi glede šmink, kajal črtal, eye linerjev in drugega. Poleg tega mi imajo fantastične, minimalistične in estetske ovojnine.

Njihova nova make-up kolekcija za pomlad/poletje pa mi je osupljiva, kot bi bila narejena popolnoma po mojem okusu. Njihove šminke iz omenjene kolekcije Rouge Hydrabase so mi božanske, dobesedno zaljubila sem se v odtenek Lilac Sky, čeprav so mi tudi preostale tri božanske (Marilyn, Paparazzi in Lola).

Odločam se torej za nakup te šminke, ker sem se ful naveličala glossov. S kakšnimi prosojnimi šminkami se lahko dobi lep svetleč videz, poleg tega načeloma bolj negujejo ustnice, so nelepljive in bolj obstojne.

Me pa zanima, če katera ve, če je ta pomladna kolekcija že pri nas v trgovinah in koliko na splošno so kvalitetne Chanel šminke, bi rada izvedela iz prve roke, ker se nočem 'nasrat' glede na to, da šminke niso ravno poceni ... mislim, da nekaj čez 5.000 tolarjev.

Se ne bom pa nič branila, če me poučite še o drugih njihovih izdelkih, posebej me zanimajo laki, ker bi imela istega kot šminko, torej Lilac Sky, ampak hočem prej vedet, če so kvalitetni.

Tle je še link, ko se vam odpre kliknete na tisto slikico make-upa na sredini in se odpre novo okno.

http://www.chanel.co...gb&re=chanelcom

Torej z besedo na dan! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 22 February 2006 - 07:24 PM

Kolekcijo ze majo, sm jo vidla v Mullerju v Lj. smile.gif
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 07:27 PM

A si mogoče kej pošpegala barve šmink? Tale Lilac Sky me res zanima, ampak se bojim, da je mogoče ful močna. Sama namreč iščem zelo svetlo vijoličen, malo bolj sheer odtenek in ne tistega kremastega, močnega in polnoprekrivnega.

Pa cena me zanima, če mogoče katera kaj ve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 22 February 2006 - 07:40 PM

jst sm pogledala samo tisto sencilo-bunkico s tremi barvami biggrin.gif
kukr sm sprobala je super, barve so ful lepe-takoj bi mela wink.gif
smink pa nism pogledala...grem v petek pogledat tongue.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 February 2006 - 07:51 PM

.
Mmm, tudi jaz sem ljubiteljica Chanela, čeprav si izdelkov lahko bolj malo privoščim, sicer pa tudi mene kar mede ob vseh fantastičnih, očesu izjemno privlačnih rečeh in tudi pakunge mi imajo izredno prefinjene in prečudovite, no.

Od teh Hydrabase šmink so mi všeč odtenki Rose baby, Sahara Beige in Vibrant. Bi trebalo it malo v izvidnico.

Jaz sem bila ekstra zadovoljna z njihovo maskaro Extracils, je resnično zavidljivo podaljšala trepalnice, bila je dolga leta moja zvesta spremljevalka, odkrat je ni iz prestola izpodrinila MUF All In One maskara, ki je po mojem mnenju še boljša in enkrat cenejša.
Tudi z glossom sem bila zadovoljna, čeprav tega odtenka, ki sem ga jaz imela (prozoren z modrikasto/vijoličnim odbleskom) ni na strani, kar mi je sila čudno..... morda je to bla kakšna limited edition ali kaj, pa je ni, kaj jaz vem.

Že dolgo pa tudi špijunim za laki za nohte (odtenek Rouge noir), pa po pravici povedano ne vem ravno, če se splača dat 5k za lak. Baje so kvalitetni, obstojni in res jih imaš za dolgo in tako, ampak si pol skos premislim.

V splošnem mi je pa od teh prestižnih znamk Chanel zagotovo najbolj blizu.




.



ps: ta baba, ki se pojavlja na njihovi strani, je za pojest. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 07:55 PM

Jenna kok da se nisi zaljubla v Hydrabase šminko Lilac Sky? Je skor identičnega odtenka kot tisti Givenchy gloss, meni deluje še veliko lepša in bom znorela, če je ne dobim!! biggrin.gif

Mi je pa drugače od Hydrabase šmink čudovit tudi odtenek Baby Gold ... nežno rožnat z drobnim zlatkastim shimmrom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 February 2006 - 07:56 PM

.
Ne vem, meni je taka brezvezna in mi ni čist nič podobna onemu Givenchy glosu. biggrin.gif:clown:




