Jump to content


Photo

Hrana, gibanje in zdravje


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#21 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 29 March 2007 - 01:55 PM

Misliš Clenbuterol? Sicer pa tudi kombinacija efedrin-kofein deluje, ampak to delajte na lastno odgovornost!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#22 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 March 2007 - 04:52 PM

Ja Clenbuterol, okrajšano Clen.

  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#23 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 29 March 2007 - 05:21 PM

A to se sploh legalno dobi?
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#24 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 March 2007 - 05:26 PM

V prosti prodaji se ne dobi. Samo prek kakega posameznika, ki uvaža. Glede legalnosti nisem prepričana - lahko vprašam, če te zanima.

edit: Sem se pozanimala in ni legalno. Ampak dobi se pa z lahkoto kjerkoli.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 March 2007 - 09:25 PM



Miss*69,
hvala za prepričljiv odgovor! :-)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 March 2007 - 10:26 PM

Ni za kej. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#27 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2008 - 07:29 AM

Pozna kdo Herbalife?

KLIK

Slovenska stran (slaba)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#28 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 August 2008 - 07:47 AM

^ Ja, poznam,ker mi je en predstavnik težil naj tud sama postanem predstavnica.
Ne hvala,sem za zdravo hujašnje z gibanjem in čisto normalno prehrano brez nadomestkov obrokov v obliki prahu in tablet. Če se v prazgodovini niso tako prehranjevali,zakaj bi se danes? Mislim..Res,razpizdi me ko mi kdo omeni prahce ki jih v vodo zmešaš in razne tabletke,tako da je tip dobil lekcijo...
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#29 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2008 - 08:05 AM

Hvala za odgovor.


Naj pripomnim le, da Herbalife ni namenjen le hujšanju, temveč prvotno balansirajnu vse telesu potrebnih snovi.
Ker se veliko ukvarjam s športom, (časa za zmeraj uravnotežen obrok - kaj to sploh je, ko je že toliko gensko spremenjene prehrane in ali sploh vemo koliko česa poterbuje naše telo?), iščem dodatke, ki jih bo moje telo optimalno absorbiralo in mi pomagalo, da mu ne bo primanjkovalo ničesar, kar rabi za dobro delovanje.

QUOTE(Sally @ 6. 8. 2008 - 8:47) View Post

^ Ja, poznam,ker mi je en predstavnik težil naj tud sama postanem predstavnica.
Ne hvala,sem za zdravo hujašnje z gibanjem in čisto normalno prehrano brez nadomestkov obrokov v obliki prahu in tablet. Če se v prazgodovini niso tako prehranjevali ,zakaj bi se danes? Mislim..Res,razpizdi me ko mi kdo omeni prahce ki jih v vodo zmešaš in razne tabletke,tako da je tip dobil lekcijo...
Ne bi rada, da se razvije neka strašna debata, a taki stavki so tako klišejki, brez nekega pravega razmisleka podani.
V prazgodovini so ljudje čisto drugače živeli kot sedaj. Ob vseh naravnih spremembah, gensko spremenjeni prehrani, načinu življenja, teh dveh stvari niti malo ne moremo primerjati.
Kolikor mi je znano, so takrat ljudje v povprečju živeli do 25-30 let. Nekja ni moglo štimat, ali?



  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 August 2008 - 11:24 AM

Adriane, ker izdelek od herablife pa maš v mislih?
Misliš ta IPB Image
weight loss? A nima ta fuuul preveč proteinov ( 9 g ) ?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2008 - 01:07 PM

Ja, tega sem imela v mislih: KLIK

Če se ne ukvarjaš ravno z bodybuildingom, bi naj dnevno zaužil 1-1,5g beljakovin na kilogram puste mišične mase, ki pri meni znaša 43,2 kg.

Z dnevnim zaužitjem jogurta, skute, dobim v telo okrog 19g beljakovin. Vse ostalo, kar ne bi pridobila s prehrano (odvisno od sestave jedilnika in časa za pripravi le-tega), bi morala zaužiti preko dodatkov.

Če vzamem primer jogurta in njegove vsebnosti beljakovin, bi mi jih dnevno še zmeraj primanjkovalo okrog 25g. Odvisno, koliko bi bila telesno aktivna, a načeloma, se mi zdi, da do enih 47g dnevno (od oka), ni potrebe po zaužitju.

Če že jemljem dodake, bi rada jemala najboljše.



9g preveč? Verjetno si se malo zmedla, ker 9g je absolutno premalo za optimalno delovanje telesa, če človek samo leži in se ne premika.

Poznaš drugače?


Btw. Včeraj je bilo fajn, veš? Zelo poučno in mislim, da bi na kaj takega morala NUJNO it.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 August 2008 - 02:01 PM

Oh joj, ja logično, da sem se zmedla, nekak sm spustila v glavi tisto 'na kg puste mase'' lol. Nevermind, mal me glava dans boli.

