Jump to content


Photo

urejanje obrvi


  • Please log in to reply
281 replies to this topic

#241 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2013 - 05:31 PM

Mislim, da je želela povedat, da so Kenzine še preveč urejene. Meni je tudi všeč, da so čimbolj naravne, tudi če kje kaj štrli, ni treba da je vse popolno začrtano. Tudi preveč izrazit lok mi ni všeč, imam raje bolj ravno linijo. Preveč zaraščene pa itak spet ni lepo da so.


  • 0

#242 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2013 - 06:47 PM

Aja, jaz sem pa glih kontra razumela, da se ji zdijo Kenzine ful naravne, ker meni se ne. Sicer pa so tudi meni ful grde preveč narisane ali preveč pobarvane obrvi.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#243 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 March 2013 - 06:48 PM

Meni so zelo všeč čimbolj naravne obrvi. Zdaj imajo vse take kot Kenza oz. težijo k temu. Meni je prav lepo videt naravno lepo punco, ne da je vse doterano in v nulo.

YES.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#244 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 March 2013 - 01:10 PM

A si je katera barvala obrvi? Jaz bi si jih, ker so tako blond, da mi sploh ne uokvirijo obraza, kot da jih nimam. Seveda ne bi naredila nicesar norega, samo kaksen svetlejsi odtenek rjave, da malo bolj pridejo do izraza.

A se da kupit kaksna barva posebej za to, kje? Ma katera ze izkusnje? :)
  • 0

After all this time?

Always.


#245 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 March 2013 - 01:16 PM

Kaj če bi najprej probala s senčilom ali kakim svinčnikom za obrvi? Se dobi zelo dobre. Meni brez njega živeti več ni :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#246 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 March 2013 - 01:19 PM

Mah saj se trudim ampak takoj umetno in narisano izpade, ker mam res bele obrvi, tako da se tega posluzujem bolj samo zvecer za ven, cez dan izgledam bolj kot neka maskara. Ravno 20€ za Chanelov svincnik mi pa tut ni za dajat, jih lahko pametnejse porabim. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#247 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 March 2013 - 01:22 PM

Aha, razumem. Jaz imam MAC svinčnik, ki pa žal ni več v prodaji in zdaj ne vem kaj bom, moram najt nekaj novega, obvezno. Catrice ima baje dobre, moram it swatchat. Pa Chanel in Dior, itak.

 

Glede barvanja obvri nimam pojma, zanima pa tudi mene.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#248 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13736 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2013 - 01:28 PM

Jaz sem si jih, nekajkrat. Na srce vama polagam, da zatežita, da hočeta res le za nekja odtenkov temnejše. Ko jih je meni, je pustila predolgo. k sreči sem blizu doma, ampak je fant takoj komentiral,da so najprej obrvi prišle, potem pa jaz :lol: sej mi jih je potem razbarvala, ni bilo panike, ampak grozno je pa vseeno zgledalo.

Drži kak mesec, drugače, poleti pa ful hitro zbledi. Vsaj meni.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#249 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 March 2013 - 01:36 PM

Koliko pa stane? A to delajo v vsakem kozmetičnem salonu, ali kako?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#250 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13736 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2013 - 01:45 PM

Pri moji frizerki stane 3 evre, ampak upoštevaj da gre za Litijo. Delajo pa tudi kozmetični saloni ja, vsi ki barvajo tudi trepalnice po moje.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#251 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 March 2013 - 01:47 PM

Aja frizerke to delajo? :D Haha kul, bom vprašala naslednjič.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#252 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2013 - 03:43 PM

Jst grem poleti kar v  ta Eve salon pri meni in dam 6 eur (vsaj toliko je bilo nazadnje), pobarva mi jih na svetlo rjavo in čist kul izpade. :) 


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#253 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 March 2013 - 04:06 PM

Tudi tebi en mesec cirka traja samo?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#254 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2013 - 11:30 PM

Ful odvisno, poleti itak, ker meni lasje, se pravi tudi obrvi, na močnem soncu nerealno hitro posvetlijo, ampak tudi če mi pride pol vsaj na neko normalno barvo, ne pa da so bele :lol:, pozimi al pa jeseni pa tudi dlje časa.


