Jump to content


Photo

Clinique kozmetika


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#81 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 12:13 PM

Sonchika dej mi prosim povej kakšne filtre (SPF) ima SuperDefense ker baje so kemični in mineralni pa me zanima kateri so boljši za kožo, ki je nagnjena k mašenju por?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#82 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 December 2005 - 12:16 PM

Hm... me vem, katere ima. Ponavadi so prisotni oboji. Pokemičnih se koža bolj sveti, mineralni pa lahko mašijo pore. Pa po kemičnih lahko dobiš alergijo. Tako da ni nekega univerzalnega in dobrega filtra. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 12:20 PM

Ajej smola. blink.gif Ma ne vem no, meni se koža po SD nič ne sveti, torej so tisti ki mašijo pore ... fino. sad.gif Sprašujem zato ker sem opazila da mi je odkar uporabljam SD po dolgem času spet nastal mozoljček in me je strah da gre za 'epidemijo'. Drugače pa mi kremica blazno ustreza, moram pa omenit da me včasih čisto rahlo zapeče ko namažem po kožo (sploh po tem mozoljčku, ki sem ga malo razpraskala oops.gif ). A je to od filtrov?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#84 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 December 2005 - 12:24 PM

Težko rečem, ali peče od filtrov ali ne. Po razpraskanem mozoljčku se mi pa zdi, da pečejo vse kreme. smile.gif
Morda za mozoljček niso krivi filtri, ampak komedogena sestavina, ki je v kremi.
Pa tudi tisto, da UV filtri mašijo pore, da se svetiš po njih - to je odvisno od posamezne kože. Tako da se ne gre zanašati an to, da so krivi filtri. Lahko je kaj drugega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 12:41 PM

Hvala za odgovore. Bom uporabljala SD še ene 14 dni, da bom lahko bolje ocenila kako in kaj, pa bom potem videla kako naprej.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 December 2005 - 01:24 PM

No jst se pa lih sprašujem, če bi bla ta krema dobra za mojo mati. Me zdej sprašuje, kaj bi ji jst priporočila. Ima pa zelo suho kožo. Pol bi bla dobra zanjo ta, ki je za zelo suho kožo? Da me ne bo pol tepla, če bo dala 12 čukov za kremo pa ji ne bo ql. biggrin.gif

Ful fajn bi blo, če bi lahko kje testerček dobila. Sem že sprašvala, pa ga kao nikjer nimajo.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#87 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 December 2005 - 02:45 PM

Dilema, se mi samo zdi al sem nekje prebrala, da si misliš kupit Pore minimazer?Me zanima kak je?Veš mogoče sestavine in kak deluje?

Sem ga včeraj ogledovala v milerju, samo stane skoraj 10k evil.gif
  • 0

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 03:44 PM

Blondi js sem se iz radovednosti mal zapalila za ta Pore Minimizer ker ima dobre kritike, prav kupit ga pa nikol nisem resno nameravala ... ker pač nimam velikih por.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 December 2005 - 03:47 PM

Aja...A dobre kritike ma?kteri pa?kolko sem gledala jih je kar veliko.
  • 0

#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 03:51 PM

Js sm brala na enem drugem forumu in ... jao ... sej se sploh ne spomnim kateri od njih je bil tako pohvaljen. oops.gif Morm it počekirat!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2005 - 04:00 PM

Evo ... dober je baje tale:

Clinique Pore Minimizer Thermal-Active Skin Refiner:

Tretma za obraz, ki se v stiku z vodo segreje, da odpre pore in odstrani umazanijo z obraza.
Z nežnimi zrnci opravi piling obraza in ga spolira, da je obraz po uporabi na otip mehak in gladek. Pore v trenutku izgledajo vidno zmanjšane.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 18 December 2005 - 06:53 PM

Pore Minimizer (obstajajo pa trije produkti pod tem imenom - lotion, shine control, instant perfector), baje je najboljši zadnji-daš pred pudrom na povečane pore. Jaz dobim v torek shine control, pa poročam.

Deluje pa samo začasno, torej dokler je gor, ko se spere ni več učinka. Meni je vredu, če se ne vidi ko imam MU.

Tisti piling ne vem če je za kaj. Ker to mora na koži ostat, da deluje.
  • 0

#93 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 December 2005 - 07:12 PM

Hvala obema wink.gif

Tisti piling mi je tudi prodajalka priporočala v milerju, samo ga potem nisem kupla.Bom ga nabavla, ko tega ponucam.

Irena, če si dam puder gor se pore itak ne vidijo tak?Me pa zanimajo sestavine...Clinique ima za mastno kožo več ali majn kar alkoholne produkte, kolko je meni kaj znano.
  • 0

#94 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 18 December 2005 - 07:19 PM

Shine control dobim iz druge roke, upam, da bodo kje sestavine, če bodo jih prepišem.
  • 0

#95 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 December 2008 - 05:29 PM

Stara tema, pa vendarle..

Jaz ne ločim med tema dvema kremama.. vidim da je eno kao gel, eno pa lotion .. ampak a je kaka bistvena razlika? Cena je enaka.

http://oth.strawberr...goChar=C#DETAIL

http://oth.strawberr...goChar=C#DETAIL
  • 0
Memento mori.

#96 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 06 December 2008 - 02:33 PM

Gel je baje boljši.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#97 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 December 2008 - 02:48 PM

Lotion je za suho kožo, gel pa za mešano/mastno in je sestavinsko precej boljši.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#98 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 December 2008 - 11:00 PM

Hvala!
  • 0
Memento mori.

#99 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2008 - 12:42 AM

meni je pa Clinique kozmetika vedno manj všeč...se mi zdi, da mi sploh ne paše na kožo na noben način - niti ena zadeva cry.gif
  • 0

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 December 2008 - 11:46 AM

Meni je od njih samo čistilna maska super in jo nameravam v kratkem spet kupit.
DDMG me ni navdušil, prav tako me je pustil hladno Turnaround koncentrat. Meni so njihove kreme čisto preveč silikonske, prav čutim, kako mi pustijo eno ogabno plast na koži.

Aja, SD mi je bila zelo všeč, ko sem ji imela. Ampak to je že 3 leta nazaj in mogoče mi zdej ne bi bila več tako všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users