Jump to content


Photo

Schauma Maska Sheabutter & Kokos


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 05:27 PM

.
Maska me ni kaj posebno navdušila. Sestavinsko je dobra (hranilna, s silikoni), ampak na laseh ni tistega efekta, ki bi ga človek pričakoval. Na lase sem si jo izdatno nanesla, pustila pol ure, pa lasje vseeno niso bili mehki in voljni, kot so to po drugih maskah. Tudi se niso z lahkoto razčesali. Vonj po kokosu..... v posodici še je prijeten, na laseh pa se razvije v nekam čudno, neprivlačno smer - mene asociira na kisel kokos.
Embalaža je posodica, kar okej za pogledat. Cena okoli tisoč sit v Muellerju, za 300ml.
Zagotovo ne kupim več (tole bom sicer s kislim obrazom porabila, ker ravno za v smeti pa spet ni), ker je toliko boljših.


IPB Image


Ocena: 3 (odvzem zvezdic zaradi neizpolnjenega efekta in čudnega, že nekam neprijetnega vonja)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2007 - 12:52 PM

Tole je dobra maska za suhe lase, vendar pa sama pogrešam prisotnost proteinov, čeprav maska drugače vsebuje mineralno olje, izvleček kokosa in niti ne tako skromno merico karite masla, je tudi zelo vlažilna, z metasulfati ter vitaminoma B3 in B5, zatorej je sestavinsko kvalitetna, sploh glede na nizko ceno. Je nekoliko umetnega vonja po kokosu, vendar meni vonj ni neprijeten, ampak mi je kar nekako prirasel k srcu, saj potem na laseh razvije neko, meni zelo simpatično komponento, ravno prav sladkasto in bolj pristno po kokosu - sploh mojemu fantu je dotični vonj izredno všeč in se ga na laseh še dolgo voha. Maska je gosta, kremasta in se jo zlahka nanaša, saj se lepo porazdeli po laseh in se je kljub gostoti ne porabi veliko, ker je dobro mazljiva. Jaz jo pustim na laseh eno uro, po spiranju pa so lasje zelo mehki in voljni, se zlahka razčešejo in izredno lepo dišijo še nekaj dni, meni vonj zdrži do naslednjega pranja (lase si perem 2x na teden). Maska se dobi v lončku, ki ni na pogled nič posebnega, je pa simpatičen in v redu, količina je zelo velikodušna, kar 300ml, cena pa se mi zdi zelo nizka, približno tisoč tolarjev. Priporočam vsem s suhimi lasmi, ni sicer revolucija, gre pa za kvalitetno masko, ki je poleg vsega še cenovno zelo ugodna.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users