.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2006 - 07:57 PM

Mene pa laki od chanela niso navdušl. Sm ga probala pr prjatlci(oz. njeni mami biggrin.gif ), sam se mi je že nasledn dan začel krušt. Res da nism uporabla podlaka oz. nadlaka, sam za to ceno bi mogu dle zdržat. Nism šur sam se mi zdi da je bil odtenek rouge noir, če je to rjavkasto, z rahlim pridihom rdeče, lak. ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 08:30 AM

Kolegica uporablja pudre, šminke in lake od Chanela, pa ne more prehvalit. Meni je predrago.
  • 0

#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 10:34 AM

Uuu, Jessica Miller za Chanel ...zanimivo biggrin.gif
Pa njihovi lakci so mi ful ušeč, še posebi en tak rozast(biggrin.gif), Organdy al neki tazga. Drugač mam pa od njih samo maskaro, pa mela sem blusher neki časa. biggrin.gif Ful majo lepe embalaže blink.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 12:05 PM

QUOTE(Lindsay)
Nism šur sam se mi zdi da je bil odtenek rouge noir, če je to rjavkasto, z rahlim pridihom rdeče, lak. ermm.gif:

IPB Image

IPB Image

To je tak lak. Meni je ful dobra barva. In kakšna dobra pakunga, strašansko krasna!


Sta ta mi pa tudi ta odtenka kar okej:

73 Violette
IPB Image

123 Crystal blue
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 12:06 PM

QUOTE(TASH)
Uuu, Jessica Miller za Chanel ...zanimivo biggrin.gif

To je ta baba na njihovi strani, ja. Huda je.

edit: huda mi je samo v fris. Sem zdaj vidla, da je pretirano suha + jošk nima.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 12:08 PM

Ojej Jenna ... odtenka Violette in Crystal Blue sta fantastična ... sam jebeš, tti laki so tak dragi, da ne morš kr tko nabavlat vseh barv, ki so ti všeč. Ker tko pr kakih Miss Sporty lakih jih pač 5 naenkrat zahaklaš če so ti všeč, ker so pač tak pocen ... tle bi se mogla pa en teden odločat in selekcijo delat, da bi enga vzela ... pa še to s težkim srcem. rolleyes.gif

Pa njihov top coat mi je v božjastno dobri embalažici! biggrin.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 12:19 PM

.
IPB Image
O bože se usmili, kaka pakunga.

In ja, 5k je za en faking lak preveč, pa fertik. Chanel gor al pa dol.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 23 February 2006 - 01:04 PM

waaauuu blink.gif
  • 0
Posted Image

#16 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 06:21 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Lindsay)
Nism šur sam se mi zdi da je bil odtenek rouge noir, če je to rjavkasto, z rahlim pridihom rdeče, lak. ermm.gif:

IPB Image

IPB Image

To je tak lak. Meni je ful dobra barva. In kakšna dobra pakunga, strašansko krasna.

Nop ni bil tak...je ta odtenek dost lepši...ubijalsko vijolični.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 06:56 PM

.
Ej, mislim, da vem, katerega misliš. Tak pravi vijoličen, temen. Ampak pol na nohtih pa ni bil tako zelo prekriven, a ne? Ali pač?!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 24 February 2006 - 02:43 AM

Sicer šmink in maskar od Chanela še nisem probala, imela pa sem lak za nohte, sicer svetlo roza-prozoren, ampak me na žalost ni prepričal. Za te lake se ne splača dat toliko denarja, razen če je res hud odtenek, ker ga nikoli ne porabiš, vsaj jaz še nobenega nisem. Ne morem prehvalit njihovih črtal za oči Le Crayon Yeux, sama imam črnega in berry, kmalu pa pride še beli. Senčke so ravno tako fenomenalne, imam jih res dolgo časa, zelo so obstojne, vse imajo v embalaži vgrajeno ogledalce (tudi enojne), ne čutiš, da jih imaš na očeh, so zelo trde in se le stežka zdrobijo. Meni osebno so najboljše enojne. Imam tudi tekoči in kompaktni puder, s katerima sem kar zadovoljna. Embalaža je pa tako ali tako najlepša, minimalistična in chic in vedno se naježim, ko v Mullerju vidim njihovo stojalo...
  • 0

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 11:52 AM

Lak se ti prej posuši preden porabiš celega.
  • 0

#20 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 24 February 2006 - 07:28 PM

Ej Dilema tista sminka je kr dost obarvana. Tko no, na roki se je kr dost poznala pa ful je vijolčna-zame ful prevec.Pa na sploh se mi zdi da majo njihove sminke vse dost močne, prekrivne odtenke.
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users