Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#41 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 29 March 2005 - 09:01 AM

No pa dej ce si upas! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2005 - 11:46 AM

[quote=Kim]hehe dilema....moja mami je k cigo..jst pa bela k jogurt...nesekeri se če bi vele par stoletij nazaj bi ble "moderne" laugh.gif laugh.gif ..muze in navdih vseh slikarjev twisted.gif

Ahh ja ... where the hell is the time machine?? biggrin.gif
  • 0

#43 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 30 March 2005 - 11:53 AM

Ja punce moje, še vedno bi kaj vzele in/ali dodale.
Pri meni je podobno,kot pri Nadi, imam preveč kjer bi mogla met manj in obratno. Nekoč sem se ful obremenjevala. Potem mi je rekel en simpatičen fant, da raje kot ima eno tako kot sem jaz, ki samo od kilogramov govori in je tolk samokritična, da pa že raje ima eno fajn debelo babnco. In dejstvo je.....da se moremo znati sprejeti, potem ti je vse bolj naklonjeno. To pa je ljubezen do sebe, meni kar gre....dosti bolj kot včasih. Če sem kdaj gledala lepe manekenke ali pa izbor za missice, sem bla blazno ljubosumna, sedaj pa ta lepe in tudi manj punce lepe vedno pohvalim.
Punce mejte se dade, kje piše da moramo bit narejene po nekih idealih, take kot smo je urdeu. In kot je že rekla Nadi, prav je da skrbimo za svojaa telesca. To pa!
  • 0

#44 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 30 March 2005 - 11:58 AM

Joj napak sem tolk napisala, to samo ker hitim.Sorry, drugič se bom bolj potrudila.
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 07:05 PM

Ah, kaj skos nekaj tarnate pa bi vse rade ble rjave. Jaz sem z aristokratsko belino ful zadovoljna... to je blo nekoč smatrano kot prestiž, da se nisi rabo na soncu pečt kot čevapčič... delavci pa so mogli na njivah okopavati in so tak bili kot tema. biggrin.gif:D
Meni na kraj pameti ne pride, da bi se mučila na soncu in igrala gril ter izpostavljala svojo kožo nevarnostim sonca, samo zato, da bom kot kak... da ne rečem, kaj. twisted.gif
In potem vidiš bejbe, ko hodijo v solarij (tudi sredi zime) po moje vsak dan po 5h in so že zastrašujoče zagorele...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 31 March 2005 - 07:29 PM

bljah :puker:
jst nikol jamrala čez belino

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#47 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 April 2005 - 09:13 PM

Jest tut ful hitr porjavim... zjle sm se že malce nastavla prvim sončnim žarkom in dobla mal barve po ličkih... polet sm pa sploh rjava pa opeče me skor nikol. Sem kr vesela da mam tako polt kot jo mam, ker ima tudi orientalski pridih olive in mi je kr všeč. Sam z obraza bi par mozoljčkov pobrala... rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#48 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 07 June 2005 - 09:33 AM

Zdravo!
Jaz sem pa ponosna na svojo kožo in ustnice, odstranla bi pa celulit in obroč okoli trebuha.
  • 0

#49 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 June 2005 - 09:49 AM

edina stvar k me pr men tok blazno mot so strije.in to po riti fak je to grdo in edina stvar k se je ne da odstrant,..za lepotne operacije nism,kreme pa ne pomagajo.
z vsem sm zadovolna sam koza pa....weeeee mad.gif
ubistvu bi si najraj uno samoporjavitveno kremo na rit napacala pa bi blo biggrin.gif
  • 0

#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 June 2005 - 10:00 AM

Jaz sem pa nezadovoljna s celulitom...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 June 2005 - 10:05 AM

Dilema..dej prpopi ksno fotko svojo da vidmo ta tvoj lep obrasck biggrin.gif
  • 0

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 11:07 AM

Mojo slikco? Uhh uhh ... nočeš videt. Sej niti nisem nič posebnega, ne bi ravno dol padla od lepote. biggrin.gif Ne , res ... sej nisem ravno sramežljiva, samo prav gor na forum pa neb slikce dajala ... sploh zato ker sem izrazito nefotogenična in izgledam na slikah kot en umsko prizadet hrček! rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

#53 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 07 June 2005 - 11:31 AM

QUOTE(DiLeMa)
izgledam na slikah kot en umsko prizadet hrček! rolleyes.gif biggrin.gif


Hahaha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

a dej, tolk grozna pa spet ne morš bit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#54 denza

denza

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 07 June 2005 - 11:59 AM

jaz sem ponosna na svoje roke, hrbet ter trebuh, ker na teh delih telesa imam izrazite mišiče. edino kar me mot so strije na riti, sam se zaradi tega prav nič več ne sekiram.
  • 0

#55 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 07 June 2005 - 04:39 PM

QUOTE(DiLeMa)
sploh zato ker sem izrazito nefotogenična in izgledam na slikah kot en umsko prizadet hrček! rolleyes.gif biggrin.gif


Dilema, jaz bom tebe sedaj mal...IPB ImageSigurno si prav simpaticna in fejst punca!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 07:52 PM

Ja no ... pravijo, da res nisem tok švoh ... biggrin.gif oops.gif
  • 0

#57 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 June 2005 - 08:19 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja no ... pravijo, da res nisem tok švoh ... biggrin.gif oops.gif

torej tongue.gif ermm.gif:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 08:23 PM

Ne me nagovarjat za sliko, ker je neb limala na forum ... a-a ... lahk da bom komu tak všeč, da me ukrade! biggrin.gif
  • 0

#59 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 08 June 2005 - 10:39 PM

meni je všeč moj zgornji del telesa - roke, ramena, hrbet in prsi (sicer so majhne, ampak so lepe oblike in čvrste tko da se ne sekiram)
všeč mi je še da nimam skoraj nič celulita .... še to kar je bom v kratkem skenslala.
ni mi pa všeč trebuh - moram zgubit 7 cm da bo obseg 60, rada bi mela mejčkn več bokov, mal več riti pa rada bi se zredila v stegna.

nasplošno sem zadovoljna s svojo postavo, ker je vse čvrsto in na svojem mestu, samo kakšne 2 - 3 kilci mi še manjkata da bi bla čist zadovoljna.

aja všeč so mi še moji lasje in oči, ni pa mi všeč nos in usta ter koža k se mora še spucat.
  • 0

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2005 - 12:54 PM

Mislim, da bi mogli začet počasi slikce limat... IPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users