Jump to content


Photo

Teorije zarote

zarota vlada laži resnica dokaz dokumentarec

  • Please log in to reply
47 replies to this topic

Poll: Teorije zarote (30 member(s) have cast votes)

Ali verjameš teorijam zarote?

  1. Ne (1 votes [3.03%])

    Percentage of vote: 3.03%

  2. Določene se mi zdijo verjetne (20 votes [60.61%])

    Percentage of vote: 60.61%

  3. Da, lažejo nam in se igrajo z nami (7 votes [21.21%])

    Percentage of vote: 21.21%

  4. Me ne zanima (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. I like turtles (5 votes [15.15%])

    Percentage of vote: 15.15%

Vote Guests cannot vote

#21 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 April 2012 - 09:45 AM

Hehe, on in Buzz Aldrin zagotovo. :)

Meni je tudi vedno bolj sumljiva ta zadeva, sicer so mnogo sumov ovrgli, ampak še vedno je veliko nepojasnjenega.

Pa tudi podatek, da je samo preden so šli na luno umrlo 10 astronavtov, ko so se urili - to je ZELO čudno,
enkrat se je vžgala komora, na primer. Kako jim je to uspelo, ne vem, ampak so umrli 3. Nato je 3 dni
za tem, ko je nekdo kritiziral Apollo in Naso (ime sem pozabila) tip umrl. Itak, preveč veš ali nekomu
ne ustrezaš - izgineš. Primer Kramberger pri nas.

In tudi - sedaj je šla tehnologija takoooooo zelo naprej, in bi lahko vsak teden leteli na luno, in vse
lepo posneli, pa se o tem ne piše, ne govori, kao - enkrat nam je uspelo, to je to.


Posted Image
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#22 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2012 - 11:11 AM

Tudi meni je nenavadno, da se danes vec ne leta na Luno... .

Kramberger, uf, saj res! :/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#23 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2012 - 11:17 AM

Kdaj se Luna pise z veliko in kdaj z malo? :ninja: Mislim, da je ze bilo govora o tem, a sem spet zmedena, SSKJ mi ni v pomoc.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 April 2012 - 11:39 AM

Uf, a veš, da ne vem, jaz pišem z malo.

Jaz tudi verjamem, da so Krambergerja likvidirali; ustrelil ga je en pijan tip brez motiva iz
razdaje 100 metrov. Ja, in potem svizec zavije čokolado. Nekomu ni bil všeč, ali pa
je postajal nevaren oziroma bil je prepošten in je predstavljal majhnega človeka.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25

  • Guests

Posted 01 April 2012 - 11:39 AM

Luna snaj bi se vedno pisala z malo. Ker luna pomeni naravni satelit. Jupiter ima svoje Lune (npr. Evropo..) , nekaj ostalih planetov ima svoje lune. Naša luna se imenuje Mesec.
Ampak nekako smo že začeli Mesec imenovati Luna. Ko govorimo o naši luni (torej Mesecu) je z veliko. Če govorimo o lunah na splošno, je z malo.
To je moje mnenje. Sem nekoč vprašala pri slovnici, pa so bli profesorica malo zmedeni :)

Jaz jo raje imenujem Mesec...
  • 0

#26

  • Guests

Posted 01 April 2012 - 11:45 AM

Ekaterina, :thumbup: za tvoje fizikalno raziskovanje. ; )



Hvala :blush2:

Itak veliko ne razumem. Saj se trudim, ampak npr. posebna teorija relativnosti je lahka za razumet, če malo odvržeš to, kar ti zdrava pamet narekuje. Splošna teorija je že veliko bolj zakomplicirana. Kar se pa kvantov tiče....je pa vse noro. Kvantni svet sam je popolnoma nerazumljiv pa nor :lol:
  • 0

#27 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2012 - 12:44 PM

Jaz tudi verjamem, da so Krambergerja likvidirali; ustrelil ga je en pijan tip brez motiva iz
razdaje 100 metrov. Ja, in potem svizec zavije čokolado. Nekomu ni bil všeč, ali pa
je postajal nevaren oziroma bil je prepošten in je predstavljal majhnega človeka.

To tudi jaz verjamem.

Nisem pa nikoli pomislila glede zdravila za raka in pa AIDS. Uf, če ga res imajo, je to vsekakor najhujša zarota :/ Se dogaja, ja, saj vem. Res so to že bolj žalostna dejstva, kako ohraniti družbo takšno kot je.
  • 0

#28

  • Guests

Posted 01 April 2012 - 01:14 PM

Glede Krambergerja...se strinjam s Kinky.
  • 0

#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 April 2012 - 08:03 AM

Ful zanimiva tema.
Jaz se nisem poglabljala še v nobeno teorijo zarote, vsekakor pa verjamem, da je 11. september delo Američanov in nikogar drugega.

Kony 2012 je tudi teorija zarote.
  • 0
Viens, reste ici!

#30 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 02 April 2012 - 08:46 AM

Dobra tema.
Jaz verjamem predvsem v politične teorije zarote.
Tudi v vesoljčke verjamem, ampak da so daleč daleč stran in, da nas še niso obiskali - kot že rečeno, razdalje so tako velike, da se mi zdi tako malo verjetno, da bi nas našli. Ali pa si to dopovedujem, da ponoči lažje spim :) enako je z duhovi,...