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#255 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 March 2013 - 08:45 AM

Aha, pol barvate pri frizerjih? A kozmetičarke tut to delajo? Moja verjetno ziher, ker je frizer/kozmetični salon vse skupaj... Hm, sem mislila če se da sama, ampak mogoče tut to ni slaba ideja, sploh za začetek. Pa ne izgledaš kot idiot potem, Tash? :lol: Malo se bojim, da bom retardirana izpadla. :D


  • 0

After all this time?

Always.


#256 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 March 2013 - 09:11 AM

Kaj pa ce sprobas s sencko najprej (Essence ima komplet 2 senck + sablono za oblikovanje, v taki plasticni jajckasti embalazi, kjer je ena sencka svetlo rjava) in si pobarvas za foro, da vidis, da se navadis, ce ti je vsec, gres taka k kozmeticarki (ali pa naredis before-after sliko) in ti ona potem na taksno barvo pobarva.

 

Drugace sem pa jaz ful zadovoljna z Catrice svincnikom in Essence kompletom, res zakon. Pa najprej sem se smejala tisti sabloni, ampak so dejansko uporabne.

 

 

essence-eyebrow-stylist-set.png

 

eyebrow+pencil.jpg


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#257 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2013 - 09:55 AM

jaz sem že kot fredi miler. imam goste in močne in še temne obrvi. za povrhu pa še nizek prag bolečine in si sama ne morem oblikovati obrvi. pa še malo sem se zanemarila.

sedaj sem v dilemi ali naj si privoščim oblikovanje obrvi po metodi anastasia beverly hills ali naj grem v prvi kozmetični salon in naj  me obdelajo. problem je, ker je moja kozmetičarka odsotna in nastane iskanje nove že skoraj celi projekt.


  • 0

#258 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2013 - 05:18 PM

Jst bi šla na Anastasio, men je to tok zakon, samo si nikol več ne privoščim :(. To je čisto neprimerljivo kokr če greš  navadni kozmetičarki, vsaj meni no.

Aha, pol barvate pri frizerjih? A kozmetičarke tut to delajo? Moja verjetno ziher, ker je frizer/kozmetični salon vse skupaj... Hm, sem mislila če se da sama, ampak mogoče tut to ni slaba ideja, sploh za začetek. Pa ne izgledaš kot idiot potem, Tash? :D


Jst bi šla na tvojem mestu rajši k kozmetičarki, te frizerke to kr mal tko "usput", drugač npr. moja babica si skos sama obrvi barva,
v Müllerju si kupi barvo in ji vedno kul rata, sam jst sm totalen anti-talent za take stvari in si ne bi upala sama tega delat.
A sm kdaj izgledala kot idiot, upam da ne? :lol:, pa sej majo več različnih barv, jst si dam vedno svetlo rjavo in čist naravno zgleda, sploh ker nimam barvanih las in so pri koreninah vedno malo temnejši.


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#259 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2013 - 05:44 PM

Koliko pa stane ta Anastasia?

 

Mene zaenkrat ne mika urejanje obrvi, ker si jih sama. Zgornjega dela si ne pulim, ampak posvetlim z belilno kremo. Če bi si pulila, bi dobila gosenice! Tako močne so. Zdaj si jih spet malo puščam, drugače si jih pa s tistim essence dvojčkom za urejanje obrvi lepo oblikujem (uporabljam temno senčko). Mogoče bi si tudi svinčnik omislila, samo ne vem, katerega bi kupila za svoje črne obrvi.


  • 0

#260 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 March 2013 - 07:16 PM

Mene tudi mika Anastasia in me zanima koliko stane? Pa kje to delajo in zakaj je toliko bolje od vsega drugega? :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users