Jump to content


Photo

Strawberry.net


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#81 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 May 2009 - 01:17 AM

Heh, meni ga niso. Držim pesti, da ga tebi bodo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 November 2009 - 09:30 PM



Jaz sem včeraj naročila Clinique DDMG 125ml (okoli 28€ ... pri nas je okoli 50€), pa še dobila sem, ker sem nova stranka, eno darilo od Revlona - lahko sem si izbrala (sicer med jako okrnjeno ponudbo) ... izbrala sem Revlon Vital Radiance Moisture Boosting Lip Shine - # 006 Sheer Rose. Upam, da hitro dobim, da ne bo kako čudno in da mi carine ne bodo maznili (res se mi ne da ukvarjat s pošiljanjem, itd.).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 November 2009 - 09:56 PM

O, Fluffy, to se pa splača. Sploh nisem pomislna, da bi lahko na tej strani cenej skozi pršla pri DDMG-ju.

Jst sm do zdej 1x naročala preko strawberryja in sem ful hitro dobila, vse lepo zapakirano, nobenih problemov. Tud carine nisem plačala nič. Mislim, da je bilo na paketu celo označeno kao gift. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2009 - 12:30 AM




Ja, ZELO se splača. Sploh, ker ni poštnine, tako da te res pride občutno ceneje. Še dobro, da sem se včeraj spomnila na to stran in šla čist za hec gledat, sem mislila namreč sicer ta teden it v Limoni po to - mater, bi se nategnila.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 04 November 2009 - 08:59 AM

Hehe, res je. Bom tud jst, ko pridem mal do keša, rajši tukej naročila, kot pa v Millerju kupila. biggrin.gif V Millerju je tamala, 50ml flaška 26€. huh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 November 2009 - 07:41 PM




Sem že dobila pošiljko, vse štima, pa še relativno hitri so. Krasno!
Še dobro, da sem na tej strani naročila in da nisem preplačala zadeve v Sloveniji, bruh.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 12 November 2009 - 08:33 PM

Super, Fluffy. Jst si bom tud naročila čez kak teden. Mi bo glih zmanjkalo. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#88 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 11 December 2009 - 10:14 AM

Joj, jst še zmerej nisem dobila DDMG-ja. Upam, da se ni kje zgubila pošiljka. huh.gif Pa še smotano je, ker sem tam pri pošiljki označila non-registered, tko da mi ne morjo nič pomagat, plačat bom pa vseeno mogla, tud če ne dobim. Sem prejšnič, ko sem naročala, tudi to označla, pa sem normalno dobila v približno 10 dneh. Upam, da bo danes prišlo.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users