Kako znajo politiki preusmerjat pozornost, mi je - TA http://www.imdb.com/title/tt0120885/ fenomenalen film. Potem se res vprašaš kaj je res in kaj ne.

Ne verjamem, da so si z Diano dali toliko opravit, saj so v preteklosti imeli kar že nekaj škandalov. Lahko pa tudi.
In nimam pojma, zakaj bi trdili, da je Elivs še živ.

Meni sta iz glave med najbolj zanimivimi teorijami:
- Prostozidarji (sploh po Devinčijevi šifri) in na splošno vpliv cerkve v zgodovini
- JFK
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#31 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 April 2012 - 08:52 AM

Jaz tudi mislim, da je Diana mrtva, ampak zna pa biti, da so jo dali ubiti. Vemo, da je šla kraljici
zelo v nos, kraljica ljudskih src je postajalo bolj popularna kor THE QUEEN sama, predstavljala je
novost, svežino, v nasprotju z okostenelo monarhijo.

Tako da mrtva je, je pa popolnoma možno, da so jo odstranili. Ljudje pa po moje mislijo, da je
še živa, in Elvis enako, ker se je težko sprijazniti s smrtjo neke take osebe, ki jo častiš, tako da
imaš občutek, kot da jo poznaš. :)

Ja, dobre stvari si omenila, JFK sploh (zopet likvidacija), omenila bi še

Opus Dei

Nasploh je vse povezno s cerkvijo ena teorija zarote, na kolikem denarju ta organizacija sedi -
da ti je slabo. :surrender:

Da Vinčijevo šifro so pa kritizirali na dolgo in široko, koliko je noter resnice ne vem, se pa
prekleto dobro bere, hihi. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#32 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2012 - 04:44 PM

Meni osebno se velik nateg zdi tudi tole:

http://www.rtvslo.si...in-ladna/256563
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#33 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2012 - 06:46 PM

Basist, avtor in pevec skupine The Beatles naj bi umrl že leta 1966. Ker naj bi se takrat oblasti bale, da bo njegova smrt sprožila val histerije in samomorov, so se odločili, da jo bodo zamolčali. Skupina naj bi našla dvojnika in mu zaupala Paulovo 'vlogo', v kateri pa se je domnevni William Campbell še kako dobro znašel.

http://moskisvet.com...ey-je-umrl.html


http://www.youtube.com/watch?v=xmPP_fsJdI8

Najbolj očitna je oblika glave/obraza, razlika v višini in barva oči.

Super stran z zgovornimi dokazi: http://digilander.li...espaul/fc1.html
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#34 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 August 2012 - 10:54 PM

To o McCartneyu moram malo preučiti. :D

Posted Image
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 10:58 PM

Sklepam, da ima razširjene nosnice, ker se smeje na prvi sliki?
Čeprav ... ostaja senca dvoma. XD

edit: aja, na drugi sliki je tudi tista 'kost' daljša, menda zato dvom,
ne zaradi širine nosu, ha ha.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 August 2012 - 10:59 PM

:D Ja, vse je možno. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#37

  • Guests

Posted 02 August 2012 - 07:15 AM

Tole o Paulu je pa ful odbito. Čeprav pol ne vem, zakaj ne bi razkrili resnice, ko je Lennon umrl, on je bil veliko večji problem za samomore med mladimi puncami ... Razen če ... wait ... je Lennon še ŽIV? :D

Zanimivo.
  • 0

#38

  • Guests

Posted 02 August 2012 - 07:15 PM

Nedolgo nazaj sem pogledala en klip, kako je umrlo ogromno ljudi, ki so imeli različna vedenja o dogodkih 11. septembra in so očitno zato umrli.Neka ženska je po radiu najavila, da ima ključne podatke in so jo prav vprašali, ali ima namen narediti samomor, preden bo to predala (kao v šali). Zatrdila je, da ne. No, našli so jo obešeno pozneje.

Pa v nekem dokumentarcu sem dokončno poštekala, kaj je bila težava v tem, da so stolpi padli v prostem padu. Čudno je tudi to, da se je vaporiziral tudi WTC 7, čeprav sta bila 5 in 6 bolj prizadeta od požara. Baje so bili v 7 vsi papirji glede goljufij velikih koorporacij.

Eno vprašanje. Kolikor jaz razumem v prostem padu vsaka stvar pada z enako hitrostjo, je tako? Ne glede na težo, gostoto itd.? Ker smo imeli neko debato o tem in je nekdo trdil, da je važno od gostote. Ampak kolikor jaz vem, naj bi v vakumu vse stvari padale enako hitro. Na Mesecu so celo naredili poskus s peresom in kroglo. Na tla sta padla v natanko istem času. (pri nas pero ne pade tako hitro zaradi atmosfere). Se motim?
  • 0

#39 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 September 2013 - 07:19 AM

Vse, kar ste želeli vedeti o teoriji zarote 11. septembra v 5-ih minutah
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#40 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2013 - 09:08 AM

To o McCartneyu moram malo preučiti. :D
 

 

Jaz sem enkrat porabila tri dni in sem si vse pregledala, prebrala... čisto sem not padla, pa čeprav sploh ne maram Beatlesov. 

In po vsem tem sem prepričana, da so Paula iz takšnih in drugačnih razlogov zamenjali. Današnji Paul ni pravi Paul. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users