Ja, bom že še kdaj šla! Drugače pa knjige
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2008 - 02:21 PM

Malo je grobo zvenelo. Čeprav je bila družba super, sem te vseeno pogrešala.
Konec koncev pa so vsa ta predavanja, literatura tak isti. V glavnem slišiš 90% enkaih stvari, dobička je le tistih 10%, ki ji morda še nisi vedel, ali so ti že znane stavri predstavljene tako, da jih lažje absorbiraš.
No, pa drugič! kiss.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 August 2008 - 12:41 AM

Kdaj pa nej bi spil to/prašek? Kolko obrokov max. bi naj z njim nadomestil?
To pač popiješ namesto zajtrk/kosila/večerje?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 August 2008 - 01:09 PM

Adrianne, nisem mislila nič slabega. Hočem povedati samo eno.

Ne razumem zakaj ne bi telesu dajala hrane,ki je na voljo...Vem da je gensko predelana in polna ejev in svinjarij. Ampak kaj pa boš?Hodila k kmetu po krompir, k drugemo kmetu po meso, k stari mami pa po jajca in zelenjavo?
Jaz se trudim čimveč stvari jest doma narjenih,ampak žal ne gre glih,ker bi rabila ogromno časa da bi obletala vse ljudi ki vse to majo...Naš vrt na žalost ne obrodi ravno super,ker imamo slabo zemljo...
In tako kot vegetarjanec ne profitira dosti (tudi sadje in zelenjava sta obdelana na polno), je enako z mesojedcem. Vsak vase vnaša hormone...
Dandanes je dokaj zdrava hrana samo še tista,ki je uspela na vrtu,ki ga gojiš sam,pa še tam bogvekaj je v zemlji. No ja,veš vsaj približno da je zadeva ok.
Mimo so časi,ko se je jedlo zelje,krompir in pa meso za praznike in so ljudje hrano dobivali drug od drugega.
Jaz upam samo to,da bo čas velikih supermarketov mimo,da bo počasi tako,kot je v Nemčiji (ko imaš pekarno na svojem koncu,mesarja drugje,ribarnico...in še celo tipa,ki prodaja samo vijake naprimer,torej specializirane trgovine).

Meni je tudi smotano,ko obrnem izdelek in vidim da je notri aspartam,da so notri E-ji...Poskušam se jim izogibati,jem jih redko...Ne jem stvari z "manj maščob" ker je pač tako da je 0,5 mleko samo kemično še bolj obdelano kot 3,5 mleko. Raje onega zalijem z vodo.

Hočem povedat,da je popolnoma zdravo živet nemogoče, da zato ne rabiš računat kolko beljakovin in OH-jev poješ,da valjda ne boš za večerjo jedu glih zrezka pa pol kile krompirja al pa špagete,ker je to težka hrana za prebavljat med spanjem...Pa da se ne nažiraš in da se zmerno gibaš. Mislim da je to recept za suho in fit postavo...Vsaj meni tako uspeva,svoje mnenje sem povedala...lahko pa poveste še druge kaj o tem ;)
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#36 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 07 August 2008 - 05:12 PM

Js se tut ne ukvarjam kej preveč kolk beljakovin in še ne vem česa pojem na dan kr se mi enostavno ne lup. Gledam da ne jem prevečkrat cvrtja, pa da jem čim več rib, sadja, zelenjave, no pa tut meso valjda, sam ne mastn. Sm si pa pred neki časa kupla Power Juicer in morm povedat da mi je res supr... zajtrka zjutri ne jem sam zdej pa vsaj spijem sokec (korenček, jabolko, pomaranča, jagode,..) in mi ful fajn nardi po želodcu. Bomo vidl če bom tak zdrava ko Jack LaLane(od tega je namreč ta sokovnik) smile.gif Tolk sm pa da se usak dan (no skoraj) prpravim da grem na leg magic al pa orbitrek pa na sprehod s psom, včasih pa tut tečem.
  • 0

#37 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 August 2008 - 05:38 PM

Moji stari to nucajo. Foter rabi shujšat, oz. vsaj nekaj narest s svojo prehrano, normalne teže itak ne bo nikoli. Mama pa je te zadeve, da mu je v podporo, pa ker ni šans da bi si zdaj že vsak v družini posebej nekaj kuhal in pa to.

Jaz sem probala te šejke, po enem mi je bilo slabo, ker sem šla direkt na avtobus, od takrat naprej pa tega raje ne bi več.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#38 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10537 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 August 2008 - 05:52 PM

Men se zdi, da je to kar zahtevna stvar, kar dela Adriane, men osebno se ne bi dal. Mislim, da mi ne bi zneslo niti finančno. Tudi ti razni praški so mi zaenkrat tuji in bi rabila velik izvedet o tem, da bi me prepričali.

Zdrava prehrana, čimveč sveže zelenjave in sadja in pa recimo vsaj 30 minut rekreacije dnevno se mi zdi dovolj za vzdrževanje telesne kondicije.
Zdej si skoz delam te šejke, sadne v mikserju, da se nič ne zavrže, zelenjavne sokove pa v sokovniku, čeprav not namečem velik jabolk, ker drugač bi lohk kr bruhala.

  • 0

#39

  • Guests

Posted 08 August 2008 - 01:15 PM

Poznam. Sem uporabljala kar nekaj časa in je super. Sem shujšala in tudi obdržala to težo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#40 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 October 2008 - 11:39 AM

SLO Herbalife ima novi www: http://www.mojaprehrana.com/index.html

S tem dečkom pa jaz sodelujem (me "vodi" in svetuje) biggrin.gif
http://www.mojaprehr..._hamberger.html

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users