Jump to content


Photo

Schauma Regenerator Sheabutter & Kokos


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [80.00%])

    Percentage of vote: 80.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 06:31 PM

IPB Image

Za ceno ki je res ugodna je to zelo dober regenerator z lepim vonjem po kokosu, ima dobre sestavine, je zdrizaste teksture ki kar lepo zdrsi po laseh in dobro navlaži in nahrani lase-lasje sicer niso mehki kot bi bilo željeno ampak se pa super svetijo in zgledajo zdravi.Potrebno ga je pustiti nekaj časa da deluje saj je rezultat dosti boljši.
Ocena:4
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 06:42 PM

Meni je tale regenerator zelo všeč predvsem zato, ker je nekoliko masten, kar blazno paše mojim suhim lasem. Diši mi zelo prijetno po kokosu, vonj se na laseh obdrži še dolgo časa. Je prijetne, bolj goste konsistence, zlahka se ga nanaša in se ga tudi malo porabi. Lase naredi takšne bolj kompaktne, zelo mehke in gladke, pogrešam le malo več sijaja.

Cenovno se mi zdi ugoden.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 10:59 AM

Tale regenerator lepo nahrani suhe lase (oz. moje suhe konice), je prijetnega vonja (če vam je všeč kokos), edino moji dolgi lasje se ne razčešejo tako lahko kot pri kakšnih drugih regeneratorjih ali maskah.

Ocena: 4
  • 0

#4 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 11 March 2007 - 11:53 AM

Meni je všeč, ker je zelo masten in ker imam po šamponiranju zavozlane lase in tudi zelo suhe konice. Po tem balzamu se jih da hitro in normalno razčesat, medtem ko pri drugih balzamih porabim večjo količino le-tega in moram čakati dalj časa, da je isti efekt. Pa še zelo poceni je. Vonj mi je bil sprva malo umeten in močan, zdaj me ne moti več.
Zame zaenkrat najboljši balzam za lase.
5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users